🎁🎄 Vouchery świąteczne dla akwarystów Więcej tutaj

Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury

Kod towaru 1277
599,99 zł
495,86 zł bez VAT
szt.

Dostępne 3 sztuk + nowy towar w drodze

Ładowanie daty dostawy

Ten produkt doręczymy za darmo na terenie całej Polski

Ładowanie osi czasu dostawy

Komputer pH z pomiarem temperatury. Pozwala na dozowanie dwutlenku węgla lub napowietrzanie na podstawie wyników z sondy pH. Pomaga utrzymać stabilny poziom CO2 w akwarium i zapobiega przyduszeniu ryb.

Dane techniczne: 
Pobór prądu: 2W
Dokładność pomiaru: 0,1%
Zakres pomiaru: 0-14pH
Zakres pracy: 3,5-10pH

Części zamienne

Nie martw się, mamy również mnóstwo części zamiennych

Dla nas sprzedaż to nie tylko wysyłka towarów, ale także zapewnienie kompleksowej obsługi naszym klientom, w tym zapewnienie części zamiennych do oferowanych przez nas towarów.

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Michał P. 24.4.2023 u produktu Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury

Użytkownik nie podał oceny tekstu

Beniamin C. 18.4.2023 u produktu Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury

Ogólnie bardzo przydatne urządzenie do kontroli pH i temperatury. Jedynie co trzeba pamiętać to kalibrować sondę co jakiś czas.

Użytkownik nie podał oceny tekstu

super produkt. - jestem zadowolony

Użytkownik nie podał oceny tekstu

Kupiłem dla utrzymania PH na stabilnym poziomie i jestem zadowolony, co więcej wydaje mi się, że dzieki temu oszczędzam CO2 w prównaniu z wcześniejszym pomiarem CO2 dropcheckerem.

Działa tak, jak powinien.

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

Dziękuję, jestem bardzo zadowolony.

SK

Ta recenzja została dodana przez klienta ze Słowacji, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

Działa dokładnie i niezawodnie. Sprawdzam kalibrację raz w miesiącu i jest ona stabilna.

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

wielka satysfakcja

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

Zgłosić błąd

Z kategorii na stronie

Kod produktu: 1277
Producent: Komputery Ph INVITAL | Wszystko z INVITAL
Kategoria: Komputery Ph
Dostępność: Dostępne od zaraz
Kontrolery PH i roztwory: Kontroler pH

W sumie odpowiedzieliśmy już na 54 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 01.04.2023 09:14
Witam. Co z ustawieniami przy braku prądu, czy wraca do ustawień fabrycznych czy utrzymuje przypisane. Pozdrawiam

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
urządzenie zapamiętuje ostatnie ustawienia. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 18.05.2022 13:10
Witam po włożeniu sondy do buforu ph7 wskazuje ph 4.3 a w buforze ph4 wskazuje ph2.6. Co może być problemem ? Pozdrawiam

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
najlepiej przejść cały proces kalibracji jeszcze raz tak jak jest to opisane w instrukcji. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 21.04.2022 12:45
Witam. Proszę o odpowiedź w jaki sposób mogę połączyć sterownik CO2 zamontowany na butli Co2 z Macro aqua, by automatycznie następowało podawanie Co2 do akwarium? W Macro aqua T2 jest taka czarna kostka - czy to ona jest odpowiedzialna za połączenie z regulatorem( sterownikiem) Co2 - jeżeli tak to poproszę o wyjaśnienie jak działa automatyczne podawanie Co2? Ta kostka posiada rodzaj gniazdka do którego nie widzę zastosowania...lecz może jest sposób?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,

wcześniej przesłaliśmy Panu instrukcję obsługi, natomiast w tej chwili wysyłam Panu filmy YouTube, które także powinny być pomocne:https://www.youtube.com/watch?v=zqk0uIQjMrQhttps://www.youtube.com/watch?v=1BFzGGUiOBchttps://www.youtube.com/watch?v=4Asm7-kptb4Niestety 2 z nich nie są w języku polskim, ale widać na nich podłączenie urządzenia oraz pokazane jest działanie.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 20.04.2022 21:07
Czy mógłbym otrzymać instrukcję obsługi, kalibracji ? . Czy do wyczyszczenia sondy potrzebna jest woda osmo? , czy należy nieużywaną przez dłuższy czas sondę PH należy przez kilka godzin moczyć w wodzie?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,

wysyłam instrukcję obsługi urządzenia poniżej:

Instrukcja Macro Aqua Regulator pH z miernikiem temperatury 
Kalibracja i funkcje regulatora pH:
Przed podłączeniem przewodów należy przeprowadzić kalibrację regulatora. Aby zachować dokładność pomiarów, zaleca się przeprowadzanie regularnych kalibracji mniej więcej raz w miesiącu.

1) Po podłączeniu urządzenia do gniazda zasilania wszystkie diody LED zaczną migać.

2) Teraz należy ustawić HI lub LO - tzn. czy sterownik będzie pracował w trybie wykorzystania CO2 w akwarium, czy np. w laboratorium.

3) Gdy pHc miga, nacisnąć CAL, aby ustawić HI lub LO. Gdy świeci się czerwony wskaźnik, oznacza to, że funkcja HI jest aktywna. Naciśnij przycisk CAL, aby przełączyć na tryb LO.
Jeśli w ciągu pięciu sekund nie zostanie naciśnięty przycisk CAL, ustawienie zostanie zapisane.
Jeśli używasz regulatora pH do akwarium, użyj trybu HI.

4) Ustawić żądane pH za pomocą przycisku SET. Nacisnąć przycisk kilka razy, aby ustawić żądane pH. Jeśli regulator zostanie pozostawiony na 5 sekund, ustawienie zostanie zapisane.
Jeśli wybrałeś tryb HI i ustawiłeś pH na 6,5, sterownik będzie działał zawsze, gdy pH przekroczy tę wartość i będzie działał do momentu, gdy pH w akwarium spadnie do 6,3.
Jeśli wybrałeś tryb LII i ustawiłeś pH na 6,5, sterownik będzie działał zawsze, gdy pH spadnie poniżej tej wartości - nie używamy go do CO2 w akwarystyce.
W regulatorze ustawiono interwał 0,2, aby regulator nie musiał się ciągle włączać i wyłączać.

5) Kalibracja - najpierw skalibruj pH 7. Podłącz sondę pH do regulatora. Wypłukać sondę pH w czystej wodzie. Następnie wytrzyj go i umieść w roztworze pH 7. Gdy wartość na wyświetlaczu ustabilizuje się, naciśnij i przytrzymaj przycisk CAL przez 2 sekundy. Na regulatorze pojawi się napis "C. 7", który zamiga 3 razy. Jeśli tak się nie stanie, należy ponownie przeprowadzić kalibrację.

6) Zastosuj tę samą procedurę do kalibracji pH 4. Na ekranie pojawi się napis "C.4".
Jeśli na wyświetlaczu pojawi się komunikat "Err", należy sprawdzić, czy sonda pH jest w porządku lub czy roztwory pH nie są zanieczyszczone.

7) Ponowne uruchomienie urządzenia - wyłącz urządzenie. Przytrzymaj przycisk CAL. Podłącz urządzenie do gniazdka elektrycznego, a na ekranie pojawi się napis "rSt". Następnie znak ten mignie 4 razy. Urządzenie jest teraz ponownie uruchamiane.

Obsługa techniczna
Aby przedłużyć żywotność sondy pH, należy raz na jakiś czas zanurzyć ją w roztworze KCL. Wlać go do czystego pojemnika i zanurzyć w nim sondę na 12 godzin. Następnie należy przepłukać go wodą i można przystąpić do kalibracji. Jeśli sonda nie będzie używana przez dłuższy czas, należy włożyć do osłony ochronnej sondy kawałek pianki nasączonej roztworem KCL. Przedłuży to żywotność sondy i zapobiegnie jej wysychaniu.
Uwaga - nie należy zanurzać sondy pH całkowicie w wodzie. Górna część zawsze powinna znajdować się nad wodą.


0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 05.01.2022 15:38
Witam, zakupiłam u Was sondę, niestety nie działa. Pokazuje stan ponad 12.0 i nie daje się skalibrować niżej natomiast niższa wartość zamiast 4 ma 11,4. Inna sonda pokazuje dużo niższe wartści ale też przy pomycy płynów nie daje się skalibrować do 7ph tylko zostaje wyższa wartość oraz 4,45 ta niższa. Co może być powodem?

INVITAL

Invital.pl pisze:
​Witam,poniżej przesyłam jak należy prawidłowo przeprowadzić kalibrację:​​5) Kalibracja - Najpierw skalibruj pH 7. Podłącz sondę pH do sterownika. Wypłucz sondę pH w czystej wodzie. Następnie wytrzyj go i umieść w roztworze o pH 7. Po ustabilizowaniu się wartości na wyświetlaczu naciśnij i przytrzymaj CAL przez 2 sekundy. Następnie „C. 7 ”i miga 3 razy. Jeśli nie, dokonaj ponownej kalibracji. 6) Zastosuj tę samą procedurę, aby skalibrować pH 4. Na ekranie pojawi się „C.4”. Jeśli na wyświetlaczu pojawi się „Err”, sprawdź, czy sonda pH jest w porządku lub czy roztwory pH nie są zanieczyszczone. 7) Zrestartuj urządzenie - Wyłącz urządzenie. Przytrzymaj przycisk CAL. Podłącz urządzenie i pojawi się „rSt”. Następnie ten sygnał mignie 4 razy. Urządzenie zostało ponownie uruchomione.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 01.11.2021 14:36
Witam, co wchodzi w skład tego zestawu kontrolera?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
częścią zestawu są wszystkie akcesoria widoczne na pierwszym zdjęciu:
https://www.invital.pl/macro-aqua-ph-controller-z-czujnikiem-temperatury

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 15.02.2021 11:12
Prosze o info czy w komplecie za 399 zł jest sonda PH i roztwory do kalibracji jak na zdjęciu. Dziękuję

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, opakowanie zawiera: Kontroler z sondą pH i termometrem.
Wsporniki do mocowania pH sodu i kontrolera.
Roztwory kalibracyjne PH 4 i pH 7.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 18.01.2021 11:38
Witam, czy do tego kontrolera można podłączyć elektrozawór co2 na 220v

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, do tego kontrolera powinno się podłączyć elektrozawór CO2. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 06.06.2020 19:14
Witam Czy jest to wersja v2 z automatyczną kalibracją? Dziękuję.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, Macro Aqua PH kontroler jest w wersji v2 oraz posiada automatyczną kalibrację. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 03.06.2020 16:14
Dzień dobry. Czy istnieje możliwość dokupienia sondy i buforów oddzielnie? Pozdrawiam Grzegorz

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 20.04.2017 14:57
Dzień dobry, interesuje mnie ten kontlorer i chciałbym się dowiedzieć jak często zalecacie regeneracje sondy w roztworze KLC. A jak często zalecacie kalibrację sondy? dziękuje 

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzien dobry,w instrukcji kalibracja jest zalecana  raz na miesiąc. W naszych akwariach kalibrujemy sondy w dłuższych odstępach czasu niż jeden miesiąc. Regenerację robimy razem z kalibracją.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 12.12.2016 13:25
Dzień dobry chcę zapytać czy nie przeszkadza jeśli po sondzie będzie pełzać ślimak lub jakieś inne zwierzątko. Dziękuję za odpowiedź

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,jak na razie nie spotkaliśmy się z tym, żeby ślimaki miały powodować jakiekolwiek problemy z sondą.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 23.10.2015 09:06
Dzień dobry, jaka jest różnica pomiędzy pozycjami LO a HI. Dziękuje za odpowiedź 

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,w jednej pozycji gniazdko kontrolera pod napięciem znajduje się nad ustawioną wartością, a w drugiej pozycji poniżej nastawionej wartości. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 24.09.2023 07:38
Witam. Jaką sondę polecacie do tego kontrolera pH? Dziękuję, Brázdil R.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
Macro Aqua pH Controller jest kompatybilny z następującymi sondami:
https://www.invital.pl/komputery-ph/invital-sonda-ph

https://www.invital.pl/sonda-ph

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 26.06.2023 16:31
Witam, Dawno temu kupiłem u Państwa sterownik pH Macro Agua z miernikiem temperatury. Ostatnio mam problemy z miernikiem, np. teraz ustawiłem ph 7,1 a na wyświetlaczu pokazuje się 6,6 i nic się nie dzieje. Kupiłem też nową sondę, którą skalibrowałem bez problemu, zrobiłem też reset. Potrzebuję porady, kiedy dodam pH, sterownik powinien otworzyć cewkę. Sprawdziłem pH w basenie i wynosi ono 6,5. Dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
Gaz CO2 obniża PH wody, jeśli ustawiłeś wartość PH na 7,1, a wyświetlacz pokazuje aktualną wartość PH 6,6, dozowanie CO2 nie przebiega prawidłowo. Aby nastąpiło dozowanie, sterownik musi być ustawiony na wartość niższą niż PH 6,6.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 16.10.2022 10:31
Witam, potrzebuję porady jaką sondę kupić, wysłałem już regulator Macro Aqua pH z miernikiem temperatury dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dobry den,
zakupte tento produkt:
https://www.invital.pl/komputery-ph/invital-sonda-ph.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 25.04.2022 21:50
Do jakiej wartości mierzy instrument
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
Przyrząd mierzy wartości pH od 0 do 14. Sam regulator może utrzymywać zadaną wartość pH w zakresie od 3,5 do 10.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 08.03.2022 11:29
Witam, czy mogę użyć innego roztworu do kalibracji? Na przykład 6,86 zamiast 7, mam mieszankę z innej sondy ph, z góry dziękuję, pozdrawiam J.Nosek
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
do kalibracji tego produktu konieczne jest użycie dokładnego roztworu o pH 7 i 4..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 30.01.2022 11:44
Witam Mam ten kontroler i jestem z niego zadowolony. Jednak mniej więcej co miesiąc pyta o kalibrację, migając w minutowych odstępach na wyświetlaczu skrótem "cal". Nigdzie w instrukcji obsługi ani w internecie nie znalazłem tej funkcji ...w Internecie. Czy naprawdę konieczna jest kalibracja sondy co miesiąc? Jeśli tego nie zrobię, sonda będzie mierzyć niedokładnie? Dzięki za wyjaśnienie. Tomas Palla.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
jeśli potrzebujesz bardzo dokładnych pomiarów, kalibracja jest konieczna.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 15.10.2021 23:10
Witam, Zakupiłem "Macro Aqua regulator pH z miernikiem temperatury". Dobrze by było, żeby na waszej stronie była możliwość pobrania instrukcji, bo ja w paczce miałem tylko polską instrukcję i niewiele mi ona pomogła.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
Wysyłam instrukcje w załączniku..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 14.10.2021 10:12
Witam, Dostałem w mailu, że macie 15% zniżki na regulatory pH Invital. Chciałem zapytać, czy dotyczy to również "Macro Aqua pH controller with temperature meter" ? Jeśli tak, to za ile go kupię. Dziękuję Ci serdecznie Roman Urban
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
zniżka jest ważna tylko na produkty INVITAL..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 29.08.2021 15:39
Witam, zakupiłem kontroler ph rok temu miałem go wyłączony przez dwa dni, ponieważ zabrakło mi butelki i po włączeniu go nie włącza się w ogóle kontroler ph nadal trzyma wartość 5,7 i nie zmienia się w ogóle to po prostu nie włącza mojej dawki w ogóle. Więc zastanawiam się, czy sonda jest zła, czy jest jakiś sposób, aby to sprawdzić? To dziwne tylko, że moje ph w akwarium utrzymuje się na tak niskim poziomie nawet po zmianie wody.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, SondaPH wymaga kalibracji. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 11.08.2021 19:48
Dzień dobry chciałem zapytać, zakupiłem u Państwa Macro Aqua regulator pH z miernikiem temperatury, ustawiłem wartość na 6,5 ph ale po osiągnięciu tej wartości nie wyłącza się co2. Trwa to do 6.4 i wtedy czasami się wyłącza, ale ostatnio nie mogę tego zauważyć. I co 2 z bomb, które przeszedłem w ciągu miesiąca. UT w moim akwarium mam 3. Dzięki za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Jest to prawdopodobnie tolerancja, jeśli nie czujesz się komfortowo z tą wartością, zalecam ustawienie wartości o 0.1ph wyższej. Nie wiem, jak duże jest Twoje akwarium, ale używanie dmuchawy, słabej jakości rozpuszczalnika lub wirowanie powierzchni powoduje zwiększone zużycie CO2.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 06.08.2021 16:32
Dzień dobry,kiedy wkładam sondę do roztworu KCL przy utrzymaniu wody,czy muszę wtedy kalibrować,dziękuję J.Nosek
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Nie powinno to być konieczne, ale skalibrowałbym na wszelki wypadek.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 26.07.2021 11:44
Witam, nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale jeśli wszystko ma być ustawione optymalnie, to najpierw mierzę KH wody i za pomocą tabeli Tillmana określam optymalne Ph dla danej twardości wody i ustawiam to na urządzeniu. Czy to prawda? Chciałbym również zapytać jaki test polecacie jako najbardziej wiarygodny do określenia KH.Dzięki za info.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, tak, polecam, na przykład:. https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/testy-vody/jbl-kh-test Do sprawdzenia polecam zakup programu CO2 Drop checker:. https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/drop-checkery-a-co2-testy .

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 20.07.2021 13:22
Witam, zastanawiam się nad zakupem regulatora Ph, moja twardość całkowita wody wynosi 6,5 a twardość węglanowa 2. Mam małe akwarium 50l z podłożem platynowym na dnie, gęsto obsadzone roślinami, mieszkańcy to neonki, krewetki i tatusiowie. Jakie Ph powinienem ustawić? Kiedy patrzę na wykres Tillmana, każdy ma go inaczej ? Mam teraz Ph 6,5, ale dropchecker jest nadal niebieski. Czy powinienem się obawiać przejścia na niższe Ph? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, z niższym PH nie będzie problemu, trzeba tylko wybrać zwierzęta odpowiednie do ustalonego PH.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 01.07.2021 01:15
Dzień dobry Proszę o informację jak umieścić sondę? W instrukcji jej nie ma, ale na jakimś filmiku widziałem, że nie może być zanurzona, więc czy dobrze rozumiem, jeśli zanurzyłem ją do końca, więc ją złamałem? Mam ustawione pH na 6,9 a następnego dnia CO2 jest włączone na 6 8.Proszę czy mam coś nie tak? Dziękuję bardzo
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, patrz ostatnie zdanie w instrukcji: "Uwaga - nie zanurzać sondy pH całkowicie w wodzie. Zawsze trzymaj górną część nad wodą." Nie potrafię powiedzieć, czy sonda ulegnie uszkodzeniu po zanurzeniu, czy też po prostu mierzy nieprawidłowo.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 28.06.2021 15:44
Dlaczego po pół roku nie wyłącza się nawet jak ma 6,5 jak mam ustawione na 6,8 od początku działało a teraz nie działa co mam zrobić
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Zalecam kalibrację produktu lub ponowne ustawienie, jeśli nie zostanie naprawiony, zalecam odesłanie produktu do reklamacji zgodnie z:  https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/reklamace

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 16.06.2021 21:39
Witam, po dwóch latach eksploatacji pękła tulejka mocująca sondę pH na zawiasie. Czy można tę część dokupić osobno. Dziękuję za odpowiedź. Jaroslav Kratochvíl
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, część nie jest oferowana przez producenta.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Macro Aqua PH controller z czujnikiem temperatury 15.06.2021 06:45
Witam, wczoraj otrzymałem kontroler Ph bez czeskiej instrukcji obsługi, proszę o przesłanie jej na mojego maila. Dziękuję bardzo.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Instrukcje można znaleźć tutaj:  . https://www.rostlinna-akvaria.cz/tracking/manual.php?id=CC336C09-D82F-4AEF-B58C-AFFD937AC8A7

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać


Nie przegap promocji tygodnia!
214,99 zł
15%
182,74 zł

Filtr zewnętrzny SUNSUN HW-302

104,99 zł
20%
83,99 zł

Bonsai Driftwood 15 x 12 x 13…

17,49 zł
20%
13,99 zł

INVITAL Aquahum 100 ml

719,99 zł
5%
683,99 zł

Eheim professionel 4+ 250 2271

134,97 zł
10%
121,49 zł

Eheim Thermocontrol e50 W

64,49 zł
20%
51,59 zł

Zestaw rurek Lily pipes 16/22…

14,99 zł
20%
11,99 zł

Kamień lawowy S 8-20cm

334,99 zł
10%
302,99 zł

Haqos EXPRO-1200 Plus z…

129,90 zł
10%
116,99 zł

Eheim Thermocontrol e75 W

6,19 zł
20%
4,95 zł

UP Aqua wata filtracyjna…

1 750,02 zł
10%
1 575,05 zł

Eheim professionel 5e 450 2076

240,23 zł
10%
216,25 zł

EHEIM dozownik pokarmu

44,99 zł
20%
35,99 zł

Neo Guard 1000 ml

99,90 zł
20%
79,92 zł

Controsoil 10l Powder podłoże…

265,99 zł
15%
226,09 zł

INVITAL UV lampa UV-136 36W

170,70 zł
15%
145,10 zł

Zestaw do szybszej produkcji…

392,99 zł
10%
354,99 zł

Haqos EXPRO-1500 Plus z…

1 059,21 zł
8%
974,49 zł

Eheim professionel 4+ 600 2275

254,99 zł
12%
224,90 zł

INVITAL EXPRO-1000

174,76 zł
9%
159,09 zł

Eheim Thermocontrol e300 W