Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Wlot szklany Lily pipe skimmer 16/22mm

Kod towaru S1096

Wykonany z wysokiej jakości szkła laboratoryjnego, praktycznie niewidoczny wlot do filtra. Wlot został dodatkowo wyposaż... Pełny opis

124,90 zł
103,22 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt.

Towar zostanie dostarczony we wtorek 25.01.
 • Dostarczenie zamówienia 22.01.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 22.01.

  dzisiaj

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 22.01.

  dzisiaj

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 22.01.

  dzisiaj

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 25.01.

  wtorek

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Wykonany z wysokiej jakości szkła laboratoryjnego, praktycznie niewidoczny wlot do filtra. Wlot został dodatkowo wyposażony w skimmer który ma za zadanie oczyszczać powierzchnię wody z zanieczyszczeń takich jak błona białkowa, liście itp. Wlot przeznaczony do montażu na wężu o średnicy 16/22mm.

 

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się
5 Pytania o produkt Wlot szklany Lily pipe skimmer 16/22mm:

0x

Pytanie dotyczy produktu: Wlot szklany Lily pipe skimmer 16/22mm 01.05.2021 09:46 Dzień dobry, czy mogę zapytać jaki jest zakres wyporności pływaka? Mierzona od dolnej krawędzi rury w najwyższym punkcie zgięcia. Dzięki za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:

Dzień dobry,

gdy pływak jest wyciągnięty z górnego zakola góra pływaka znajduje się 4 cm poniżej, gdy pływak jest wysunięty jest około 5 cm powyżej zakola.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Wlot szklany Lily pipe skimmer 16/22mm 20.03.2021 08:51 Witam, mam pytanie dotyczące wszystkich wymiarów, które nie są tutaj wymienione. Mam na myśli całkowitą wysokość/szerokość odpieniacza oraz wymiar od górnego mocowania przyssawki do dolnej krawędzi wlotu. Dziękuję bardzo?

INVITAL

Invital.pl pisze:

Dzień dobry,

Wysokość: 29 cm, szerokość 13 cm. Odległość od górnej przyssawki do krawędzi przyssawki wynosi 20 cm. Jeśli o wylewkę chodziło, wylewka znajduje się 8 cm od górnej przyssawki.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Wlot szklany Lily pipe skimmer 16/22mm 19.03.2021 18:07 Witam. Mam pytanie odnośnie powyższego skimmera. Używam kompletnej szklanej rury Lily zarówno na wylocie, jak i na wlocie, łącznie z skimmerem z poziomem pływaka. Gdy wyrównuję poziom, odpieniacz (lub jego pływak) porusza się w górę i w dół, co powoduje wpuszczenie powietrza do jego wnęki, a następnie bąbelki wylatują z wylotu przez filtr zewnętrzny (Oase 350). Pytam, czy macie jakieś pomysły na ewentualne dostosowanie regulacji lub poprawienie pływaka odpieniacza. Dodatkowo ruch spławika jakoś zaczął fascynować Ancistrusa, który potem często "klika" w spławik, który tonie i grozi zassaniem innych ryb... Dziękuję..

INVITAL

Invital.pl pisze:

Dzień dobry,

rozwiązaliśmy to zakładając gumkę na pływak i stał się on "statyczny" więc utrata wody nie jest tak brutalna

0x

Pytanie dotyczy produktu: Wlot szklany Lily pipe skimmer 16/22mm 10.03.2021 18:12 Dzień dobry, czy podczas karmienia ryb należy wyłączyć filtr lub nie podawać pokarmu, który pływa na powierzchni ?

INVITAL

Invital.pl pisze:

Dzień dobry,

Konieczne jest wyłączenie lub usunięcie pływaka. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Wlot szklany Lily pipe skimmer 16/22mm 26.01.2021 13:47 Witam, Po podłączeniu go po prostu patrzyłem jak w ciągu kilku godzin poziom oleju całkowicie zniknął, niesamowite. Ale od czasu podłączenia go, mój drop checker znów stał się niebieski, nawet po dodaniu większej ilości. Wlot mam ustawiony na priorytet od dołu. W czym może tkwić problem? ( Ochrona krewetek to 16mm? ) Dzięki za odpowiedzi.

INVITAL

Invital.pl pisze:

Dzień dobry,

Należy zwiększyć dawkę, poziom zaolejenia uniemożliwiał wydostanie się Co2 z akwarium i tlenu do wody.

.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać