Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Pokarm dla rybek do oczek wodnych

Na rynku pokarmów dla ryb do oczek wodnych dostępne pokarmy dla karpi KOI, którymi można karmić wszystkie ryby karpiowate oraz pokarmy dla jesiotrów. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje pokarmów. Do najczęściej sprzedawanych należą u nas pokarmy marki IBUKI pochodzące z Holandii.

Pokarmy dla karpi wybieramy przede wszystkim według pór roku i według wielkości karpi. Podstawowymi pokarmami dla karpi są:

Multi Mix – Pokarm idealny do użycia przez cały sezon. Podstawowy pokarm w bardzo korzystnej cenie, idealny dla wszystkich ryb karpiowatych, zwłaszcza karasi lub złotych rybek i jaźi.

Wheat Germ – Odpowiedni do karmienia podczas niskich temperatur wiosną i jesienią. Zawiera dużą ilość błonnika i w związku z tym powinien być pierwszym pokarmem po zimie.

Spirulina Color – Pokarm ten polecamy przez cały sezon z wyjątkiem samego początku i końca, gdy woda jest zbyt chłodna. Pokarm przeznaczony jest zwłaszcza do wybarwienia ryb, ponieważ posiada glon Spirulinę i inne substancje wspierające wybarwienie.

Orange – Pokarm idealny na letnie miesiące. Wspiera optymalne wybarwienie. Dzięki zwiększonej zawartości protein odpowiedni również do wzrostu ryb.

Grower – Pokarm dla młodszych ryb, u których chcemy osiągnąć szybki wzrost. Pokarmu używamy wyłącznie w miesiącach letnich. Posiada dużą ilość białka i w przeciwieństwie do pokarmu Orange mniej błonnika.

Wielkość granulatu należy dobierać zgodnie z wielkością swoich ryb.

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji odnośnie techniki karmienia rybek w oczku wodnym oraz zalecanych pokarmów na poszczególne części roku, polecamy artykuł  Jak karmryby w przydomowym oczku wodnym

Niestety, nie ma produktów w tej kategorii.