Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

ISTA Powierzchniowy zbieracz zanieczyszczeń wysoki

Kod towaru 2406
59,99 zł
49,58 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt.

Towar zostanie dostarczony we wtorek 06.12.
 • Dostarczenie zamówienia 03.12.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 03.12.

  dzisiaj

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 03.12.

  dzisiaj

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 03.12.

  dzisiaj

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 06.12.

  wtorek

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Zapewnia zerowe straty w procesie rozpuszczania dwutlenku węgla w wodzie.

Dzięki opatentowanej konstrukcji wirników pęcheżyki CO2 wewnątrz reaktora  wirują do czasu, dopóki nie zostaną całkowicie rozpuszczone w wodzie.
Zestaw zawiera mocowanie, dzięki któremu reaktor może być umieszczony wewnątrz lub na zewnątrz akwarium (np. w szafce), w zależności od istniejącej instalacji. Kolor urządzenia (przydymiony szary) przeciwdziała osiedlaniu się glonów. Łatwy do czyszczenia.

Przyłącza węża: 16/22 mm

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Po około roku użytkowania napisz recenzję.Funkcję zbieracza poziomów spełnia ale to co mi się nie podoba to plastikowy zbieracz w paski.Plastikowe łapki które wystają ponad powierzchnię są bardzo wrażliwe na złamania, wystarczy trochę więcej siły przy czyszczeniu i pękają.Kolejny problem widzę w śrubie za pomocą której można regulować zbieranie zanieczyszczeń.Raz na jakiś czas sama się przekręca i zaczyna pobierać więcej wody lub mniej.Gdy pobiera dużo wody,zdarza się że pływak się zatapia i zbieranie zanieczyszczeń przestaje działać.Czasami pływak sam się zatapia, gdy jest bardziej zabrudzony, może rosną na nim glony, po prostu trzeba go sprawdzać w odstępach czasu.Połączenie z wężem też nie jest zbyt dobrze zrobione,brakuje jakiejś taśmy ściągającej,lub po prostu czegoś,co by bardziej mocowało wąż.Ponadto można go wysunąć tylko na wysokość ok.30cm,czyli niewiele.Kupując kolejny,będę szukał innego,ale czy inny zaoferuje więcej,tego nie wiem.

Po około roku użytkowania napisz recenzję.Funkcję zbieracza poziomów spełnia ale to co mi się nie podoba to pasiasty plastikowy zbieracz.Plastikowe łapki które wystają ponad powierzchnię są bardzo wrażliwe na złamania, wystarczy trochę więcej siły przy czyszczeniu i pękają.Kolejny problem widzę w śrubie za pomocą której można regulować zbieranie zanieczyszczeń.Raz na jakiś czas sama się przekręca i zaczyna pobierać więcej wody lub mniej.Gdy pobiera dużo wody,zdarza się że pływak się zatapia i zbieranie zanieczyszczeń przestaje działać.Czasami pływak sam się zatapia, gdy jest bardziej zabrudzony, może rosną na nim glony, po prostu trzeba go sprawdzać w odstępach czasu.Połączenie z wężem też nie jest zbyt dobrze zrobione,brakuje jakiejś taśmy ściągającej,lub po prostu czegoś,co by bardziej mocowało wąż.Ponadto można go wysunąć tylko na wysokość ok.30cm,czyli niewiele.Kupując kolejny,będę szukał innego,ale czy inny zaoferuje więcej,tego nie wiem.

W sumie odpowiedzieliśmy już na 7 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Powierzchniowy zbieracz zanieczyszczeń wysoki 21.10.2022 00:41
Witam kupiłem u Państwa odpieniacz ISTA high mam go podłączonego do filtra zewnętrznego tetra 400 ale mam z nim problem gdy ustawiam przepływ aby ciągnął wodę przez górny przelew (nawet gdy go poluzuję lub dokręcę całkowicie) , czyli górny przeźroczysty przelew (gdzie powinny iść zanieczyszczenia z powierzchni) ciągle unosi się nad poziomem powierzchni nawet gdy się zanurzę to od razu wypływa na powierzchnię.i nie ma znaczenia jak go ustawię . Dziękujemy za zrozumienie i szybką odpowiedź

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
Produkt powinien być łatwy w użyciu, aby dostosować pałeczki w produkcie do potrzeb. Jeśli nie można wyregulować produktu, możliwe, że filtr jest zbyt słaby dla danego produktu..

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Powierzchniowy zbieracz zanieczyszczeń wysoki 15.03.2022 20:54
Witam. Jaka jest wysokość skimmera przy maksymalnym wsunięciu pływaka ?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
Wysokość wynosi 21 cm. Przy maksymalnym wysunięciu rury ssącej 29 cm.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Powierzchniowy zbieracz zanieczyszczeń wysoki 19.10.2021 18:54
Czy ten kolektor poziomu może być używany jako filtr zewnętrzny? SUNSUN HW-603B Czy to działa, czy jest słabe....

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
odpieniacz jest przeznaczony do węży 16/22mm, ale filtr 603B używa węży 12/16mm. Użycie nie jest możliwe.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Powierzchniowy zbieracz zanieczyszczeń wysoki 11.10.2021 22:01
Proszę o wyjaśnienie w jaki sposób podłącza się do tego skimera wężyk z co2. Gdyż fotografie produktu tego nie wyjaśniają. Z poważaniem M.Henszel

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
można używać produkt jako dozowanie co2 lub jako zbieracz nie ma możliwości podłaczenia dwóch funkcji jednocześnie. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Powierzchniowy zbieracz zanieczyszczeń wysoki 16.01.2021 23:47
Witam, czy ten zbieracz zanieczyszczeń z poziomu można podłączyć do kolanka ssącego filtra Oase BioMaster 600, a nie tylko do węża 16/22, czy musi być redukcja. Dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Połączenie jest możliwe tylko na wężu 16/22. Prawdopodobnie trzeba będzie włożyć kawałek węża 16/22 pomiędzy kolanko a kolektor.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Powierzchniowy zbieracz zanieczyszczeń wysoki 11.01.2021 20:27
Witam, Zgodnie z rysunkiem, wąż spustowy musi być doprowadzony bezpośrednio do wnętrza akwarium, czy to prawda? Mam filtr Sunsun 703, wąż jest twardy i nie mogę go nawet włożyć na długość. Czy jest jakiś odpieniacz, w którym wąż łączyłby się poza akwarium, bo jest tylko do rury wlotowej do filtra Sunsun. Dziękuję

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, w tym przypadku polecam odpieniacz szklany Lily Pipe ( https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-filtry/lily-pipe-skimmer-16-22-mm) .

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Powierzchniowy zbieracz zanieczyszczeń wysoki 03.01.2021 13:31
Witam, obecnie zmagam się z problemem ślepej uliczki. Jaki skimmer byście polecili, mam filtr zewnętrzny Oase BioMaster 600. Dziękuję

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Ja osobiście polecam zewnętrzny skimmer jak https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-filtry/4aqua-hladinovy-sberac-necistot lub EHEIM skim. Jeśli chcesz mieć skimmer bezpośrednio na wężu, ISTA jest jedną z lepszych opcji.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać