Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Sera Fishtamin 15ml

Kod towaru 1326

Sera Fishtamin 15ml Pełny opis

21,86 zł
19,01 zł bez VAT
Kiedy będzie dostępny?

Niedostępny

Wkrótce towar zostanie przyjęty do magazynu wyślij powiadomienie..
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Towar nie jest dostępny?

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Za parę minut ustalimy termin przyjęcia towaru

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Bezzwłocznie poinformujemy Państwa o terminie

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Po przyjęciu towaru wyślemy Państwu e-mail

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  dzisiaj

  Później możesz dokonać zakupu

 • Kiedy będzie dostępny?

Sera Fishtamin to pokarm uzupełniający w postaci starannie wyprodukowanego emulgowanego koncentratu multiwitaminowego dla wszystkich ryb słodkowodnych i morskich. Skutecznie i bezpiecznie wzbogaca dietę we wszystkie ważne witaminy. Podany na pokarm lub dodany do wody zamyka luki w zaopatrzeniu i zapobiega powstaniu niedoborów. Wzmacnia odporność na choroby, zdrowie i żywotność ryb. Szczególnie zalecany do podawania w sytuacjach zwiększonego stresu, w przypadku choroby, dla młodych zwierząt oraz dla wsparcia rozrodu.

Informacje o zastosowaniu:

Wstrząsnąć przed użyciem!

- Stosuj raz w tygodniu, w przypadku normalnie zarybionego akwarium średniej wielkości,   podawaj 2 – 3 krople na pokarm, poczekaj aż się wchłonie, i niezwłocznie podawaj dla regularnego wzbogacania diety.

- Codziennie, w przypadku sytuacji stresowych (np. transport, czynności pielęgnacyjne w akwarium, walki o terytorium,   wahania temperatury), podawaj 2 – 3 krople na pokarm w celu wzmocnienia i wsparcia w przypadku choroby.   Jeśli ryby już nie pobierają pokarmu, dodaj 6 – 7 kropli na każde 50 litrów wody w akwarium.   Uwaga: Powinieneś dodawać sera Fishtamin bezpośrednio do wody w akwarium wyłącznie wieczorem, po zgaszeniu światła,   ponieważ witaminy są wrażliwe na światło.

- Dodawanie witamin do mrożonego pokarmu: dodaj 2 – 3 krople sera Fishtamin na porcję (około 1 łyżka) rozmrożonej mrożonki,   poczekaj aż się wchłonie i podawaj niezwłocznie.

- Dodawanie witamin do naupliusów artemii: co drugi dzień dodaj 5 kropli na każde 100 ml słonej wody w hodowli artemii   na 30 – 60 minut przed karmieniem ryb.

- Przed i do 10 dni po rozmnażaniu: co drugi dzień podaj 4 – 6 kropli na pokarm, poczekaj aż się wchłonie   i podawaj niezwłocznie.

 

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Anonimowy w dniu 24. 2. 2019 u produktu Sera Fishtamin 15ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

Anonimowy w dniu 15. 11. 2018 u produktu Sera Fishtamin 15ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..​Może Ci się podobać