Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Seachem Stability 50 ml

Kod towaru 1966
20,93 zł
17,30 zł bez VAT
szt.

W magazynie > 200 sztuk

Ładowanie daty dostawy
Ładowanie osi czasu dostawy
cashback

Zwrócimy Ci 0,63 zł za zakup produktu.

Otrzymasz zniżkę na następny zakup. Warto regularnie robić u nas zakupy.

Więcej informacji o programie lojalnościowym

Wysoko skuteczne szczepy bakterii. Produkt pozwala na szybkie rozpoczęcie procesu filtracji. Należy zastosować go za każdym razem, kiedy zmienia się wodę, żeby dodać do niej pożyteczne bakterie niszczące substancje toksyczne zagrażające rybom.

 

Dlaczego jest Seachem Stability lepszy od innych produktów na rynku?

 

 

1) Zawiera bakterie odporne na cały zakres pH i inne substancje

Zdecydowana większość produktów konkurencji zawiera bakterie, które potrafią przetrwać tylko w pewnych warunkach, np. tylko przy pewnym pH lub konkretnej koncentracji substancji organicznych. Jeżeli którykolwiek z tych czynników nie odpowiada wymaganiom bakterii, to natychmiast one giną. Seachem Stability zawiera jednak szerokie spektrum bakterii. Masz więc pewność, że w dowolnych warunkach zawsze przetrwa ich sporo.

 

2) Bakterie w Seachem Stability potrafią przetrwać również w bardzo zanieczyszczonej wodzie

Niezliczona ilość testów w ostatnim dziesięcioleciu przyczyniła się do tego, że zestaw bakterii w Seachem Stability potrafi znieść nawet bardzo dużo zanieczyszczoną wodę. Im więcej zanieczyszczeń i substancji toksycznych w wodzie, tym bardziej bakterie rozmnażają się. W przypadku produktów konkurencji w takim środowisku zazwyczaj dochodzi do ich zgonu.

 

3) Jedyny produkt na rynku zawierający nitryfikacyjne, jak również denitryfikacyjne bakterie

W związku z tym bakterie są zdolne przetrwać w środowisku aerobowym, jak również anaerobowym.

 

4) Bakterie w Seachem Stability, w odróżnieniu od innych produktów, nie są wiązane za pomocą siarki

Jeśli bakterie są wiązane przez siarkę, to w pewnych warunkach w akwarium może powstać niebezpieczny siarkowodór. W przypadku Seachem Stability tak być nie może, albowiem jako lider innowacji na rynku wprowadził nowy sposób wiązania bakterii.

 

5) Wysoka koncentracja bakterii = małe zużycie środka

 

Preparat Seachem Stability jest w odróżnieniu od innych produktów na rynku bardziej skoncentrowany, a więc nie trzeba go stosować w dużych ilościach i wytrzyma bardzo długo, co z kolei obniża koszty.

Ten produkt jest korzystny dla ryb i roślin. Nie można go użyć za dużo. Polecamy jednak przestrzegać następujących reguł dawkowania:

 

Przykład zastosowania:

Dozuj jedną nakrętkę (5 ml) na 40 l wody raz na miesiąc lub w ramach każdej zmiany wody. Podobnie w przypadku nagłego zanieczyszczenia akwarium lub po dodaniu nowych rybek.

 

Zastosowanie w nowym akwarium:

Jedna nakrętka (5 ml) na 40 l wody w dniu następującym po założeniu akwarium. Następnie użyj jednej nakrętki (5 ml) na 80 litrów wody raz na dzień przez 7 dni. Takie podejście zapewnia bezpieczny start procesu filtracji biologicznej.

 

Często zadawane pytania dotyczące Seachem Stability

„Czy w trakcie dodawania bakterii może pozostać włączona lampa UV?“

Podczas dodawania Stability po zmianie wody w już założonym akwarium włącz lampę UV dopiero 24 godziny później po użyciu Stability. W przypadku świeżych akwariów, kiedy Stability należy używać przez 7 dni, należy poczekać przez cały jeden tydzień. Powodem jest to, że lampa UV niszczy bakterie unoszące się w wodzie.

„Ile czasu trwa wylęg bakterii z zarodników i ich dostosowanie się do środowiska w akwarium po dodaniu preparatu do wody?“

Bakterie powinny być w stanie znaleźć nowy dom najwyżej 24 godziny po dodaniu preparatu do wody.

„Dodałem do akwarium nowe rybki, ale obawiam się, że filtr nie będzie nadążać. Czy Stability może mi pomóc?“

Tak, jak najbardziej. Polecamy stosowanie Stability zawsze po nagłym zwiększeniu natężenia substancji odpadowych w akwarium. Twój filtr (bakterie w nim) jest przywykły do niszczenia pewnej ilości odpadów na dobę. Jednakże, jeśli nagle wzrośnie ilość ryb, to wzrośnie również obciążenie filtra i obecna kolonia bakterii nie zdoła walczyć ze zwiększoną ilością odpadów. Z tego powodu konieczne jest dodanie Stability, który zwiększy ilość bakterii w filtrze, co z kolei pozwoli na usunięcie substancji odpadowych. Równocześnie polecamy użyć Seachem Amguard lub Prime, które potrafią poddać detoksykacji zbędny amoniak i azotyny, podczas gdy z resztą poradzą sobie bakterie w filtrze.

„Inni producenci polecają trzymać ich preparaty bakteryjne w lodówce. Dlaczego w przypadku Seachem Stability nie trzeba tak robić?“

Chociaż pożyteczne bakterie w Stability są żywe, to nie są aktywne. W preparacie znajdują się w postaci zarodników. Potrafią więc wytrzymać wysokie temperatury i do przetrwania nie wymagają substancji odżywczych. Po dodaniu Stability do akwarium pod wpływem wody uaktywniają się i zaczynają pracować. Produkty, które należy przechowywać w lodówce, zawierają bakterie aktywne. Chłodzenie spowalnia ich rozwój i obniża wymagania co do substancji odżywczych. Wraz z upływem czasu ich ilość oczywiście maleje. Ponadto są one bardziej podatne na zmiany temperatury.

„Czy stosując Seachem Stability można przedawkować akwarium?“

Szczerze mówiąc, bardzo trudno tak zrobić. Pożytecznych bakterii w filtrze nigdy nie ma za dużo. Najgorsze, co mogłoby nastąpić, to zmętnienie bakteryjne, które jednak samo szybko ustępuje. Dawkując zgodnie z instrukcjami niczego nie trzeba się obawiać.

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Radosław R. 14.2.2024 u produktu Seachem Stability 500 ml

wg mnie najlepsze bakterie na rynku

Maxos Sp. z o.o. 7.2.2024 u produktu Seachem Stability 500 ml

jak zwykle działa

Sebastian B. 2.2.2024 u produktu Seachem Stability 100 ml

Oki dały radę bakteryjki

Stanisław K. 29.12.2023 u produktu Seachem Stability 100 ml

Produkt oryginalnie zapakowany w bezpiecznej paczce.

MACIEJ R. 23.12.2023 u produktu Seachem Stability 100 ml

Produkt ok

SEBASTIAN J. 22.9.2023 u produktu Seachem Stability 250 ml

POLECAM NA 100%

Alicja S. 23.8.2023 u produktu Seachem Stability 100 ml

ok.................

Alicja S. 23.8.2023 u produktu Seachem Stability 250 ml

ok...................

Agnieszka R. 8.8.2023 u produktu Seachem Stability 500 ml

Pierwsza klasa

Ryszard K. 7.8.2023 u produktu Seachem Stability 100 ml

Bardzo dobrze spełnia parametry ocena celująca

W sumie odpowiedzieliśmy już na 37 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 50 ml 18.02.2018 11:04
Czy mogę dodać do akwarium Stability, skoro w filtrze mam Purigen? Dziękuję

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,preparaty są powszechnie stosowane razem i polecają to również sami producenci. Purigen nie ma żadnego wpływu na bakterie nitryfikacyjne.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 500 ml 15.08.2017 14:15
Czy te bakterie można stosować również w akwarium morskim? Dziękuję Piotr Malczewski

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, tak, można. Nadają się do akwariów słodkowodnych, jak i morskich.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 500 ml 28.11.2023 14:10
Dziękuję za szybką odpowiedź, ale. nie zrozumieliśmy się, chciałem wiedzieć, czy mogę używać Pristine bez Stability. używałbym Stability tylko po czyszczeniu filtra i Pristine co tydzień po podmianie wody. dziękuję za dodatkową odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
W już założonym akwarium wystarczy stosować tylko Seachem Pristine. Zalecam stosowanie Seachem Stability zawsze podczas czyszczenia filtra, bezpośrednio na media filtracyjne. Jeśli akwarium jest nowe, należy stosować Seachem Stability zgodnie z instrukcją "Stosowanie w nowym akwarium".

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 50 ml 14.09.2023 11:17
Witam, chciałbym zapytać gdzie aplikować produkt, czy bezpośrednio do akwarium czy lepiej bezpośrednio do filtra?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
bakterie powinny być dozowane bezpośrednio do filtra.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 17.08.2023 22:46
Witam, czy jeśli zasilanie zostanie wyłączone na około 8 godzin, to bakterie przetrwają w filtrze wewnętrznym? I jeszcze jedno pytanie, chcę założyć kolejne akwarium, czy mogę włożyć nowy filtr do starego akwarium na jakiś czas, aby działał i zasysał w międzyczasie żywe bakterie, czy nie ma to sensu.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
w przypadku dłuższej przerwy w dostawie prądu (grubo ponad godzinę) należy wyciągnąć zatyczkę filtra, o ile zostanie to w porę wykryte.
Po przywróceniu zasilania wodę z filtra zewnętrznego najpierw usuwamy do wiadra (5 do 10 razy większego niż objętość filtra) i wodę wylewamy, lub myjemy media w filtrze w osobnym pojemniku z wodą akwariową.
W przypadku filtrów wewnętrznych media filtracyjne są myte w wiadrze z wodą akwariową - pół wiadra i woda jest ponownie wylewana.
Po czyszczeniu zalecamy zastosowanie Seachem Stability i Seachem Prime.

Podczas mycia chodzi o to:
Z powodu przerw w dostawie prądu bakterie nie są wypłukiwane świeżą wodą i mogą tworzyć zanieczyszczenia (w tym azotyny), które są następnie pompowane do akwarium, jeśli używasz filtra bez mycia.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 50 ml 06.04.2023 18:34
Witam, lepiej dozować bakterie nitryfikacyjne Seachem Stability do wody w akwarium czy lepiej dozować bezpośrednio do filtra zewnętrznego. Dalsze dozowanie Seachem Stability ma dotyczyć ilości podmienionej wody czy całej objętości akwarium nawet jeśli podmienię 1/3 wody?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
bakterie powinny być dozowane bezpośrednio do filtra. Bakterie powinny być dozowane do całej objętości akwarium..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 250 ml 27.01.2023 07:51
Witam, czy produkt mogę stosować zarówno w akwarium słonowodnym jak i słodkowodnym?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
używać w obu typach akwariów. Stability szybko i bezpiecznie tworzy biofiltr akwariowy w systemach słodkowodnych i morskich.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 02.12.2022 12:24
Witam, byłabym zainteresowana SEACHEM STABILITY, ale obawiam się, że teraz w zimie bakterie mogłyby zostać zniszczone ze względu na mróz, czy macie z tym jakieś doświadczenia, że nawet w zimie można je wysłać bez szwanku. Dziękuję za odpowiedź. Z wyrazami szacunku P.L.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
bakterie dostarczane są w postaci przetrwalników, które są odporne do -80°C..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 28.11.2022 21:18
Witam, Zamówiłem u Was zestaw akwariowy i rośliny... Zapomniałem zamówić bakterie filtracyjne... Czy dobrze będzie, jeśli zostaną one włożone do nowego akwarium kilka dni później, a nie pierwszego dnia? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
nie ma to znaczenia, wskazane jest jedynie jak najszybsze dozowanie bakterii..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 01.02.2022 20:38
Witam, jaki jest idealny sposób na wymianę filtra wewnętrznego na filtr zewnętrzny przy stosowaniu Seachem Stability? Nie mogę mieć filtrów pracujących równolegle, więc pytanie czy np. przełączyć filtrację bez podmiany wody w akwarium i dodać preparat.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, polecam włożenie pianki z filtra wewnętrznego do filtra zewnętrznego (jeśli to możliwe). Wlać preparat Seachem Stability do nowego filtra i dozować codziennie zgodnie z instrukcjami. Stosować jedną nakrętkę (5 ml) na 40 litrów wody pierwszego dnia po założeniu filtra. Następnie należy stosować jedną nakrętkę (5 ml) na 80 litrów wody codziennie przez siedem dni. To zapewni, że filtr jest wystarczająco uruchomiony.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 16.08.2021 09:50
Witam, czy dobrze zrozumiałem, że jeśli dodam ten produkt do podmienianej wody, to zawsze mogę podmienić całą wodę i nie zostawiać części starej wody w akwarium? Moje dzieci i ja jesteśmy początkujący, mamy jedną betę, więc z góry przepraszam za prawdopodobnie prymitywne pytanie, ale chcielibyśmy zapewnić jej jak największy komfort? Dziękuję bardzo za odpowiedź, L. V.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Wody nie należy wymieniać na całej długości. Wskazane jest dodawanie jej
przy każdej podmianie wody, aby dostarczyć do akwarium pożyteczne bakterie, które niszczą substancje toksyczne dla ryb. Podmienia jedną trzecią, maksymalnie połowę wody w akwarium. .

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 250 ml 05.08.2021 14:46
Dzień dobry. Używam tej bakterii, a także CO2. Moje akwarium jest pełne drobnych bąbelków, ale nie przeszkadza mi to. Chcę zapytać, czy CO2 nie wpływa na funkcjonowanie bakterii w filtrze. Z góry dziękuję. Adam.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Bez zatrucia gazem CO2, normalne dozowanie nie szkodzi bakteriom..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 03.06.2021 13:40
Gdy wlewam stabilną wodę do akwarium, mogę zostawić włączony kolektor wody.dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, możesz..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 22.04.2021 16:49
Chciałbym zapytać, czy zalecane lub wskazane jest dodawanie bakterii nitryfikacyjnych do nowo założonego akwarium typu Malawi (bez roślin). Dziękuję, Roman
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Zdecydowanie polecam dodanie bakterii. Nawet tak mało wymagające akwarium jak Malawi wymaga zwiększenia właściwości filtracyjnych.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 08.04.2021 09:42
Witam, czy można go używać w 20 l nano akwarium bez filtracji? Czy będzie to miało znaczenie i wpłynie na jakość wody? W zbiorniku są tylko rośliny (dużo) i beta. Dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Trochę go podrasujesz, dawka pozostanie taka sama..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 24.03.2021 22:17
Witam, zaczynam nowe akwarium i zastanawiałem się, jak często zmieniać wodę na początku, jeśli używam Seachem Stability. Nie chcę zakłócać rozwoju bakterii poprzez częste zmiany. Dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Pierwszy tydzień zmieniamy 1/3 dnia. Następne 2 tygodnie 2x w tygodniu, potem klasyczny schemat.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 08.03.2021 16:06
Witam, czy warto wkładać do akwarium seachem stability, jeśli włączam filtr tylko na około 2 godziny dziennie? Prąd z filtra jest zbyt silny dla betta, więc nie mogę mieć go włączonego 24/7. Czy bakterie zadziałają nawet jeśli woda nie przepływa przez filtr przez cały czas? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, To są bakterie startowe dla filtra. Jeśli nie używasz filtra (2 godziny dziennie nie ma efektu), nie ma potrzeby używania Stability.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 250 ml 03.03.2021 14:02
Witam.Mam wysoki poziom PO4 2mg/l i NO3 100mg/l.Jakiego produktu powinienem użyć aby zredukować PO4 i NO3 w wodzie? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, polecam bardziej regularną podmianę wody w akwarium, polecam podmianę 1/3 do 1/2 objętości akwarium mniej więcej raz w tygodniu.. Aby zredukować NO3, dobrej jakości filtr i więcej roślin pomoże.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 21.02.2021 21:55
Witam. Nie znalazłem nigdzie informacji jak długo bakterie mogą być bez włączonej filtracji (czyszczenie akwarium, brak prądu). Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Bakterie przeżywają kilka tygodni, uzupełniamy je przy podmianach wody (ponieważ są tu również zawarte) i czyszczeniu materiałów filtracyjnych.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 15.02.2021 11:16
Witam, mój produkt zamarzł przy dostawie kurierem, czy jest możliwość skorzystania z niego ? Czy to zadziała? Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, tak, jeśli przygotowania  .

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 14.02.2021 12:57
Witam. Czy nie lepiej najpierw włączyć lampę UV na 24 godziny po podmianie wody w akwarium, a następnie dodać bakterie po wyłączeniu lampy? Odpowiadając na pierwsze pytanie dotyczące kwestii stabilności lampy UV-seachem. Dziękuję za odpowiedź. Piotr Popelka
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, to bardziej odpowiednia procedura..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 07.02.2021 14:39
Hi chcę zapytać czy mam akwarium z dziennym zapasem i chcę użyć seachem stability i seachem amguard czy one mogą iść razem? W ciągu ilu dni mogę umieścić zwierzęta? Dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Można połączyć te preparaty. Ryby można dodawać po ok. 2 tygodniach od zasiedlenia.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 01.02.2021 12:32
Witam, zakupiłem u Państwa Seachem Stability 100ml i Seachem Prime 100ml. Ile czasu zajmie mi wprowadzenie ryb (żyworódki, tetry...) do akwarium, jeśli będę używał tych dwóch produktów od początku zgodnie z instrukcjami od momentu napełnienia pierwszej wody roślinami? Dzięki za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Te dwa preparaty skrócą Twój okres do około 1 tygodnia, ale pamiętaj o regularnym odrobaczaniu..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 31.01.2021 18:30
Dzień dobry, mam żółwie wodne w mniejszym 96L akwarium, zamówiłem u Was 300L akwarium, więc będę zakładał nowe i czy te bakterie są potrzebne, + uzdatnianie wody z chóru, będę też wkładał kilka rybek, dziękuję Lukas>
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Polecam bakterie, szczególnie dla żółwi wodnych. Użyj Pristine wraz z Stability.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 26.01.2021 12:57
Witam, chciałbym zapytać czy mogę używać następujących produktów w moim akwarium z krewetkami: Seachem Stability, Flourish Phosphorus, Flourish Nitrogen, Flourish Liquid CO2, Carbon (anti-algae)? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, można. Tylko nie używaj Carbon, jest to substancja podobna do Flourish Excel.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 250 ml 24.01.2021 18:45
Gdy używam bio Nitrivec muszę również używać stabilności Seachem.Dzięki za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, To są dwa różne gatunki bakterii. Połączenie jest zalecane.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 50 ml 22.01.2021 18:34
Czy mogę go użyć w filtrze AquaEl Fan Filter Mikro Plus, jaka ilość byłaby najlepsza dla 30l?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, dozuj ten produkt po każdej zmianie wody, około 3-4ml..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 21.01.2021 14:40
dobry dzień , z nienazwanych źródeł dowiedziałem się że ta unikalna forma bakterii nie rozmnaża się i należy ją stosować zawsze przy zmianie wody/ingerencji w filtr , w przeciwieństwie do innych bakterii które zawsze się rozmnażają nawet bez dodawania nowych , dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Nie mam informacji na temat tego problemu, bakterie na pewno się rozmnażają.

2x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 100 ml 21.01.2021 08:57
Witam, który produkt jest odpowiedni do nowego nano akwarium10l.z filtrem zewnętrznym, SERA nitrivec lub seachem stability
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Personalnie, Seachem Stability

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Stability 250 ml 16.01.2021 16:41
Witam, czy jest możliwe połączenie (razem) bakterii z Seachem Stability i Bacti AK
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, to nie jest problem, ale myślę, że będzie to niepotrzebny krok i stabilność będzie wystarczająca.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać


Nie przegap promocji tygodnia!
279,99 zł
15%
237,99 zł

Filtr zewnętrzny SUNSUN HW-303

161,49 zł
15%
137,27 zł

INVITAL Skim 40

854,99 zł
15%
726,74 zł

Fontanna z efektem LED PY…

29,91 zł
20%
23,93 zł

Femanga Algen Stop General na…

139,99 zł
15%
118,99 zł

Zestaw Neo Flow M z tworzywa…

36,99 zł
20%
29,59 zł

INVITAL Algae Spirulina…

74,99 zł
20%
59,99 zł

Dragon stone XL (> 4 kg)

229,99 zł
15%
195,49 zł

INVITAL elektroniczny miernik…

1 059,21 zł
6%
997,99 zł

Eheim professionel 4+ 600 2275

11,21 zł
20%
8,97 zł

Wężyk napowietrzający…

392,99 zł
10%
354,99 zł

Haqos EXPRO-1500 Plus z…

14,79 zł
20%
11,83 zł

UP Aqua plastikowa roślina na…

21,99 zł
20%
17,59 zł

Metalowy licznik bąbelków…

49,90 zł
20%
39,92 zł

INVITAL DeepBasis 2l

190,99 zł
15%
162,34 zł

Heaqo filtr kaskadowy EXPRO…

44,99 zł
20%
35,99 zł

INVITAL LED WRGB oświetlenie…

849,90 zł
2%
834,40 zł

Eheim professionel 4+ 350 2273

129,99 zł
15%
110,49 zł

Zestaw Lily Pipes Skimmer 12…

81,99 zł
20%
65,59 zł

INVITAL pompa z dolnym wlotem…

5,99 zł
20%
4,79 zł

Podajnik kwadratowy INVITAL