Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Obudowa membrany wielkość 50-125 GPD

Kod towaru 1343
12,65 zł
10,45 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt.

Ładowanie daty dostawy
Ładowanie osi czasu dostawy
cashback

Zwrócimy Ci 0,38 zł za zakup produktu.

Otrzymasz zniżkę na następny zakup. Warto regularnie robić u nas zakupy.

Więcej informacji o programie lojalnościowym

Obudowa dla membrany.
Połączenie osłony membranowej odbywa się za pomocą szybkozłączek, dlatego należy zakupić 3 szt. https://www.invital.pl/kolanko-na-wezyk-do-odwroconej-osmozy
Długość 32 cm i szerokość 6 cm.

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

W sumie odpowiedzieliśmy już na 3 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Obudowa membrany wielkość 50-125 GPD 17.08.2021 10:20
Witam chcę zapytać kupiłem nowy kadłub na starym kadłubie i wyciekło mi przez wylot korby chcę zapytać czy chcę odbudować membranę która tam jest od około roku do nowego kadłuba czy mogę jeśli to nie zaszkodzi? Wiem, że będzie to trudne i będę musiał użyć szczypiec, ale czy mogę to przerobić?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, pokrywa membrany może być wymieniona. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Obudowa membrany wielkość 50-125 GPD 09.08.2021 04:26
Witam, chcę zadać Panu pytanie zacząłem przeciekać z jednego kadłuba membrana z kołkiem nie przecieka założyłem drugi nadal przecieka chcę zapytać czy to może być uszczelnienie czy wypukłość tam gdzie membrana jest wkręcona jest wypukłość tam jest zamontowany kołek ?Uszczelka czy wypustka? wcześniej było małe rozdarcie ale teraz przecieka czy to może być wypukłość?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, jest to prawdopodobnie nieszczelność w szybkozłączu..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Obudowa membrany wielkość 50-125 GPD 19.05.2021 18:31
Rostlinna-akvaria.cz pisze: Witam, na wlocie i wylocie nie ma gwintów, są tylko połączenia na szybkozłączki, polecam kupić szybkozłączki z opisu. Jeśli dobrze rozumiem na opakowaniu są szybkozłączki, dlaczego muszę dokupić kolanka? tylko dla lepszej obsługi? Ze zdjęcia wygląda na to, że kolanko też trzeba będzie zasilić wężem. dla oszczędności wody mogę kupić membranę 100 lub musi być 75 jak mam w swoim RO4. restryktor może być 450 który jest oryginalny do RO4.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Są tylko końcówki o tej samej średnicy co wąż - to, czy kupisz kolanko czy złączkę prostą, aby połączyć się z innym wężem, zależy od Ciebie. Jednak nie da się tak czysto podłączyć węża do owijarki i jest to mniej lub bardziej bezużyteczne bez złączek/kołnierzy.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać