💧💡ZNIŻKĄ: Lampy UV Więcej tutaj 06d 15g 03m 12s

Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Sinkor LED II 75 cm biały 25W z Wifi LED Control

Kod towaru 3673
193,90 zł
160,25 zł bez VAT
szt.

W magazynie > 200 sztuk

Ładowanie daty dostawy
Ładowanie osi czasu dostawy

Sinkor LED to nowoczesne oświetlenie akwariowe LED. Przeznaczone jest do wszystkich akwariów zbiorczych z rybami i roślinami. Wysokiej jakości ultracienka konstrukcja i zastosowanie wysokiej jakości chipów sprawia, że oświetlenie to jest idealnym wyborem dla każdego akwarysty.

Zalety oświetlenia Sinkor LED

Idealne spektrum do uprawy roślin akwariowych 🌿

Rośliny akwariowe do wzrostu potrzebują przede wszystkim niebieskiego widma. Dioda LED Sinkor zawiera niebieskie diody w największej ilości. Zawiera jednak również zielone i czerwone spektrum w mniejszych ilościach, które nadają barwę rybom oraz zielonym i czerwonym roślinom. Temperatura barwowa wynosi 6000K, a dla ludzkiego oka światło diod LED wydaje się białe.


Sterownik Sinkor LED Wifi w zestawie! - Koniec z nagłym stresem dla ryb 🐟🐠

Sinkor LED Wifi Control umożliwia bardzo łatwą konfigurację światła za pomocą smartfonu. Użytkownik ma możliwość ustawienia:

 • stopniowego włączania i wyłączania (świt i zmierzch)
 • regularnego zapalania/wygaszania światła oraz czas zapalania/zgaszania/ściemniania
 • dowolnego natężenia światła w ciągu dnia

Wystarczy ustawić w aplikacji mobilnej regularny czas, w którym światło będzie się włączać na 1% i zwiększać swoją moc aż do 100%. Można również ustawić stopniowe ściemnianie. Ryby będą już spokojne! Zarówno ściemnianie, jak i świtanie może trwać przez dowolnie długi czas. Pół godziny lub nawet dwie godziny - to zależy od Ciebie.


  Dowolne natężenie światła o każdej porze dnia

  Istnieje możliwość ustawienia dowolnej siły oświetlenia. Jeśli masz dużo glonów, możesz ustawić światło tylko na 75%. Jeśli użytkownik woli, aby światło wieczorem było bardziej przyciemnione, przez większą część dnia ustawia światło na 100%, a wieczorem o ustalonej wcześniej porze światło przyciemnia się do 30%, a następnie stopniowo spada do 0%. Nie ma ograniczeń dla Twoich pomysłów!

  Podłącz kontroler Sinkor LED Wifi Control do kabla oświetleniowego, pobierz aplikację, skanując znajdujący się na niej kod QR lub postępując zgodnie z dołączoną drukowaną instrukcją. Następnie wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami w aplikacji lub dołączonymi instrukcjami drukowanymi.


  Duża liczba diod LED zapewnia większą wydajność i lepszy rozsył światła

  Światło z diod LED emitowane jest w jednym kierunku i nie rozprasza się tak łatwo jak światło z innych źródeł. Duża liczba diod LED zapewnia równomierne rozproszenie światła w całym akwarium. Ponadto duża liczba najnowocześniejszych diod LED zapewnia lepszy stosunek natężenia światła do mocy. Dzięki temu światło jest tak wydajne, jak to tylko możliwe.


  Zwiększona wodoodporność 💧

  Jest to ulepszona generacja, w której dioda LED wewnątrz oprawy jest bardziej odporna na wysoką wilgotność i bryzgającą wodę. Nadal jednak zalecamy umieszczanie lamp w dobrze wentylowanych pomieszczeniach lub stosowanie szkła ochronnego, aby ograniczyć kondensację pary wodnej na lampach.

  Ciało nie przegrzewa się i ma długą żywotność

  Jako materiał do budowy konstrukcji lampy wybrano aluminium. Testy temperaturowe wykazały, że najbardziej efektywne jest chłodzenie diody LED za pomocą odpowiednio szerokiego kawałka aluminiowego korpusu. Zapobiega to degradacji układów elektronicznych.


  Energia przechodzi tylko w jasność, a nie w ciepło

  Podczas projektowania i testowania lampy duży nacisk położono na jak najlepsze wykorzystanie każdego wata zużycia energii. Odpowiednia konstrukcja lampy zapobiega przegrzewaniu się, dzięki czemu cała zużyta energia jest wykorzystywana do oświetlania, a nie do ogrzewania. Dzięki temu stosunek natężenia światła do mocy jest jednym z najlepszych na rynku, co doceni każdy, kto stara się nie marnować energii.

  Długi czas świecenia 🌞⏰

  Diody LED w tych lampach będą działać przez wiele lat przy normalnym użytkowaniu przez 10-12 godzin dziennie. Oferujemy jednak również części zamienne do każdej lampy. Jeśli w przyszłości coś się stanie z lampą, nie trzeba jej wyrzucać, lecz zawsze można ją naprawić.


  Smukły, lekki korpus zapewniający zgrabny wygląd

  Oświetlenie jest bardzo cienkie, ma niewiarygodnych niepełnych 9 mm. Dzięki temu światło jest bardzo dyskretne i nie zakłóca widoku akwarium.

  Regulowane uchwyty do montażu na akwarium

  Konstrukcja uchwytów umożliwia zamocowanie lampy nad akwarium w określonym rozstawie dzięki przesunięciu na korpusie akwarium.


  Wyprodukowano w UE

  Oprawy oświetleniowe SINKOR są produkowane w Unii Europejskiej, a konkretnie w Republice Czeskiej. Produkty marki Sinkor są opracowywane przez akwarystów, wyłącznie dla akwarystów.


  Prosta konstrukcja = minimum awarii

  Charakterystyczną cechą produktów Sinkor jest nacisk na jak najprostszą konstrukcję = w praktyce oznacza to, że produkty zostały zaprojektowane tak, aby zminimalizować możliwość awarii, a w przypadku awarii, aby naprawa była naprawdę bardzo prosta, przy jednoczesnym zapewnieniu jak największej użyteczności dla akwarysty.


  Eleganckie rozwiązanie bez ograniczeń ✅

  Szczególnie w ostatnich latach coraz więcej akwarystów instaluje swoje oświetlenie nad akwarium w sposób wiszący. Co więcej, ta metoda instalacji nie jest ograniczona jak w przypadku klasycznych uchwytów krawędziowych do akwarium, gdzie trzeba dobrać oświetlenie tak, aby uchwyt pasował dokładnie do wymiarów akwarium.

  W przypadku podwieszania nie trzeba się o to w ogóle martwić, wystarczy zawiesić oprawę np. pod sufitem lub na półce nad akwarium i nie ogranicza nas długość akwarium.

  Zestaw do zawieszania można znaleźć tutaj 📍


  Posiadamy również uchwyt z regulacją wysokości

  Jeśli preferujesz instalację na krawędzi akwarium, ale standardowe uchwyt dostarczane z oprawami 2.0 nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Jest to uchwyt o regulowanej wysokości i długości.

  Zestaw z regulacją wysokości można znaleźć tutaj 📍


  Jako jedne z niewielu lamp na rynku, oświetlenie Sinkor jest faktycznie montowane i produkowane w Europie, a nie w Azji. Dzięki temu mamy maksymalną kontrolę nad jakością produkcji

  Maksymalna intensywność przy zaskakująco niskim zużyciu energii 🏆

  Podstawową zasadą przy wyborze oświetlenia do akwarium jest wybór mocy oprawy. W przypadku oprawy Sinkor zasada ta staje się jednak bardziej skomplikowana, ponieważ przy niższej mocy osiąga ona taką samą jasność jak oprawy o większej mocy.

  Jak to jest możliwe? 🤔 Wyjaśnienie jest proste:
  Żadna oprawa oświetleniowa nie osiąga 100% sprawności, co oznacza, że nie cała moc jest zamieniana na światło. W przypadku opraw oświetleniowych wytwarzane jest ciepło, które jest naszym największym wrogiem, ponieważ pozbawia nas jasności, która jest ważna dla roślin. Wielu producentów opraw oświetleniowych w pogoni za jak największą mocą na papierze, stara się produkować oprawy, które choć mają wyższą moc, są znacznie gorętsze i dlatego oświetlają mniej.

  Oprawa Sinkor ma dużą liczbę diod LED, tj. 432 sztuki na 120 cm, oraz wysokiej jakości chłodzenie w postaci aluminiowego korpusu, dzięki czemu osiąga większą wydajność, a tym samym cena za lumen jest znacznie niższa niż w przypadku opraw konkurencyjnych. A jeśli masz bardzo wymagające rośliny, a moc nadal nie jest wystarczająca, to z finansowego punktu widzenia lepiej jest umieścić nad akwarium dwie oprawy Sinkor niż jeszcze jedną oprawę o większej mocy.

  🤓 Informacja: Natężenie światła mierzy się w lumenach (lm), czyli ilości światła, jaką faktycznie wytwarza oprawa oświetleniowa, w przeciwieństwie do mocy, która jest liczbą mówiącą jedynie o tym, ile energii elektrycznej zużywa oprawa oświetleniowa, a nie o tym, jak efektywnie ją wykorzystuje.

  Różnice w efektywności 📈

  Na wykresie widać, że oprawa Sinkor jest w stanie lepiej wykorzystać pobraną energię elektryczną (lepiej = pobrana energia elektryczna nie jest zamieniana na ciepło, lecz na światło) o 53% niż LFL-CL i 12% niż Aquatlantis. W rezultacie, za znacznie niższą kwotę, Sinkor może świecić lepiej niż inne wymienione oprawy.

  Szczegółowe porównanie wydajności, w tym przeliczanie cen, można znaleźć tutaj

  Poniżej przedstawiamy akwaria naszych klientów oświetlone lampami Sinkor. We wszystkich tych akwariach zastosowano oświetlenie Sinkor, które w dwóch wersjach - białej i WRB - zawiera dużą liczbę diod LED, dzięki czemu zapewnia większą wydajność i lepszy rozkład światła. Stanowi również idealne spektrum do uprawy roślin akwariowych i wybarwiania ryb.

  👉 Zobacz więcej akwariów klientów 👈

  ⚠ ZENON poddał SINKOR ciężkiemu testowi

  Oświetlenie SINKOR zostało poddano rygorystyczne testowi przez znany akwarystyczny YouTube kanał Zenon Aqua - zobacz, jak spisał się SINKOR

  Usiądź wygodnie, zaparz kawę i zobacz recenzję ZENONA.

  Parametry techniczne 👷‍♀️👷‍♂️

  Wymiary: Max. długość akwarium: Moc: Temperatura barwowa: Strumień świetlny:
  76cm / 5cm / 0.85cm 75 cm 25W 6000 K 7020 lm

  Zawartość opakowania: Korpus oświetlenia, zasilacz i potrzebne okablowanie, Sinkor Wifi LED Control, uchwyty do umocowania na akwarium

  Zmierzyliśmy za pomocą miernika PAR i luksomierza bestsellerowe lampy LED na rynku! 📈

  Wybór oświetlenia jest wyzwaniem dla każdego początkującego 🤓 i zaawansowanego 😎 akwarysty. Nikt nie chce dać się nabrać na sztuczki lub fałszywe parametry producentów. Z tego powodu przedstawiamy Wam największe porównanie 📈 oświetlenia LED pod względem jasności, zużycia energii i jakości. W teście wzięły udział wszystkie najlepiej sprzedające się lampy 💡 dostępne na rynku.

  👉 Wyniki testu można znaleźć tutaj 👈

  Części zamienne

  Nie martw się, mamy również mnóstwo części zamiennych

  Dla nas sprzedaż to nie tylko wysyłka towarów, ale także zapewnienie kompleksowej obsługi naszym klientom, w tym zapewnienie części zamiennych do oferowanych przez nas towarów.

  Rating

  Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

  W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

  Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
  Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

  Cyberwent 28.1.2024 u produktu Sinkor LED II 75 cm biały 25W z Wifi LED Control

  Lampa super, przekaźnik sterowania nie współpracuje, wymieniony 2 razy

  Cyberwent 28.1.2024 u produktu Sinkor LED II 90 cm biały 30W z Wifi LED Control

  Lampa super. Przekaźnik sterowania nie współpracuje. Wymieniany 2 razy.

  Tanie Autka 22.1.2024 u produktu Sinkor LED II 105 cm biały 35W z Wifi LED Control

  Wysyłka natychmiastowa, lampa dobrze zapakowana, obsługa sterownika z aplikacji banalna i przejrzysta, na plus możliwość ustawienia wschodów i zachodów.

  Patrycja B. 15.12.2023 u produktu Sinkor LED II 75 cm biały 25W z Wifi LED Control

  Świeci neutralnym światłem.
  Pasuje na akwarium 80cm.
  Jak za tą cenę - rewelacja.
  Kontroler i aplikacja działają świetnie, czasami nawet pamiętają ustawienia podczas braku prądu.
  Rośliny w miarę rosną.
  Kilkukrotnie wpadła mi do wody i nic się z nią nie stało.
  Na minus:
  nóżki są słabe i można je połamać (idzie dokupić)
  łatwo ją przewrócić i wrzucić do wody
  mocno zachodzi kamieniem, który okropnie ciężko się czyści
  ma podane dziwne wartości lm, moim zdaniem zawyżone

  Ryszard S. 12.12.2023 u produktu Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control

  Wszystko ok

  Andrzej S. 3.12.2023 u produktu Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control

  Bardzo dobra lampa za umiarkowana cenę.

  Norbert T. 23.11.2023 u produktu Sinkor LED II 45 cm biały 15W z Wifi LED Control

  Świeci dobrze ale kontroler wifi piszczy

  MICHAŁ S. 4.11.2023 u produktu Sinkor LED II 75 cm biały 25W z Wifi LED Control

  Za tą cenę, rewelka

  SEBASTIAN J. 22.9.2023 u produktu Sinkor LED II 105 cm biały 35W z Wifi LED Control

  Lampa rewelacja polecam

  Michał B. 7.9.2023 u produktu Sinkor LED II 75 cm biały 25W z Wifi LED Control

  Dostawa i produkt zgodny z opisem. Zmieściła się w pokrywie AquaStel. Pierwszy sterownik WI-FI był uszkodzony. Reklamacja załatwiona pozytywnie. Świeci wspaniale, rośliny ładnie rosną.

  Zgłosić błąd

  Z kategorii na stronie

  Kod produktu: 3673
  Producent: Oświetlenie LED akwaria Sinkor | Wszystko z Sinkor
  Kategoria: Oświetlenie LED do akwarium
  Dostępność: Dostępne od zaraz
  Kolor oświetlenia LED: białe
  Oświetlenie dobre dla roślin: dla roślin wymagających
  Długość oświetlenia: 69cm - 99cm
  Zastosowana technologia: Diody Led do akwarium
  Typ oświetlenia: Korpusy LED
  Linia produktów oświetlenia: Sinkor LED biała

  W sumie odpowiedzieliśmy już na 133 pytań dotyczących tego produktu ✔

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 30 cm biały 10W z Wifi LED Control 17.01.2024 16:59
  Witam jakie wymiary ma ta lampa

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Dzień dobry, 

  wymiary lampy są następujące: 31cm / 5cm / 0.85cm

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 09.01.2024 17:58
  Witam, czy lampa będzie pasować na akwarium od długości 125cm?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Dzień dobry,

  lampa będzie pasować na akwarium o długości 125 cm.

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 18.09.2023 12:07
  Dzień dobry. Mam akwarium opti White o wysokości 60cm i długości 120cm około 280 litrów z oryginalną pokrywą. Roślinność średnio wymagająca. Chciałbym kupić oświetlenie sinkor LED ale jakie będzie odpowiednie? White czy WRB? 120cm nie zmieści się pod pokrywę, więc co w takiej sytuacji zrobić? Kupić krótsze czy zrezygnować z pokrywy? Jaka moc światła jest mi potrzebna ?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Dzień dobry,

  jesli ma byc zastosowane oświetlenie do montażu pod pokrywą to lampy sinkor nie są niestety zalecane. Do montażu pod pokrywą zalecaną jest oświetlenie świetlókowe

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 60 cm biały 20W z Wifi LED Control 02.09.2023 17:26
  Czym w zasadzie różni się zwykły led od wrgb. Mam akwarium 60x30x30, rośliny mało/średnio wymagające, zastanawiam się między sinkorem led 60 a wrbg.

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  zasadnicza różnica między tymi oświetleniami to taka że WRB to są kolorowe diody a Led tylko białe. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 45 cm biały 15W z Wifi LED Control 05.08.2023 23:18
  Witam czy do akwarium 52l 50x30x35 nie będzie za dużo światła, mam- 1 belke Sinkor LED II 45 cm WRB 15W 2780 lm i chcę dodać 1- Sinkor LED II 45 cm białą 15W 4212 lm będzie razem 30w i 6992 lm na obecną chwile mam rośliny Anubiasy , Eleocharis acicularis,Nurzaniec, Alternanthera reineckii, Cyperus, Ludwiga repens

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  jeśli dokupi Pan dodatkową belke wówczas może być zbyt dużo światła w akwarium. Ewentualnie można w aplikacji ustawić aby oświetlenie świeciło jedynie na jakąś część mocy wówczas. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 45 cm biały 15W z Wifi LED Control 28.03.2023 16:14
  Witam, Akwarium 30x30x35 która wersje lampy wybrać LED II 30 cm(biała czy wrgb) w planach trawnik, rośliny wymagające dużo światła, podłoże mastersoil, oraz co2 Czy jedna taka lampa wystarczy?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,

  zalecam zakup jednej belki Sinkor II WRB 45.

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 60 cm biały 20W z Wifi LED Control 09.03.2023 22:41
  To jak jest z tymi belkami sinkor raz odpowiadacie ze może być montowana pod pokrywą a że nie moze być?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  nie zalecamy montażu tego typu oświetlenie pod pokrywą ponieważ musi być zapewniona odpowiednia wentylacja wówczas. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 75 cm biały 25W z Wifi LED Control 07.03.2023 08:43
  Witam. Posiadam akwarium dl 80cm szer 30cm i wys 40cm czy jedna belka wystarczy na te akwarium z średnio wymagającymi roślinami i drugie pytanie czy może być instalowana pod pokrywa?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  oświetlenie może być wystarczające wówczas gdy roślinki są nie wymagające. Nie zalecamy montarzu tego typu oświetlenia pod pokrywą. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 90 cm biały 30W z Wifi LED Control 19.02.2023 12:36
  Dzień dobry lampa będzie pasowała do akwarium 100cm, lampa 90 cm

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  jesli będzie ona montowana na krawędzi akwarium to wówczas należy wybrać sinkor 105 cm ponieważ ta będzie za krótka. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 90 cm biały 30W z Wifi LED Control 08.02.2023 17:36
  Dzień dobry, czy Sinkor LED II 90 cm biały 30W z Wifi LED Control będzie pasować do 80 cm akwarium ???

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Dzień dobry,

  lampę można postawić na akwarium o mniejszych rozmiarach, jednak do zbiornika o długości 80 cm, został stworzony model Sinkor LED II 75: https://www.invital.pl/sinkor-led-75-oy-wietlenie-akwaria-75cm-25w-10114 

  Powinien być dostępny za około 2 tygodnie.

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 26.01.2023 13:49
  Witam, przeczytałem wszystkie pytania i odpowiedzi dotyczące tej lampy i wiem, że do zbiornika 120x50x50 zalecacie dwie lampy, jedną białą i WRGB. Zbiornik ma grubość szyby 12mm i tu jest problem, czy będzie w ofercie produkt umożliwiający zawieszenie nad akwarium tych lamp? Podobnie jak ma Chihiros - dwie belki połączone i zawieszone nad akwarium. Pozdrawiam. Krzysiek W.

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  niestety w ofercie do tego modelu oświetlenia mamy jedynie uchwyty, które umożliwiaja montaż na krawędzi akwarium. Nie ma innej możliwości a maksymalna grubość szkła to 10mm.

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 105 cm biały 35W z Wifi LED Control 10.01.2023 20:59
  Witam. Posiadam zbiornik o wymiarach 120x40x63h. Chcę kupić dwie lampy sinkor 105 cm. Lepiej kupić 2 x wrb czy 1 x wrb + 1 x biała?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  jeśli posiada Pan zbiornik o wymiarach 120cm długości wówczas proponuję zakupić dwie belki sibkor 120 w dowolnej kombinacji w zależności od tego co będzie znajdował się w akwarium. Jeśli będą kolorowe roślinki żywe wówczas polecam jedną WRB i jedną białą. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 90 cm biały 30W z Wifi LED Control 27.11.2022 19:27
  Jaką lampę proponujecie Państwo do zbiornika 90x40x40 . Jestem zainteresowany

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  oświetlenei Sinkor 90 będzie odpowiednie do zbiornika, który Pan posiada. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 105 cm biały 35W z Wifi LED Control 12.10.2022 21:40
  Witam ile belek i jaka na akwarium 100x50x50?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  do akwarium o podanych przez Pana wymiarach będa potrzebne dwie belki aby dobrze doświetlić akwarium. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 01.10.2022 19:20
  jest możliwość dokupienia uchwytu na lampę bo mi się złamał i nie wiem ?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam, 
  można dokupić uchwyty osobno. Znajdą jest Państwo pod linkiem poniżej:
  https://www.invital.pl/sinkor-led-uchwyt-oy-wietleniowy-1-szt-10741

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 13.09.2022 09:39
  Czy jedna belka da odpowiednią ilość światła do akwarium 120×50×50

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,

  do akwarium o pojemności 300 litrów potrzeba przynajmniej 100 W oświtlenia, więc belka jest odpowiednia, jednak w większej ilości, np. 3 belki, z tym, że zaczniemy np. na 70% mocy i będziemy ją stopniowo zwiększać.

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 60 cm biały 20W z Wifi LED Control 19.08.2022 21:02
  Test par faworyzuje sikor przez zestawienie białej lampy sinkor z chichiros wrgb. Wiadomo że białe światło emituje dużo więcej par niż czerwone i niebieskie diody. Ale dużo z tego białego światła jest po nic i ma mało czerwieni.

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  wybór oświetlenia jest zależny przedewszystkim od tego co znajduje się w akwarium jakie są rośliny oraz rybki i pod tym kątem jest dobierane oświetlenie. Jeśli chodzi o test oświetlenia to zostało to faktycznie wykonane przez naszych techników i takie wyniki wyszły na końcowym podsumowaniu. Wcale nie musi Pan się z tym zgadzać. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 11.07.2022 22:27
  Jakiej długości oświetlenie sincor led II polecacie pastwo do akwarium o długosci 110cm

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  do akwarium o długości 110 cm proponuję wybrać Sinkor 105 cm. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 75 cm biały 25W z Wifi LED Control 02.06.2022 07:30
  Dzień Dobry, Interesują mnie belki Sinkor LED II 75 cm. W opisie poniżej zdjęć jest informacja że belka do max długości akwarium 75cm. Następny wymiar belki to Sinkor LED II 90cm. Który wariant będzie odpowiedni do akwarium 80cm długości z średnio i mocno wymagającymi roślinami?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  w przypadku gdy długość akwarium wynosi 80cm najlepiej wybrać belkę Sinkor 75 cm. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 16.05.2022 14:39
  czy sam uchwyt podtrzymujący listwę nad akwarium można dokupić?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  posiadamy w sprzedaży same uchwyty do tego modelu oświetlenia. Znajdą je Państwo w linku poniżej:
  https://www.invital.pl/sinkor-led-uchwyt-oy-wietleniowy-1-szt-10741

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 90 cm biały 30W z Wifi LED Control 13.05.2022 15:48
  Witam pytanie chce kupić oświetlenie do akwarium o wymiarach 100x40x40 rośliny bardziej niewymagające anubias, kryptoryna, nuzaniec. Jakie oświetlenie wybrać belkę Sinkor 90cm kolor biały czy WRB? Czy może kupić po 1 z każdego rodzaju? Muszę mieć 90cm bo na boku będzie filtr kaskadowy i wieksza belka nie wejdzie .

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  Obie wersje będą odpowiednie. Może Pan zakupić dwie różne belki o długości 90 cm. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 105 cm biały 35W z Wifi LED Control 08.05.2022 20:42
  Witam, Ile potrzeba lamp/ belek do akwarium 120x50x50, rosliny mało i srednio wymagająca. Lampy byłyby pod pokrywą ( jest aktywny system wentylacji ).

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  do zbiornika, który Pan posiada potrzebne będą 3 takie belki aby doświetlić całe akwarium. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 90 cm biały 30W z Wifi LED Control 19.04.2022 17:37
  Akwarium 100x40 wysokość 50, interesuje mnie dobrej jakości oświetlenie dla roślin i dla ryb. Niestety muszę mieć pokrywę ze względu na małe dzieci. Pokrywa Aquel z możliwością montażu 4 modułów led. Wiem, że modyfikują pokrywy i montują Sinkor. Co mogą Państwo polecić? Co mogą Państwo polecić?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  nie zalecamy montażu oświetlenia Sinkor do pokrywy z tego względu iż powinna być zapewniona odpowiednia wentylacja. Do pokrywy mogę natomiast zaproponować świetlówki Aquastel lub diversa:
  https://www.invital.pl/oswietlenie-led-akwaria?v=aquastel%2Cdiversa

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 11.04.2022 21:36
  Witam mam akwarum 450l z wymmagajacymi roslinami czy to oswietlenie da sobie rsde

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  oświetlenie może być stosowane przy wymagających roślinach lecz belka ta będzie za słaba do pojemności akwarium jakie Pan posiada. Musiałby Pan zakupić kilka belek. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 105 cm biały 35W z Wifi LED Control 02.03.2022 18:14
  Dzień dobry. Wcześniej pytalam ale nie otrzymalam odpowiedzi. Jakie oświetlenie bedzie odpowiednie do akwarium o długości 100 cm , czer 40 cm bez pokrywy dla roslin niewymagających ?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,

  dla akwarium o długości 100 cm oraz objętości ok 160 litrów mogę polecić belkę MA03-FT100PRO, która znajdzie Pani pod tym linkiem: ​https://www.invital.pl/oswietlenie-led-akwaria/wrgb-led-oswietlenie-ma03-ft100pro-52-5w-z-easycontrol-zawieszenie​​​

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 105 cm biały 35W z Wifi LED Control 15.11.2021 21:03
  Dzień dobry, przyszła dziś do mnie belka WRB 60cm, wg soecyfikacji ma miec ponad 3000 lumenów, ale wcześniej miałam lampki w sumie okolo 900 lumenów i wydaje się że świeciły jaśniej (jednak miały więcej białego). Proszę o potwierdzenie dokładnie ile lumenów jest w belce wrb 60 cm?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  oświetlenie Sinkor WRB 60cm posiada 3 706 lumenów. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 120 cm biały 40W z Wifi LED Control 19.10.2021 06:27
  Jakie i ile belek Sinkor powinienem kupić by dobrze doświetlić akwarium 120x50(wys)x40. Rośliny wymagające.

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam,
  do zbiornika, który Pan posiada potrzebne będe dwie takie belki.

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 60 cm biały 20W z Wifi LED Control 22.03.2021 10:56
  Hello, I have 61(L) x 31(W) x 35(H) cm 60L tank. For medium and high demanding plants such as Micranthemum Monte Carlo, Alternanthera reineckii, Rotala rotundifolia, and Rotala "Vietnam H'ra" what would you recommend me to choose Sinkor LED WRB 20W ? or Sinkor LED 60 20W ?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Hello, I recommend you to use white LED: https://www.invital.pl/sinkor-led-60-oy-wietlenie-akwaria-60cm-20w-10113 You can use WRB as addition if you find that 20W of white LED is not enough. Best regards INVITAL Team

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 75 cm biały 25W z Wifi LED Control 18.03.2021 18:52
  Witam, Czy Sinkor Led 75 cm 25W będę w stanie zamocować do akwarium o długości 80 cm?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam, tak jest możliwość zamocowania oświetlenia Sinkor Led 75 cm  25W do akwarium o maksymalnej długości 80cm. 

  0x

  Pytanie dotyczy produktu: Sinkor LED II 45 cm biały 15W z Wifi LED Control 15.01.2021 14:08
  Czy wyżej wymienione oświetlenie będzie pasować do akwarium o długości 60cm?

  INVITAL

  Invital.pl pisze:
  Witam, do akwarium o długości 60 cm przeznaczona jest belka Sinkor LED 60: https://www.invital.pl/sinkor-led-60-oy-wietlenie-akwaria-60cm-20w-10113 Pozdrawiam
  1

  Czy chcesz natychmiast poznać odpowiedź na swoje pytanie?

  2

  Odpowiedź nie była wystarczająca?  Może Ci się podobać

  Ładowanie produktów

  Może Ci się podobać


  Nie przegap promocji tygodnia!
  81,99 zł
  20%
  65,59 zł

  INVITAL pompa z dolnym wlotem…

  11,21 zł
  20%
  8,97 zł

  Wężyk napowietrzający…

  268,90 zł
  15%
  228,57 zł

  Sinkor LED II 105 cm WRB 35W…

  36,99 zł
  20%
  29,59 zł

  INVITAL Algae Spirulina…

  229,99 zł
  15%
  195,49 zł

  INVITAL elektroniczny miernik…

  21,99 zł
  20%
  17,59 zł

  Metalowy licznik bąbelków…

  392,99 zł
  10%
  354,99 zł

  Haqos EXPRO-1500 Plus z…

  139,99 zł
  15%
  118,99 zł

  Zestaw Neo Flow M z tworzywa…

  33,99 zł
  20%
  27,19 zł

  INVITAL Clear Pond 500ml

  29,91 zł
  20%
  23,93 zł

  Femanga Algen Stop General na…

  161,49 zł
  15%
  137,27 zł

  INVITAL Skim 40

  849,90 zł
  2%
  834,40 zł

  Eheim professionel 4+ 350 2273

  67,99 zł
  20%
  54,39 zł

  Dark Wood L 40-50cm

  3,19 zł
  20%
  2,55 zł

  Wkład polipropylenowy 10“ 1…

  279,99 zł
  15%
  237,99 zł

  Filtr zewnętrzny SUNSUN HW-303

  77,90 zł
  20%
  62,32 zł

  Wentylator chłodzący FS-55

  854,99 zł
  15%
  726,74 zł

  Fontanna z efektem LED PY…

  44,99 zł
  20%
  35,99 zł

  INVITAL LED WRGB oświetlenie…

  4,30 zł
  20%
  3,44 zł

  Siatka filtracyjna delikatna…

  29,91 zł
  20%
  23,93 zł

  Femanga Wurzel Aktiv na…