Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Hikari Dragon Delite 200g

Kod towaru Z07970

Hikari Dragon Delite™ to karma wzbogacona o probiotyki. Pełny opis

41,40 zł
36 zł bez VAT
szt.

Towar jest w drodze do nas

Towar zostanie dostarczony w środę 17.08.
 • Dostarczenie zamówienia 10.08.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 14.08.

  niedziela

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 14.08.

  niedziela

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 14.08.

  niedziela

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 17.08.

  środa

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Hikari Dragon Delite™ to wzbogacona o probiotyki karma, która wspiera zdrowie immunologiczne i trawienne, pomagając jednocześnie w redukcji nieprzyjemnego zapachu odchodów.

 

 • unikalnie zrównoważona formuła składników owadzich i roślinnych z precyzyjnym poziomem witamin i minerałów, zwłaszcza wapnia.
 • Niepowtarzalny smak

  Pełen składników owadzich, takich jak mączniak i jedwabnik. Z musztardą japońską szpinakiem i potrawką z jabłek. Dla młodych, dorosłych roślinożerców lub wszystkożernych gadów takich jak agama brodata. Opracowany dla Ciebie również! Granulat namoczony w wodzie zmiękczy i naśladuje teksturę żywego pokarmu. Pokarm ten nie przywiera do kończyn gadów ani do wnętrza ich terrarium, dzięki czemu czyszczenie i utrzymanie terrarium jest bardzo łatwe.

  Wydajny kształt peletek, podawanie

  Karma w kształcie dysku umożliwia łatwe podawanie za pomocą pęsety lub kleszczy. Tekstura sprawia, że łatwo przylega do języka Twojej brodatej agamy, umożliwiając jej karmienie z miski, jeśli ją do tego poprowadzisz. Przed karmieniem namocz każdy granulat w czystej, świeżej wodzie przez kilka minut, aby zmiękł. W przypadku gadów poniżej 8 roku życia lub o wielkości od 20 do 40 cm podawaj taką ilość pokarmu, jaką gad skonsumuje. Dorosłe osobniki większe niż 40 cm karmić raz na 2-3 dni. Jeśli Twój gad nie akceptuje Dragon Delite™, spróbuj zmieszać go z jedną z naszych opcji żelowych, takich jak DragonGel™.


   Pokarm jest odpowiedni dla tych gadów:
  Agama błotna (Physignathus cocincinus), Agama pustynna (Trapelus savignii), Agama brodata (Pogona vitticeps), Agama Webera (Hydrosaurus weberi), Bazyliszek zielony (Basiliscus pilmifrons), Jaszczurka wielka (Gerrhosaurus major), Jaszczurka żółtodzioba (Gerrhosaurus flavigularis), legwan czarny (Ctenosaura similis), legwan zielony (Iguana iguana), legwan kolczasty (Crotaphytus insularis), Autralia tiliqua (Tiliqua scincoides chimarea)

  Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
  Zaloguj się tutaj: Zaloguj się
  Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

  Zapytaj ekspertów

  Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

  Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..  Może Ci się podobać