Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W 21.8

Kod towaru S522
275,99 zł
228,09 zł bez VAT
szt.

W magazynie > 30 sztuk + nowy towar w drodze

Ładowanie daty dostawy

Ten produkt doręczymy za darmo na terenie całej Polski

Ładowanie osi czasu dostawy
cashback

Zwrócimy Ci 5,52 zł za zakup produktu.

Otrzymasz zniżkę na następny zakup. Warto regularnie robić u nas zakupy.

Więcej informacji o programie lojalnościowym

 

Zestaw NVITAL CO2 oferuje kompletne i proste rozwiązanie dostarczania CO2 do Twojego akwarium. Wysokiej jakości włoskie komponenty Camozzi zapewniają długą bezproblemową pracę i bezpieczne użytkowanie. Dostarczamy zestaw CO2 już zmontowany, więc nie będziesz miał problemu z jego montażem. Po prostu umieść go na butelce i możesz go używać.

Główna charakterystyka:

  • Najbardziej niezawodne na rynku włoskie komponenty Camozzi
  • Ponad 10 lat w sprzedaży, najlepiej sprzedający się zestaw CO2
  • Przedłużona trzyletnia gwarancja - Jesteśmy tak pewni jakości zastosowanych podzespołów, że udzielamy specjalnej przedłużonej gwarancji na 36 miesięcy, a jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zestawu, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni bez podania przyczyny.

Używane komponenty:

Jak już wspominaliśmy zestaw jest już złożony z wysokiej jakości włoskich komponentów, które są weryfikowane przez setki zadowolonych klientów. Komponenty te są montowane i testowane przez naszych specjalistów, aby zagwarantować bezproblemowedziałanie. Lista komponentów w zestawie kompozytowym i ich specyfikacje poniżej:

 

  • Zawór redukcyjny - Główny zawór redukcyjny z dwoma manometrami. Łączy się z butlą CO2 i jest dostarczany w wersjach W21.8 i G3 / 4
  • Zawór iglicowy Camozzi- Zawór do precyzyjnego dostrojenia dozowanej ilości CO2
  • ACL ventil Camozzi - Elektrozawór, który w połączeniu z timerem zapewnia dozowanie w zadanym okresie czasu
  • Złączki i 2,5 m wysokiej jakości węże wysokociśnieniowe - Wysokiej jakości złącza włoskie zapewniają połączenie komponentów bez wycieków.
  • Rewers zaworu przepustnicy - W przypadku spadku ciśnienia chroni elementy w kontakcie z wodą

 

Polecamy dokupić :

Niestety poniższe elementy nie wchodzą w skład zestawu CO2 ze względu na szeroki asortyment i specyficzne wymagania poszczególnych akwarystów. Te komponenty muszą zostać zakupione dla prawidłowego działania, jeśli jeszcze ich nie posiadasz

Dyfuzor / reaktor do rozpuszczania CO2 w wodzie  Te dyfuzory tworzą małe bąbelki, które znacznie łatwiej rozpuszczają się w wodzie

Tester kroplowy ze szkła CO2 -Służy do kontrolowania ilości rozpuszczonego CO2 w wodzie. Jeśli ciecz wewnątrz kroplomierza zmieni kolor na zielony, oznacza to optymalne stężenie CO2 w wodzie

Akcesoria opcjonalne:

Automatyczny kontroler pH - W pełni automatyczny sterownik kontrolujący dozowanie CO2 na podstawie aktualnego poziomu pH w akwarium

Licznik bąbelków- Do kontrolowania ilości CO2 wpływającego do akwarium

Programator czasowy/ zegar -Możesz użyć tego zegara do czasowego włączania i wyłączania zaworu elektromagnetycznego

Części zamienne

Nie martw się, mamy również mnóstwo części zamiennych

Dla nas sprzedaż to nie tylko wysyłka towarów, ale także zapewnienie kompleksowej obsługi naszym klientom, w tym zapewnienie części zamiennych do oferowanych przez nas towarów.

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

bardzo przyzwoity zestaw - polecam

Bardzo dobra obsługa.Sklep super.

Użytkownik nie podał oceny tekstu

Użytkownik nie podał oceny tekstu

stosunek jakość/cena

Fajny produkt, polecam.

już zakupiłem drugi, oba zestawy działają poprawnie
cena

Działa prawidłowo.

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

++++++++++++++

SK

Ta recenzja została dodana przez klienta ze Słowacji, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

Zgłosić błąd

Z kategorii na stronie

Kod produktu: S522
Producent: Zestawy CO2 INVITAL | Wszystko z INVITAL
Kategoria: Zestawy CO2 do akwarium
Dostępność: Dostępne od zaraz
Zestawy CO2 wraz z nocnym wyłączaniem: z wyłączaniem nocnym
Wielkość butli CO2: bez butli
Linia produktów CO2: Invital Extra z wyłączaniem
Sposób uzupełnienia CO2:

W sumie odpowiedzieliśmy już na 10 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W 21.8 10.02.2023 15:28
witam jak ma być zmontowany zestaw co2 reduktor zaworek precyzyjny i elektrozawór czy odwrotnie

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
zestawy wysyłamy już złożony. Powinno to wyglądać tak samo jak na zdjęciach w aukcji. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem G ¾” 28.01.2023 20:03
Witam, czy ten zestaw co2 ma również wbudowany zawór zwrotny camozzi? Nie widzę go nigdzie na zdjęciach.Jeśli tak, to czy muszę zamówić licznik bąbelków z zaworem zwrotnym? I jeszcze jedno pytanie, jakie ciśnienia powinny być wyświetlane na alarmach zarówno jednym jak i drugim w zależności od tego czy mam atomizer czy reaktor. Dzięki
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
zawór zwrotny nie jest dołączony. Ciśnienie w butli (lewy manometr) jest na poziomie 50. Ustawić właściwy manometr na 10-15 l/min (czerwona skala). Polecam licznik z zaworem zwrotnym, w przypadku zakupu tego produktu nie ma konieczności zakupu zaworu zwrotnego Camozzi..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem G ¾” 03.07.2021 12:14
Witam, czy można kupić osobno kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez zaworu redukcyjnego i bez butli? Dziękuję. Jirka
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Nie ma takiej możliwości, tylko części można kupić osobno: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/co2-do-akvaria/jehlovy-ventil-camozzi https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/co2-do-akvaria/elektromagneticky-ventil-acl https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/co2-do-akvaria/spojka-pro-napojeni-hadicky-1-8 https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/co2-do-akvaria/spojka-1-8-s-tesnenim

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W 21.8 08.06.2021 10:00
Witam, zakupiłem u Państwa zestaw CO2 Invital i zaczął mi się ulatniać gaz przy manometrze. Próbowałem dokręcać, a następnie zakładać taśmę teflonową. Po testach z wodą źródlaną stwierdziłem, że nie przecieka przez gwint, ale wygląda na to, że przeciek jest przez manometr. To ten z podziałką 0-300. Czy to możliwe? Czy da się to naprawić? Albo co z tym zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź. Večeřa Ivo
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie jest wymiana manometru na nowy, możesz go kupić tutaj: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/co2-redukcni-ventily/manometr-pro-redukcni-ventil-vstupni-tlak. Albo reklamacja, która trwa około 30 dni według: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/reklamace.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W 21.8 26.03.2021 09:38
Witam, chciałbym zapytać czy zestaw CO2 z nocnym zamykaniem od invital pasuje również do butli CO2 od Rataje czy jest inna średnica śruby. Z góry dziękuję za odpowiedź Lehnert.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Oba produkty są kompatybilne, użyj gwintu W21.8

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W 21.8 25.02.2021 18:16
Witam mam ten zestaw i butlę 2l od Ciebie, ale teraz mam butlę sodastream podłączoną do tego zestawu przez reduktor (na krewetkarium 25l) i dowiedziałem się, że gdy zegar się wyłącza to alarm zaczyna się podnosić, ciśnienie na alarmie wzrasta ponad maksimum i po uruchomieniu zegara spada do zbiornika, że jest za dużo co2. Chciałabym więc zapytać, co to może być? Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, tak właśnie zachowuje się gaz. Zalecam umieszczenie zaworu iglicowego za zaworem el.mag..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W 21.8 03.02.2021 20:23
Witam, czy jest możliwość podłączenia tego zestawu do butelki sodastream poprzez adapter W21.8 do Sodastream? Czy ta konfiguracja będzie działać z zewnętrznym atomizerem UP Aqua CO2 na wężu 12/16mm (nie odpinanym)? Jak czyścić ten atomizer ?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Jeśli używasz adaptera, jest to możliwe. Czyści się ją w specjalnym roztworze do czyszczenia membran lub w roztworze octu i wody w proporcji 1:1..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W 21.8 31.12.2020 11:39
Witam czy to normalne, że po zamknięciu EMV rano ciśnienie na czerwonym zaworze spada z 1,5bar do 0 dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, dopóki jest na właściwym budziku to nic wielkiego i jest to normalne. Jeśli to jest na alarm ciśnienia butelki, to nie jest.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W 21.8 27.12.2020 23:41
Witam, czy mogę podłączyć ten produkt "Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem W21.8" do butli sodastream za pomocą tego złącza "Adapter W21.8 do Sodastream"?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, tak, łącznik  "Přechodka W21.8 na Sodastream" jest stworzony właśnie do tego celu..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Kompletny zestaw CO2 z wyłącznikiem nocnym bez butli z gwintem G ¾” 17.11.2020 15:51
Witam, jaki jest zwis cewki, proszę? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, 6W
1

Czy chcesz natychmiast poznać odpowiedź na swoje pytanie?

2

Odpowiedź nie była wystarczająca?Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać


Nie przegap promocji tygodnia!
5,99 zł
20%
4,79 zł

Podajnik kwadratowy INVITAL

40,49 zł
20%
32,39 zł

Ibuki Multi Mix 3 mm 3 l …

14,79 zł
20%
11,83 zł

UP Aqua plastikowa roślina na…

161,49 zł
15%
137,27 zł

INVITAL Skim 40

279,99 zł
15%
237,99 zł

Filtr zewnętrzny SUNSUN HW-303

21,99 zł
20%
17,59 zł

Metalowy licznik bąbelków…

49,90 zł
20%
39,92 zł

INVITAL DeepBasis 2l

44,99 zł
20%
35,99 zł

INVITAL LED WRGB oświetlenie…

129,99 zł
15%
110,49 zł

Zestaw Lily Pipes Skimmer 12…

854,99 zł
15%
726,74 zł

Fontanna z efektem LED PY…

29,91 zł
20%
23,93 zł

Femanga Algen Stop General na…

129,99 zł
15%
110,49 zł

ATG tło do terrarium 60x40 cm…

139,99 zł
15%
118,99 zł

Zestaw Neo Flow M z tworzywa…

67,99 zł
20%
54,39 zł

Dark Wood L 40-50cm

43,99 zł
20%
35,19 zł

Wąż do oczka wodnego 32mm 1 ¼…

29,91 zł
20%
23,93 zł

Femanga Wurzel Aktiv na…

392,99 zł
10%
354,99 zł

Haqos EXPRO-1500 Plus z…

1 059,21 zł
6%
997,99 zł

Eheim professionel 4+ 600 2275

74,99 zł
20%
59,99 zł

Dragon stone XL (> 4 kg)

849,90 zł
2%
834,40 zł

Eheim professionel 4+ 350 2273