Invital EasyTank LED 50 litrów z tylną filtracją czarne

Kod towaru Z05737

Zaprojektuj akwarium dla akwarystyki morskiej i słodkowodnej. Pełny opis

279,90 zł
231,32 zł bez VAT
Kiedy będzie dostępny?
Niedostępny
Wkrótce towar zostanie przyjęty do magazynu wyślij powiadomienie..
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Towar nie jest dostępny?

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Za parę minut ustalimy termin przyjęcia towaru

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Bezzwłocznie poinformujemy Państwa o terminie

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Po przyjęciu towaru wyślemy Państwu e-mail

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Później możesz dokonać zakupu

 • Kiedy będzie dostępny?

Wszechstronność

To akwarium o pojemności 50 litrów może być używane zarówno do akwariów morskich, jak i słodkowodnych.

Mocny i poręczny filtr

Woda w akwarium jest filtrowana przez filtrację komorową. Zawiera łącznie CZTERY komory o pojemności 15 l, do których w zestawie przygotowywane są łącznie cztery materiały filtracyjne (zalecamy jednak zakup silnie porowatego medium jakim jest Seachem Matrix). Połączenie z dostarczonymi pierścieniami ceramicznymi, biomolitą, matami i węglem aktywnym zapewni Ci doskonałą filtrację! Dodatkowo komory są schowane za tylną ścianą akwarium dzięki czemu nie zakłócają naturalnego wyglądu akwarium. Po przefiltrowaniu woda jest pompowana z powrotem do akwarium.

 

Ekonomiczne kolorowe oświetlenie

Zestaw akwariowy posiada wbudowane oświetlenie LED o łącznej mocy 13 watów. Dominującym kolorem oświetlenia jest światło białe, dodatkowo wzbogacone o niebieski i czerwony. Dodatkowo na kablu zasilającym znajduje się kontroler i można dowolnie przełączać się między pełnym światłem (wszystkie diody pracują) - idealne do pięknego wybarwienia ryb i roślin, białe + czerwone światło dobre dla rosnących roślin i tylko niebieskie światło pełniące rolę oświetlenie nocne.

 

Nowoczesny design

Szkło zaokrąglone

W przeciwieństwie do klasycznych akwariów zestaw EasyTank LED posiada zaokrągloną jednoczęściową szybę przednią! Powszechne tylko z droższymi zestawami akwariowymi!
Ta funkcja uzupełnia bardziej nowoczesny wygląd.

Parametry techniczne

oznaczenie wymiary moc oświetlenia Przepływ
EasyTank LED 26 litrů  370 x 310 x 320 mm 6 W 300 l/h
EasyTank LED 50 litrů  450 x 345 x 415 mm 6 W 500 l/h

UWAGA! Akwarium nie posiada grzałki, w przypadku umieszczenia w pomieszczeniach wspólnych, w których temperatura stale przekracza 20 ° C nie jest potrzebne, w przypadku braku stałej temperatury w pomieszczeniu z akwarium zalecamy zakup niepozornego małego Grzejnik Heaqo

 

 

 

WSKAZÓWKA! Jak poprawnie założyć EasyTank

Substrat:

Do uprawy roślin polecamy Unsoil, jest ona najlepsza dla roślin.

Dekoracje

Zalecamy naturalne korzenie, ryba poczuje się wtedy jak w swojej pierwotnej ojczyźnie.

Teraz wypełnij akwarium około jednej czwartej wodą i możesz sadzić rośliny. Im więcej używasz, tym mniejsza szansa na pojawienie się glonów w akwarium. Idealnie nadaje się do 50-litrowego akwarium zawierającego przynajmniej 6-7 kubków. Jak wybrać odpowiednie rośliny, znajdziesz w naszym artykule Inspiracje i wskazówki dotyczące wyboru roślin. W zależności od wielkości akwarium wybierz odpowiednie rośliny w sklepie internetowym z kategorii rośliny.

Możesz teraz włączyć wodę i filtr. Nigdy nie wyłączaj filtra, aby utrzymać stały dopływ tlenu do bakterii filtrujących. Włącz światło timera i ustaw maksymalnie 8 godzin, aby zapobiec wzrostowi rzęs.
Zastosuj bakterie filtrujące do wody. Zalecamy nawożenie roślin raz w tygodniu złożonym nawozem, aby dobrze się rozwijać.

Zmieniaj wodę regularnie 1/3 raz w tygodniu do 14 dni.

Wpuść rybę do akwarium do 3 tygodni po założeniu! W filtrze muszą znajdować się bakterie filtracyjne. Przestrzegaj zasady 1 cm długości ryby na 1 litr wody w akwarium. W akwarium 50 l 13 sztuk 4 cm ryb. Wpuść także niektóre ryby, ślimaki lub krewetki jedzące glony. Bardzo pomagają we wzroście glonów.

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Nie dodano jeszcze oceny, bądź pierwszym, który pomoże innym dokonać wyboru!

Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..​Może Ci się podobać