Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Wysyłka, Płatności

Wszystkie zamówienia zostaną dostarczone w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia.

Cena przesyłki:

 TransportCenaPrzelew / kartaPłatność przy odbiorze
paczkomat InPost Paczkomaty 12,99 zl bezpłatnie +3 zl
paczkomat InPost Kurier 12,99 zl bezpłatnie +3 zl
DPD InPost Kurier - przesyłki ponadgabarytowe 39,00 zl bezpłatnie +3 zl

 

Inpost Kurier - przesyłki ponadgabarytowe - ten typ dostawy dotyczy wyłącznie największych produktów, tj. niektóre akwaria, filtry do oczek wodnych, w przypadku których standardowa dostawa nie jest możliwa, ponieważ przewoźnik traktuje te paczki jako przekraczające rozmiar lub wagę = są ponadgabarytowe.

W przypadku uszkodzenia towaru lub brakującego towaru, prosimy o kontakt z naszym zespołem pod adresem sklep@invital.pl.

Wszystkie artykuły z naszej oferty są gotowe do wysyłki. Oferujemy wyłącznie towar dostępny w magazynie.

Płatności:

Za pobraniem:

Jeden z dwóch najlepszych sposobów płatności. Wysyłka natychmiastowa lub w najbliższym możliwym terminie (według charakteru oraz dostępności zamawianych produktów).

Płatność przy odbiorze u kuriera. Do ceny wysyłki doliczania jest opłata w wysokości 3 zł.

GoPay - przelew bankowy lub płatność kartą online:

Drugi z dwóch najlepszych sposobów płatności. Wysyłka natychmiastowa lub w najbliższym możliwym terminie (według charakteru oraz dostępności zamawianych produktów). Płatność za pośrednictwem internetowej bankowości - dostępne banki to m.in. PKO Bank Polski, Reiffeisen POLBANK, Millennium, mBank, ING Bank Polski. Możliwa jest także płatność kartą VISA oraz Master Card. Nie jest doliczana żadna opłata do ceny wysyłki.

 

Przelew tradycyjny:

Wysyłka może opóźnić się o 2 dni. Przelewu dokonuje się na własną rękę w dowolny sposób - za pośrednictwem internetowej bankowości lub na poczcie. Nie jest doliczana żadna opłata do ceny wysyłki.