🔥 ZNIŻKA na pompy i oświetlenie Więcej tutaj 06d 23g 45m 13s

Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Gwarancja – dlaczego kupić u nas?

Gwarancja bezproblemowej dostawy - wystarczy zdjęcie, a my wysyłamy ponownie za darmo

Mamy duże doświadczenie w wysyłce nawet tysiące kilometrów po Europie i codziennie wysyłamy kilka tysięcy przesyłek, w tym delikatne akwaria.

Gwarantujemy bezproblemową dostawę wszystkich przesyłek i towarów, więc jeśli otrzymasz uszkodzone akwarium, mimo że zapakowaliśmy je bezpiecznie, po prostu wyślij zdjęcia, a my wyślemy towar ponownie lub zwrócimy Ci pieniądze!

Gwarantujemy Państwu dostawę wysokiej jakości roślin lub zwrócimy Wam pieniądze!

Naprawdę zależy nam na jakości roślin i ich opakowaniu. Część roślin importujemy z profesjonalnych holenderskich hodowli, a część uprawiamy sami. O jakość roślin w naszej hodowli dba więc zautomatyzowany system, który za pomocą czujnika kontroluje i steruje całą hodowlą w taki sposób, byśmy mogli utrzymać 100% jakość.

 

Dlatego jesteśmy w stanie udzielić Państwu gwarancji na dostawy roślin, nie musicie się więc bać kupować rośliny przez internet. Od ponad 10 lat codziennie wysyłamy dużą ilość roślin, dlatego mamy duże doświadczenie w ich wysyłaniu za pośrednictwem przewoźników.


Jeśli pomimo tego rośliny nie dotarłyby do Państwa w porządku, wystarczy wysłać do nas ich zdjęcia na maila, a my bezzwłocznie wyślemy Państwu pieniądze na Wasze konto! Bez jakichkolwiek wymówek na przewoźników i pogodę, gwarantujemy dostawę wysokiej jakości roślin!


Dlaczego kupić u nas? 👇👇

Zastanawiasz się dlaczego powinieneś kupić właśnie u nas? Poniżej znajdziecie Państwo listę 15 zalet, dla których warto u nas kupić!

1️⃣ Jesteśmy największym sklepem akwarystycznym i stawowym w Europie Środkowej!
Dzięki Wam staliśmy się zdecydowanie największym akwarystycznym sklepem internetowym w Europie Środkowej. Jesteśmy w 100% pewni, że znajdziesz u nas najszerszą ofertę, najlepsze ceny, najlepszą obsługę, a towar dostarczamy błyskawicznie. Teraz zaoszczędzony czas na szukaniu najlepszej oferty będziesz mógł poświęcić na relaks przy swoim akwarium lub oczku wodnym.

2️⃣ Wysyłamy w błyskawicznym tempie
Towar posiadamy w magazynie i natychmiast po otrzymaniu zamówienia przystępujemy do przygotowania towaru do wysyłki. Cały proces jest zautomatyzowany, kontrolowany przez oprogramowanie i angażuje wiele osób. Nierzadko zamówienie w ten sam dzień roboczy jest pakowane i gotowe do wysyłki 10 minut po jego otrzymaniu. Pod koniec każdego dnia firma spedycyjna przyjeżdża do naszego magazynu, aby przygotować przesyłki do dostarczenia następnego poranka.

3️⃣ Fachowa obsługa klienta
Nasi klienci podkreślają szybkość i fachowość obsługi klienta jako jeden z naszych największych atutów. Na Wasze pytania, a jest ich wiele :-), odpowiadają doświadczeni akwaryści. W dni powszednie otrzymasz odpowiedź w ciągu jednej godziny od wysłania zapytania. Możesz zadać swoje pytania na przykład pod produktami, ale odpowiadamy na nie również poprzez e-mail i telefon. A na ile pytań już odpowiedzieliśmy? Oszałamiająca liczba - 240 000!

4️⃣ Darmowa wysyłka
Darmową wysyłkę można uzyskać na wiele sposobów, na przykład poprzez wybór produktu z darmową wysyłką lub kupno przedmiotów o łącznej wartości podanej dla darmowej wysyłki, którą można znaleźć tutaj 

5️⃣ Dotrzymujemy słowa
Dla każdego produktu + w podsumowaniu koszyka możesz zobaczyć przewidywaną datę dostawy. Niestety nie możemy ręczyć za firmy przewozowe, jednak mogą Państwo liczyć na to, że wyślemy towar w terminie wskazanym na stronie.

6️⃣ Powierzchnia magazynowa ponad 5000 m2 z zaawansowanym systemem
Rozwijamy się w błyskawicznym tempie, a to wymaga od nas dużych przestrzeni do przechowywania dużych ilości towaru, nawet teraz, gdy to czytasz, powiększyliśmy się do nieco większej powierzchni :-). Można powiedzieć, że cały magazyn ze wszystkimi ludźmi w środku to rodzaj powiększonego mrowiska, a więc oczywiście istnieje zaawansowany system oprogramowania, który zarządza całą organizacją magazynu, więc każdy wie, co dokładnie ma robić.

7️⃣ Doświadczony zespół ekspertów
To nie jest one man show, ale za całym biznesem stoi szeroki zespół kilkudziesięciu osób skupionych wokół różnych specjalizacji, czy to redaktorów, operatorów wsparcia klienta, programistów, kupców, hodowców, magazynierów... Doskonale się uzupełniamy i tworzymy niezawodny zespół.

8️⃣ Z naszych usług skorzystało już 100 000 klientów
Najbardziej cieszy nas to, że nasi klienci polecają nas swoim znajomym i przyjaciołom. Większość naszych nowych klientów nie pochodzi z reklam, wyszukiwarek czy Facebooka, ale z rekomendacji naszych zadowolonych klientów. 100 000 to już spora liczba, co oznacza, że jeśli znasz jakiegoś akwarystę, to najprawdopodobniej słyszał o nas lub był na naszej stronie internetowej.

9️⃣ Współpracujemy z producentami
Nasz rozmiar pozwala nam kupować bezpośrednio od fabryk producentów z całego świata. Dzięki temu możemy zapewnić lepsze ceny, szerszą gamę produktów i szybsze zaopatrzenie.

🔟 Zajmujemy się oficjalną dystrybucją wielu marek
Po co kupować gdzie indziej, skoro można bezpośrednio u źródła? Docenisz tę zaletę, jeśli wystąpią niedogodności z towarem i będziesz potrzebował go szybko uzyskać. Zamiast wysyłać towar do sprzedawcy, który następnie odeśle go do nas z opóźnieniem, możesz wysłać towar bezpośrednio do nas, a my rozwiążemy reklamację znacznie szybciej, ku Twojej satysfakcji. Oczywiście, jako dystrybutor, możemy również zaoferować Państwu lepsze ceny.

1️⃣1️⃣ Nie obniżamy standardów
Wzrost sprzedaży jest dla nas ważny, ale nigdy kosztem braku możliwości utrzymania jakości usług i szybkości dostaw. Czy to sezon, czy ponadprzeciętna ilość zakupów, zawsze sobie poradzimy, a Twoja przesyłka dotrze na czas.

1️⃣2️⃣ Nieustannie wprowadzamy innowacje
Najważniejszą rzeczą jest to, aby nie spocząć na laurach i stale oferować lepszą obsługę, lepsze produkty, lepsze ceny, lepsze wszystko. Zawsze porównujemy się z największymi i najlepszymi sklepami w internecie (nawet w skali globalnej) i choć nie osiągamy rozmiarów międzynarodowych gigantów, wierzymy, że możemy zapewnić takie samo, jeśli nie bardziej wygodne doświadczenie zakupowe.