Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Repti Zoo Jungle Multi Vines – rozgałęziona liana zgięta150 cm

Kod towaru Z07555

Liana o bardzo długich gałęziach. Dzieli się na kilka mniejszych lian. Pełny opis

49,99 zł
41,31 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt. + nowy towar w drodze

Zamów dzisiaj do 10:00 - a zamówienie dostarczymy jutro 11.08.
 • Dostarczenie zamówienia 10.08.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 10.08.

  dzisiaj

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 10.08.

  dzisiaj

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 10.08.

  dzisiaj

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 11.08.

  jutro

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Repti Zoo Jungle Vine - liana wygięta z liśćmi 150cm

Liany liściaste Repti-Zoo są pokryte elastyczną pianką imitującą naturalną korę. Pianka zapewnia doskonałą przyczepność i ma strukturę podobną do naturalnej kory z licznymi rowkami itp. Liana zachowuje swój kształt i nie zmienia się nawet pod naciskiem najcięższych gadów. Idealne dla wszystkich zwierząt z drzew. Jest całkowicie wodoodporna.

Do jakiego terrarium przeznaczona jest ta liana?

Ten produkt jest przeznaczony do terrariów z wszystkimi zwierzętami nadrzewnymi. Zwiększa przestrzeń życiową w terrariach poziomych i pionowych. Nadaje się do terrarium suchego i wilgotnego.t.

Co składa się na powierzchnię liany i jak jest ona zbudowana?

Liana jest pokryta grubą elastyczną pianką. Pianka doskonale imituje naturalną korę drzew liściastych, ponieważ posiada liczne bruzdy, rowki i nieregularne kształty. Wnętrze liany jest wykonane z drutu, co zapewnia stabilność i trwałość fałd ułożonych przez użytkownika.

Czy liana jest bezpieczna?

Jest całkowicie wodoodporna i odporna na wysokie temperatury. Nie ma ostrych zakończeń. Miękka pianka jest odporna na zwierzęta i zapewnia doskonały i pewny chwyt zwierzęcia.

Jakie są wymiary liany?

Liana z Repti-Zoo ma 150 cm długości. Grubość jest nieregularna ze względu na naturalny wygląd kory. Grubość waha się od 2 cm do 0,2 cm.

Gdzie stosuje się lianę?

Liana jest niezbędnym dodatkiem do terrarium z jedwabnikami, pająkami itp. Zapewnia i powiększa przestrzeń życiową, dając miejsce do eksploracji, karmienia, wygrzewania się i zabawy, co cieszy oko właściciela. Życie wśród gałęzi i lian na wysokości jest często warunkiem koniecznym do bezstresowego trzymania większości gatunków gadów, płazów i pajęczaków nadrzewnych.

Jak dbać o lianę?

W razie potrzeby można ją umyć pod ciepłą bieżącą wodą.

Jak przymocować liany?

Liana jest dostarczana z przyssawkami ułatwiającymi montaż. Ponadto Liana jest tak mocna, że można ją łatwo umieścić w terrarium bez dodatkowych wsporników.


Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta wyposażenia terrariów. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty można znaleźć w ofercie najlepszych marek z całego świata, m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna ich produkty są również dostępne dla klientów pod oryginalną marką producenta - Repti-Zoo. Jest to najlepsza marka, której produkty są opracowywane we współpracy ze światowej klasy herpetologami, dzięki czemu są popularne nie tylko wśród znanych firm, ale także wśród prywatnych hodowców.
Repti-Zoo jest pionierem nowych rozwiązań, które doceniają klienci.

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się
Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać