Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Oczka wodne z tworzywa sztucznego

Plastové formy zajišťují Plastikowe formy zapewniają szybkie i łatwe utworzenie mniejszego oczka wodnego w Państwa ogrodzie.

Główne zalety:

  • Bardzo łatwy montaż - - W przeciwieństwie do przydomowego oczka wodnego wykonanego z folii, nie muszą być Państwo tak ostrożni jak z przygotowaniem podłoża pod zbiorniki. Plastikowe oczko wodne jest wykonane z twardego plastiku i bez problemu wytrzyma nawet nieostrożną manipulację i instalację zbiornika
  • Praktyczna niezniszczalność  – jeśli mają Państwo na przykład dużego psa, który chodzi regularnie do oczka wodnego i pije wodę i już kilkakrotnie rozdarł folię oczka wodnego, to przydomowe plastikowe oczka wodne są dla Państwa doskonałym rozwiązaniem.
  • Pełna odporność na mróz – Obudowa oczka wodnego wykonana jest z elastycznego tworzywa sztucznego i bez obaw wytrzyma nawet największe mrozy. Nie trzeba się o to martwić..
  • Bardzo łatwe czyszczenie - Dzięki niewielkiej wielkości i solidnej ścianie oczka wodnego jego mechaniczne czyszczenie nie stanowi żadnego problemu. Miotła, węże z wodą czy myjka ciśnieniowa pomogą szybko oczyścić oczko wodne

Gwarancja bezproblemowej dostawy towaru

Posiadamy duże doświadczenie związane z wysyłką Stawów. Dziennie za pośrednictwem przewoźnika wysyłamy dziesiątki dostawę.
Dodatkowo udzielamy gwarancji bezproblemowej dostawy towaru, dlatego jeśli mimo to, z jakiegoś powodu otrzymaliby Państwo uszkodzone oczko, wystarczy przesłać nam zdjęcia a my bezzwłocznie wyślemy Wam nowe lub zwrócimy Państwu pieniądze!

Brak produktów spełniających określone parametry wyszukiwania.