Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Tropical Multimineral 50ml/500l

Kod towaru Z07349

Preparat z mikroelementami przeznaczony do uzupełniania wody akwariowej w niezbędne pierwiastki śladowe, takie jak: żelazo, cynk, miedź, bor, mangan,… Pełny opis

9,49 zł
7,84 zł bez VAT
szt.

Towar jest w drodze do nas

Towar zostanie dostarczony w czwartek 21.07.
 • Dostarczenie zamówienia 06.07.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 21.07.

  czwartek

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 21.07.

  czwartek

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 21.07.

  czwartek

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 22.07.

  piątek

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Preparat z mikroelementami przeznaczony do uzupełniania wody akwariowej w niezbędne pierwiastki śladowe.

Podobnie jak ryby, rośliny wodne stale usuwają z wody pierwiastki śladowe, które są niezbędne do wielu ważnych procesów życiowych, powodując systematyczny spadek stężenia tych substancji w wodzie. Wynikające z tego niedobory pierwiastków mogą być przyczyną wielu chorób i często nieodwracalnych zaburzeń w rozwoju ryb.

Zastosowania:

We wszystkich akwariach, a zwłaszcza w zbiornikach hodowlanych (oraz z tarlakami i wylęgiem ryb), podczas kwarantanny i rekonwalescencji, po zakończeniu filtrowania wody węglem aktywnym oraz do wzbogacania wody destylowanej lub po odwróconej osmozie.

SKŁAD:

10 ml preparatu zawiera: bor (B) 1,2 mg, kobalt (Co) 0,2 mg, miedź (Cu) 0,5 mg, żelazo (Fe) 8,0 mg, mangan (Mn) 0,3 mg, molibden (Mo) 0,2 mg, cynk (Zn) 0,2 mg.

SPOSÓB UŻYCIA

10 ml / 100 l wody każdorazowo podczas podmiany wody w akwarium. Może być stosowany jednocześnie z kobaltozanem, Ferro-Aktiv i Aqua Plant.
UWAGA! Nie stosować jednocześnie z preparatami uzdatniającymi wodę i zmieniającymi pH. Preparat jest bezpieczny dla krewetek. Należy zachować ostrożność w przypadku gatunków krewetek, o których wiadomo, że są nadmiernie wrażliwe.

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się
Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać