Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Pompa do oczka wodnego Aqua Nova NFPX-3500 Super Eco

Kod towaru Z04521

Aqua Nova Pompa SuperEco 3500L/H NFPX-3500 - pompa do przydomowego oczka Pełny opis

Aqua Nova Pompa SuperEco 3500L/H NFPX-3500 - pompa do przydomowego oczka

NFPX - to innowacyjny oraz bardzo energooszczędny model pompy

Dzięki specjalnie zaprojektowanym złączkom model można wykorzystywać tradycyjnie do pompowania wody po przez pokrywę pompy lub do pobierania wody przez filtr powierzchniowy tak zwany skimmer powierzchniowy. Nie ważne jakie będzie przeznaczenie pompy, NFPX będzie gotowy do działania w każdych warunkach.

Bardzo wydajny, innowacyjny i energooszczędny silnik elektryczny

Oszczędność do 65%. Duża powierzchnia filtracyjna oraz duży przepływ wody. Możliwość pompowania zanieczyszczeń o frakcji do 6 mm. Ceramiczna oś wirnika zapewnia długą żywotność produktu. Wykrywanie elektroniczne IC, automatyczne odłączanie w razie braku wody. Ochronna silnika w momencie zablokowania. Łatwość instalacji węży dzięki specjalnej ruchomej złączce.

Długi kabel ogranicza lub całkowicie eliminuje konieczność zakupu drogich przedłużek elektrycznych. Obudowa pompy osadzona na zawiasach co znacznie ułatwia otwieranie i zamykanie pokrywy. Możliwość podłączenia skimmera - filtra powierzchniowego. Złączki w zestawie.

NFPX-3500, 3500 L/H, 14W,Hmax 2.5m Kabel: 10m

Przeznaczenie: Przydomowe oczka wodne

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Nie dodano jeszcze oceny, bądź pierwszym, który pomoże innym dokonać wyboru!

Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..​