SUNSUN HBL-803 Filtr wiszący

Kod towaru Z04779

Designerski filtr wiszący HBL-803 Pełny opis

159,99 zł
132,22 zł bez VAT
Kiedy będzie dostępny?
Niedostępny
Wkrótce towar zostanie przyjęty do magazynu wyślij powiadomienie..
Ten produkt doręczymy za darmo na terenie całej Polski
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Towar nie jest dostępny?

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Za parę minut ustalimy termin przyjęcia towaru

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Bezzwłocznie poinformujemy Państwa o terminie

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Po przyjęciu towaru wyślemy Państwu e-mail

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Później możesz dokonać zakupu

 • Kiedy będzie dostępny?

Designerski filtr wiszący HBL-803.

O filtrze

Filtry HBL zostały zaprojektowane z najlepszą możliwą filtracją przez dużą objętość. Konstrukcja filtra pozwala również na umieszczenie go poza akwarium, na krawędzi szyby, oszczędzając tym samym miejsce w akwarium, w szafce lub pod akwarium. Te właściwości filtra znacznie przewyższają filtry wewnętrzne, kaskadowe i standardowe filtry zewnętrzne. Zapewniają lepszą filtrację niż filtry wewnętrzne, są łatwiejsze w obsłudze i nie zajmują tyle miejsca, co standardowe filtry zewnętrzne

Filtracja w filtrze HBL

Filtr posiada sześć koszy na media filtracyjne. Każdy kosz przedzielony jest specjalną mikrofibrą, która wspomaga filtrację biologiczną i mechaniczną. Koszyczki znacznie ułatwiają pielęgnację filtra, wymianę wkładów czy ich regenerację.

Kosze na media zapewniają wystarczająco dużo miejsca na wszystkie wkłady filtracyjne, takie jak węgiel aktywny, polimery NEO MEDIA lub organ-Ex. Wypełnienia luzem i polimerowe należy dobrać do potrzeb akwarium.

Zaopatrzenie w wodę:

Dopływ wody do filtra odbywa się za pomocą rurki o regulowanej długości. Rura posiada kilka elementów, dzięki którym możliwe jest dostosowanie długości wlotu do wysokości akwarium, tak aby woda była zbierana w jak najbliższej odległości od dna zbiornika. W ten sposób filtr zostaje uwięziony w dolnej części szlamu, co jest częstą przyczyną zatykania dna i pogorszenia jakości wody. Przy wejściu znajduje się kosz z przyssawką, który zapobiega zassaniu ryb lub krewetek.

Wydajność filtracji:

odpływ wody ma konstrukcję teleskopową, która umożliwia łatwe dostosowanie wysokości wypływu do stopnia zalania akwarium. Wylot ma dwie wymienne końcówki. Spłaszczona końcówka doskonale indukuje prawidłowy ruch roślin oraz posiada przegub kulowy, dzięki któremu możliwe jest ustawienie kierunku prądu w dowolnym kierunku. Końcówka symulująca wodę deszczową nadaje się do napowietrzania wody i wywoływania dużego ruchu wody, co jest zbędne w małych akwariach.

Regulacja przepływu:

Filtr posiada płynną regulację z podwójnym przepływem, a tym samym mocą. Ustawienie pozwala na regulację filtra do akwariów od 30 l do 115 l. Zawory znajdują się na wlocie i wylocie filtra.

Węże wlotowe i wylotowe można ustawić w dowolnym kierunku, poziomo pod kątem 360 °. Pozwala to na umieszczenie gniazda i wejścia w dowolnym miejscu akwarium.

Zespół filtra:

Filtr umieszcza się na krawędzi zbiornika za pomocą specjalnych uchwytów. Uchwyty te posiadają regulowaną szerokość, co pozwala na zawieszenie za szkłem o grubości od 4 mm do 20 mm. Specjalna stopka utrzymuje filtr w pionie. Wykonany jest z elastycznej i miękkiej gumy, która tłumi drgania wywołane przepływem wirnika i wody, dzięki czemu filtr jest bardzo cichy.

Filtr SUNSUN jest oparty na wieloletnim doświadczeniu. Charakteryzuje się niezawodnością i wydajnością pracy. Wirnik będący sercem urządzenia jest odporny na wysokie opory pompowania wody, a dodatkowo posiada wał wykonany ze stali spiekanej z dodatkiem tytanu, co umożliwia pracę pompy w wodzie morskiej.

Parametry techniczne:

 • moc: 6 W
 • maksymalny przepływ: 500 l/h 
 • minimalny przepływ: 150 l/h 
 • do akwarium 20 l do 150 l 
 • wymiary: 190 mm x 288 mm x 65 mm
Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się
Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..​Może Ci się podobać