Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Sinkor Optima 105 cm / 105 W z Wifi LED Control

Kod towaru Z10364 Nowość w ofercie
651,49 zł
538,42 zł bez VAT
szt.

W magazynie > 50 sztuk

Ładowanie daty dostawy

Ten produkt doręczymy za darmo na terenie całej Polski

Ładowanie osi czasu dostawy
cashback

Zwrócimy Ci 16,29 zł za zakup produktu.

Otrzymasz zniżkę na następny zakup. Warto regularnie robić u nas zakupy.

Więcej informacji o programie lojalnościowym

Sinkor Optima oferuje optymalny stosunek wydajności do ceny. Wierzymy, że dopracowaliśmy tę oprawę oświetleniową tak, aby spełniała wymagania wymagających akwarystów, a jednocześnie była przystępna cenowo = w najlepszej cenie w swojej kategorii.

"Sinkor Optima został zaprojektowany z myślą nawet o najbardziej wymagających roślinach i jest to najbardziej przystępne cenowo oświetlenie LED w swojej kategorii."

Oświetlenie dla najbardziej wymagających w bezkonkurencyjnej cenie ✅

Jako największy sklep akwarystyczny w Europie postawiliśmy sobie za cel produkcję najwyższej jakości 👌 oświetlenia akwarystycznego dla akwarystów, a dodatkowo w najlepszej cenie. 😎 Dlatego po 2 latach rozwoju i testów, za pośrednictwem naszej spółki zależnej, wprowadzamy na rynek oprawę oświetleniową Sinkor Maister, która zadowoli nawet najbardziej wymagających akwarystów.

W ten sposób oferujemy naszym klientom wysokiej klasy oprawę akwariową, która pochodzi bezpośrednio z produkcji odbywającej się w Europie, a konkretnie w Czechach. Dzięki skróconemu łańcuchowi sprzedaży możemy również zaoferować oświetlenie w  bezkonkurencyjnej cenie  na rynku.

Jaka jest różnica między Sinkor Optima i Sinkor Maister?

1️⃣  Maister jest wyposażony w 4 kolory  diod LED (biały, czerwony, zielony i niebieski), podczas gdy  Optima ma 3 kolory  diod LED (biały, niebieski, czerwony). Przeciętny akwarysta nie zauważy różnicy, a światło z obu lamp będzie dla niego wyglądać tak samo, ale chcieliśmy stworzyć oprawę, a konkretnie Maister, w której nie będzie nawet tego ograniczenia.

2️⃣  Oświetlenie Maister pozwala  na ustawienie  różnych trybów kolorystycznych w ciągu dnia  (na przykład czerwonego rano, klasycznego białego światła dziennego w ciągu dnia i symulacji niebieskiego oświetlenia nocnego w nocy), podczas gdy Optima nie ma takiej funkcji. Optima pozwala jedynie na ustawienie dokładnej żądanej barwy światła i stopniowe włączanie lub wyłączanie świateł w żądanym czasie - z opcją ustawienia długości ściemniania.

3️⃣  Optima ma lepszą luminancję i PAR:  wyniki pomiarów pokazały, że Optima ma lepszą luminancję niż Sinkor Maister, Chihiros WRGB Slim i Chihiros WRGB PRO. Nawet przy tej samej lub niższej mocy byliśmy w stanie dostroić elektronikę tak, aby uniknąć przegrzania, a jasność była nawet wyższa niż w przypadku znacznie droższych modeli opraw.

Dla kogo przeznaczony jest Sinkor Optima?

Sinkor Optima jest przeznaczony dla wszystkich akwarystów, którzy planują akwarium z naciskiem na rośliny i nie chcą być w żaden sposób ograniczani przez swoją oprawę oświetleniową. Akwarystów, którzy chcą wybrać rośliny niezależnie od tego, czy ich oprawa jest wystarczająco mocna dla roślin. A także dla klientów, którzy chcą mieć pewność, że za swoje pieniądze otrzymają możliwie najlepszą oprawę oświetleniową LED.

"Dla akwarystów, którzy nie chcą być ograniczani swoim oświetleniem.
"

Dostrojone kolory, wydajność i chłodzenie 💪

Oświetlenie Sinkor Optima dostrajaliśmy wraz z oprawą Sinkor Maister przez 2 lata. Pomimo faktu, że po ogromnym sukcesie naszej pierwszej serii opraw Sinkor, niezliczeni klienci pisali do nas o stworzenie nowej oprawy dla najbardziej wymagających akwarystów, zdecydowaliśmy się nie spieszyć i wprowadzić na rynek w 100% dopracowany produkt. Spędziliśmy setki lub nawet tysiące godzin opracowując elektronikę, wybierając chipy LED i dostrajając odwzorowanie kolorów 🤍❤💚💙.

 Oprawa, którą wprowadziliśmy do sprzedaży, jest 16-tą wersją  - przy poprzednich 15-tu wersjach oświetlenia zdecydowaliśmy, że chociaż możemy już wypuścić ją do sprzedaży, będziemy nadal poprawiać i ulepszać urządzenie, aby zapewnić naszym klientom to, co najlepsze. Wersja 16 reprezentuje więc to, jak naszym zdaniem powinna wyglądać wysokiej jakości oprawa akwarystyczna bez kompromisów.

Przenosimy produkcję z powrotem do Europy🔥

Podczas gdy wielu producentów przenosi swoją produkcję poza Europę, my staramy się robić dokładnie odwrotnie. Mamy ku temu kilka powodów:

1️⃣ Jakość

Chcemy mieć 100% kontrolę nad jakością naszych produktów, nie chcemy polegać na innych producentach i fabrykach ale chcemy wiedzieć, że to, co oferujemy, to wysokiej jakości, niezawodne towary, pod którymi nie musimy się bać podpisywać.

2️⃣ Innowacja

Im bliżej klienta jesteśmy, tym lepiej i szybciej możemy dowiedzieć się, jak klienci oceniają nasze produkty i ulepszać je w oparciu o ich opinie. Redukcję całego łańcucha do minimum postrzegamy jako jedną z naszych mocnych stron. Jest to coś, czego nie może zrobić fabryka po drugiej stronie.

3️⃣ Cena

Jeśli chodzi o skrócenie łańcucha sprzedaży, ma to jeszcze jedną dużą zaletę, a mianowicie cenę sprzedaży. Jeśli wykluczymy producenta, importera i dystrybutora z całego łańcucha, ponieważ sami produkujemy oświetlenie, jesteśmy w stanie zaoferować je klientom znacznie taniej.

4️⃣ Dostępność

Własna produkcja pozwala nam również uniezależnić się od stron trzecich i zapewnić lepszą dostępność towarów. W związku z tym jesteśmy teraz w stanie lepiej zapewnić dostępność nawet podczas globalnej niedostępności, takiej jak podczas pandemii COVID.

5️⃣ Produkcja lokalna

Jesteśmy firmą europejską i uważamy, że powinniśmy uczestniczyć w rozwoju lokalnego przemysłu, produkować towary w Europie i sprzedawać je naszym klientom.


Sterownik w zestawie oraz poza obudową oświetlenia 👍

Bez kontrolera do sterowania kolorem, intensywnością i czasem świecenia już nie byłoby to możliwe. Większość opraw dostępnych na rynku jest wyposażona w kontroler:

   ❌ w zestawie, ale kontroler znajduje się w korpusie lampy

   ❌ kontroler nie jest dołączony do zestawu i klient musi go dokupić za niemałą kwotę, którą należy doliczyć do ceny oświetlenia

✅ Sinkor Optima zawiera bezprzewodowy kontroler w opakowaniu, więc nie ma potrzeby zakupu dodatkowego drogiego sprzętu, a dodatkowo kontroler znajduje się poza korpusem oprawy i podłącza się do kabla zasilającego między zasilaczem a oprawą.

Energia przekłada się tylko na jasność, a nie na ciepło ❌🔥

Podczas projektowania i testowania lampy duży nacisk położono na maksymalne wykorzystanie każdego wata zużywanego na oświetlenie. Odpowiednia konstrukcja lampy zapobiega przegrzaniu, dzięki czemu cała zużywana energia jest wykorzystywana do oświetlenia, a nie do ogrzewania. Stosunek natężenia światła do mocy jest zatem jednym z najlepszych na rynku, co doceni każdy, kto stara się nie marnować energii.

Urządzenie nie przegrzewa się oraz ma długą żywotność 💪

Jako materiał do wykonania lampy wybrano aluminium. Testy temperaturowe wykazały, że chłodzenie diod LED wystarczająco szerokim kawałkiem aluminiowego korpusu jest najbardziej skuteczne. Zapobiega to degradacji elektroniki.

Pasuje do akwariów o różnych długościach 📏

Zdajemy sobie sprawę, że akwaryści mają akwaria o różnej długości, dlatego Sinkor Optima zawiera metalowe podstawki, które można dowolnie wysuwać lub wsuwać do oprawy, wydłużając ją nawet o 20 cm. A ponieważ Sinkor Optima jest dostępny w rozmiarach 30 cm, 45 cm, 60 cm, 75 cm, 90 cm, 105 cm i 120 cm, pasuje praktycznie do każdego akwarium.

Możliwość zawieszenia za pomocą zestawu do zawieszania

AA jeśli nie odpowiada nam klasyczne umieszczenie oświetlenia na szklanych ścianach akwarium, mamy również możliwość zakupu zestawu wiszącego. Zwłaszcza w ostatnich latach coraz więcej akwarystów instaluje swoje oświetlenie nad akwarium na wisząco. Nadaje to akwarium nowoczesny, czysty i przestronny wygląd, co jest ogólnym trendem w akwarystyce.

Co więcej, ta metoda instalacji nie jest ograniczona jak w przypadku klasycznych uchwytów krawędziowych do akwarium, gdzie trzeba dobrać oświetlenie tak, aby uchwyt pasował dokładnie do wymiarów akwarium. W przypadku podwieszania nie trzeba się o to w ogóle martwić, wystarczy zawiesić oprawę np. pod sufitem lub na półce nad akwarium i nie ogranicza nas długość akwarium.

Zestaw do zawieszania nie jest dołączony, można go kupić tutaj 📍

Parametry techniczne 👷‍♀️👷‍♂️

Oświetlenie Moc Zestaw zawiera kontrolerDługość korpusu oświetleniaDo akwariów o długości od - do
Sinkor Optima 30 cm 30W ✅ Tak 30 cm 30 - 50 cm
Sinkor Optima 45 cm
45W ✅ Tak 45 cm 45 - 65 cm
Sinkor Optima 60 cm
60W ✅ Tak 60 cm 60 - 80 cm
Sinkor Optima 75 cm 75W ✅ Tak 75 cm 75 - 95 cm
Sinkor Optima 90 cm 90W ✅ Tak 90 cm 90 - 110 cm
Sinkor Optima 105 cm 105W ✅ Tak 105 cm 105 - 125 cm
Sinkor Optima 120 cm 120W ✅ Tak 120 cm 120 - 140 cm


Oświetlenie
A BCDEFG
Sinkor Optima 30 cm 310 mm 118mm 19 mm 100 mm 77 mm 91 mm 15 mm
Sinkor Optima 45 cm
460 mm 118 mm 19 mm 100 mm 77 mm 91 mm 15 mm
Sinkor Optima 60 cm
610 mm 118 mm 19 mm 100 mm 77 mm 91 mm 15 mm
Sinkor Optima 75 cm 760 mm 118 mm 19 mm 100 mm 77 mm 91 mm 15 mm
Sinkor Optima 90 cm 910 mm 118 mm 19 mm 100 mm 77 mm 91 mm 15 mm
Sinkor Optima 105 cm 1060 mm 118 mm 19 mm 100 mm 77 mm 91 mm 15 mm
Sinkor Optima 120 cm 1210 mm 118 mm 19 mm 100 mm 77 mm 91 mm 15 mm

Zawartość opakowania 👇

✅ Oprawa oświetleniowa ✅ Zasilacz ✅ Metalowe wsporniki do montażu na ściankach akwarium ✅ Sinkor Optima controller ✅ Instrukcje obsługi i uruchomieniaInstrukcja podłączenia i obsługi kontrolera bezprzewodowego 👇

 1. Podłącz kontroler między zasilaczem a lampą, upewniając się, że końcówki są odpowiednio połączone i zabezpieczone śrubą. Podłącz zasilacz do sieci elektrycznej.
 2. Pobierz aplikację "Surplife" → zeskanuj kod QR na kontrolerze lub odwiedź stronę www.sinkoraquarium.com/ledcontrol.
 3. Włącz Bluetooth w swoim smartfonie i przejdź do aplikacji "Surplife".

Pierwsze uruchomienie 🤓

 1. Po podłączeniu kontrolera do urządzenia i uruchomieniu aplikacji, aplikacja powinna wykryć urządzenie - patrz zrzut ekranu A, miejsce oznaczone 1. Kliknij ten przycisk. Jeśli automatyczne wykrycie nie nastąpiło, kliknij przycisk, aby dodać nowe urządzenie - zrzut ekranu A miejsce oznaczone 2.
 2. .Teraz aplikacja zaoferuje urządzenie, patrz zrzut ekranu B
 3. Klikając na urządzenie, sparuj je z kontrolerem (zrzut ekranu B, przyciski oznaczone 3). Sparuj urządzenia za pomocą lokalnego trybu Bluetooth (zrzut ekranu C, przyciski oznaczone 4). Parowanie można również przeprowadzić za pośrednictwem sieci Wi-Fi, jednak ta funkcja jest przeznaczona przede wszystkim do łączenia urządzeń z całym inteligentnym domem, dlatego zalecamy korzystanie z trybu Bluetooth.
 4. Jeśli zostały dodane urządzenie i nie widać ich na stronie głównej (zrzut ekranu D, miejsce oznaczone 5), najpierw spróbuj odświeżyć aplikację, przeciągając palcem w dół, a jeśli to nie zadziała, zrestartuj aplikację w telefonie)Ustawienie sterowania urządzeniem ⚙⏰

Urządzenie może być sterowane na dwa sposoby, tzn. ręcznie lub automatycznie na podstawie czasu.

1. Ręczne sterowanie urządzeniem 📱

ℹ Tryb sterowania ręcznego służy do natychmiastowej regulacji intensywności oświetlenia. Intensywność oświetlenia można regulować w zakresie od 0% do 100%. Tryb ten jest przydatny do początkowej konfiguracji urządzenia (w celu przetestowania idealnej kombinacji kolorów dla akwarium) lub gdy wymagane jest włączenie światła poza ustawionym trybem automatycznym w zależności od czasu.

 1. W menu aplikacji kliknij na urządzenie, który chcesz ustawić (zrzut ekranu D, przycisk oznaczony 5).
 2. Przesuń palcem po okręgu (zrzut ekranu E, obszar 6), aby dowolnie dostosować intensywność oświetlenia.

2. Automatyczny tryb urządzenia (świt/zmierzch) 📈🗓

ℹ Tryb automatyczny służy do stopniowego przyciemniania i rozjaśniania oświetlenia zgodnie z ustawionym czasem, co jest głównym celem użytkowania kontrolera.

 1. Najpierw wybierz urządzenie, które chcesz ustawić (patrz zrzut ekranu D, przycisk 5).
 2. Kliknij ikonę ··· na urządzeniu (zrzut ekranu E, przycisk 7).
 3. Znajdujesz się teraz w ustawieniach timera. Aby dodać nowy program, kliknij przycisk oznaczony numerem 8 (zrzut ekranu F).
 4. Ustaw czas ściemniania + rozjaśniania.

Restart kontrolera 🔁

Zrestartuj kontroler, aby usunąć jego ustawienia i odłączyć go od podłączonego telefonu. Aby zrestartować urządzenie, należy pięciokrotnie szybko odłączyć i ponownie podłączyć przewód zasilający. Pomyślne ponowne uruchomienie jest sygnalizowane miganiem oświetlenia po ponownym podłączeniu.

Części zamienne

Nie martw się, mamy również mnóstwo części zamiennych

Dla nas sprzedaż to nie tylko wysyłka towarów, ale także zapewnienie kompleksowej obsługi naszym klientom, w tym zapewnienie części zamiennych do oferowanych przez nas towarów.

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Nie mam na co narzekać, światło wysokiej jakości, a przede wszystkim bardzo mocne.

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

Bardzo mocne oświetlenie, świecę na 60% mocy mimo, że mam wymagające rośliny. Polecam!!!

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

Luksus. Za te pieniądze to najlepsza oprawa na rynku. Mam też Chihiros WRGB II PRO w drugim akwarium i jest całkowicie porównywalna pod względem jakości i mocy oświetlenia, tylko Optima kosztuje około połowę ceny :D

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

Zgłosić błąd

Z kategorii na stronie

Kod produktu: Z10364
Producent: Oświetlenie LED akwaria Sinkor | Wszystko z Sinkor
Kategoria: Oświetlenie LED do akwarium
Dostępność: Dostępne od zaraz
Linia produktów oświetlenia: Sinkor Optima
Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.
1

Czy chcesz natychmiast poznać odpowiedź na swoje pytanie?

2

Odpowiedź nie była wystarczająca?Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać


Nie przegap promocji tygodnia!
29,91 zł
20%
23,93 zł

Femanga Bio - General na…

100,99 zł
15%
85,84 zł

Ibuki Spirulina Color 3 mm 5…

30,99 zł
20%
24,79 zł

UP Aqua plastikowa roślina na…

1 059,21 zł
6%
997,99 zł

Eheim professionel 4+ 600 2275

104,99 zł
15%
89,24 zł

Bonsai Driftwood 15 x 12 x 13…

42,50 zł
20%
34 zł

Femanga Aqua Fit 500 ml

14,49 zł
20%
11,59 zł

Biofiltr XY-2822 dwuramienny

62,49 zł
20%
49,99 zł

INVITAL Pond Bacter 1000 ml

47,99 zł
20%
38,39 zł

INVITAL wąż 16/20 mm 6m

231,99 zł
15%
197,19 zł

WRGB LED oświetlenie MA03…

49,99 zł
20%
39,99 zł

Hsbao HSB-950 pompa 1500 l…

719,99 zł
3%
697,50 zł

Eheim professionel 4+ 250 2271

49,99 zł
20%
39,99 zł

Seiryu stone L (2-4 kg)

38,49 zł
20%
30,79 zł

INVITAL Algae Scraper Pro

11,09 zł
20%
8,87 zł

INVITAL Tropical flakes 250 ml

1 219,99 zł
14%
1 049 zł

Hagen Fluval FX-4

124,99 zł
15%
106,24 zł

Ibuki Multi Mix 3 mm 10 l …

99,90 zł
20%
79,92 zł

Controsoil 10l Powder podłoże…

104,99 zł
15%
89,24 zł

Wałeczki ceramiczne 5 kg

99,99 zł
20%
79,99 zł

Moduł chłodzący z dwoma…