💧💡ZNIŻKĄ: Lampy UV Więcej tutaj 06d 09g 06m 02s

Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Seachem Prime 50 ml

Kod towaru 1965
20,99 zł
17,35 zł bez VAT
szt.

W magazynie > 100 sztuk

Ładowanie daty dostawy
Ładowanie osi czasu dostawy
cashback

Zwrócimy Ci 0,63 zł za zakup produktu.

Otrzymasz zniżkę na następny zakup. Warto regularnie robić u nas zakupy.

Więcej informacji o programie lojalnościowym

Zmieni wodę z kranu w wodę akwariową.
Znacznie lepsze efekty niż przy użyciu innych produktów!

Można stosować w słodkowodnych i morskich akwariach.

Dlaczego Seachem Prime jest lepszy od innych produktów na uzdatnianie wody?

1) Bezpieczniejsze usuwanie chloru w porównaniu z innymi produktami

W przeciwieństwie do innych produktów, które zmieniają chlor w inne związki, między innymi na niebezpieczny amoniak, usuwa również wspomniany amoniak. Uzdatnianie wody tym produktem jest dla ryb znacznie przyjemniejsze.

Wyjaśniając dokładniej, różnica jest przede wszystkim zauważalna w procesie rozkładu chloru. Zdecydowana większość produktów do usuwania chloru działa na podstawie procesu redukcji. W trakcie tego procesu toksyczny dla ryb chlor, w postaci gazu Cl2, przekształca się na nieszkodliwy jon Cl-. wspomniany proces redukcji działa w ten sposób, że rozbije chloraminę (NH2Cl) na NH2 i nieszkodliwy jon Cl-. Powstałe NH2 połączy się z jednym wodorem, wskutek czego powstanie bardzo szkodliwy dla ryb amoniak!.

W tej fazie kończy się działanie większości produktów zostawiając w wodzie niebezpieczny amoniak NH3. Seachem Prime w kolejny kroku go neutralizuje. Dzięki temu w wodzie w akwarium nie zostanie gaz Cl2 ani niebezpieczny amoniak NH3.

Jeśli obecnie używasz innego produktu, zwróć uwagę czy nie zostawia po rozpadzie amoniaku, co może zaszkodzić rybom.

2) Dużo tańszy od Sera Aquatan, Tetra Aqua Safe itp.!

Podczas gdy Sera Aquatan jest stosowany w ilości 5 ml na 20 l wody a Tetra Aqua Safe w ilości 5 ml na 10 l wody, to Seachem Prime stosuje się w ilości 5 ml na 200 l wody!!! 250 ml Seachem Prime jest 2,5x droższe, ale wystarczy na 10x dłużej, co pozwala wyraźnie oszczędzić!

3) Ponadto usuwa toksyny z azotanów i azotynów

Dzięki detoksykacji azotanów i azotynów, które są dla ryb bardzo toksyczne filtr akwariowy, a dokładniej mówiąc bakterie, które się w nim znajdują znacznie łatwiej usuną je z wody, co z kolei bardzo pozytywnie wpłynie na życie ryb.

Wskazane jest również używanie go w pierwszym miesiącu od założenia akwarium, kiedy bakterie filtracyjne nie są jeszcze w pełni rozwinięte, a w wodzie gromadzi się amoniak. Seachem Prime skutecznie go zlikwiduje.

4) Bezpiecznie usuwa wszystkie metale

Oczywistym jest usuwanie wszystkich metali, które mogły dostać się do akwarium rurkami od wody. Na przykład miedź jest bardzo toksyczna dla wrażliwych ryb i wszystkich krewetek.

5) Wspiera tworzenie ochronnego śluzu ryb

Dzieje się to w naturalny sposób. Niektóre produkty na rynku sztucznie dostarczają śluz do wody co może powodować zatykanie filtrów.

6) Nie wpływa na pH wody

Nie zakwasza wody! Ma naturalne pH, więc w żaden sposób nie wpływa na wzrost roślin lub środowisko ryb.

7) Nie zatyka odpieniaczy w akwariach morskich

U niektórych produktów jest to częste utrudnienie, z którym nie spotkacie się korzystając z Seachem Prime.

Inne zastosowania Seachem Prime:

1) Nadaje się do stosowania w nowych akwariach.

Dzięki doskonałej funkcji detoksykacji amoniaku, azotynów i azotanów doskonale nadaje się do intensywnego używania w pierwszym miesiącu od założenia akwarium. W tym czasie nie uruchamia się jeszcze żadnych filtrów, dzięki czemu wymienione związki znajdują się w akwarium w zwiększonych ilościach.

2) Usuwa chlor z rzeczy, które zostały zdezynfekowane - np. regeneracja Purigenu

Po dezynfekcji rzeczy są nasycone chloraminą, którą zawierają środki do dezynfekcji. Nie należy czyszczonych przedmiotów umieszczać w akwarium, dopóki chlor całkowicie nie zniknie. Wystarczy włożyć przedmioty na 8 godzin do kubeczka napełnionego wodą z kranu z czterema łyżkami Seachem Prime.

Użyj przy każdej wymianie wody lub przy założeniu akwarium.

Sposób użycia:

Użyj 5 ml na każde 200 litów świeżej wody. Wygodniejsze jest stosowanie do wiadra ze świeżą wodą, ale można stosować również bezpośrednio do akwarium. Przy wysokim stężeniu chloru można zastosować podwójną dawkę.

Przy kłopotach związanych z amoniakiem i azotami (przekarmienie, zaburzenia czynności filtra itp.) można tymczasowo zastosować pięciokrotną dawkę.

Często zadawane pytania Seachem Prime:

„Myślę, że mój Prime jest po terminie ważności, ma dziwny zapach“

Lekki zapach siarki przy wąchaniu jest normalny, podobnie jak kilka mini czarnych cząsteczek wewnątrz. Prime nie ma daty ważności. Można go używać cały czas przy odpowiednim przechowywaniu.

„Używam Prime do detoksykacji amoniaku, który mam w akwarium. Mój test na obecność amoniaku cały czas pokazuje te same wartości. Dlaczego?

Prime (i podobne produkty na usunięcie amoniaku) niestety uniemożliwiają zwykłym kropelkowym testom odczytywanie ilości amoniaku w wodzie. Jest to spowodowane wystąpieniem reakcji chemicznej w trakcie testu. Salicylanowe testy (zawierają salicylan) mogą być użyte do kontroli, wyniki również nie będą 100 % dokładne. Jeśli chcesz uzyskać dokładne wyniki użyj Seachem Ammonia MultiTest, który działa na podstawie wymiany gazowej, która jest unikalna wśród testów. Nie może podczas testu dojść do reakcji chemicznej, która wpływa na wyniki testu. Jego kolejną zaletą jest możliwość odróżnienia wolnego amoniaku od jonu amonowego (ten nie jest toksyczny). Zwykłe testy nie potrafią tego odróżnić i wskazują całkowitą zawartość amoniaku.

„W jaki sposób Prime usuwa toksyny z azotanów i azotynów?“

Prime może doprowadzić azotany i azotyny do takiego stanu, gdy są nieszkodliwe dla ryb i glonów. W takiej formie są utrzymywane przez kolejnych 24-48 godzin lub do momentu usunięcia ich przez bakterie w filtrze. Innymi słowy, substancje te są neutralizowane do postaci nieszkodliwej, a w międzyczasie są redukowane przez filtr, który je wyłapuje dzięki zawartych w nim użytecznych bakteriach. Kolejna część z nich jest redukowana bezpośrednio w azot w postaci gazowej, który wyparowuje z wody.

„Czy użyteczne bakterie w filtrze nie będą cierpieć z głodu i nie umrą jeśli Prime wyeksportuje z wody cały amoniak, azotyny i azotany?“

Prime nie usuwa tych substancji bezpośrednio z akwarium. Przekształca je w formę, która jest nieszkodliwa dla mieszkańców akwarium i pozostaje dostępna dla pożytecznych bakterii w filtrze, które stopniowo zmniejszają ich ilość.

„Jak długo Prime może odtruwać amoniak, azotany i azotyny“

Prime może utrzymać je w stanie nieszkodliwym nawet przez 48 godzin. Jeśli nie zostanie dodany ponownie do wody, ich pozostałości, których nie zlikwidował filtr zostaną uwolnione z powrotem do wody.

„Kiedy mogę użyć pięciokrotności zalecanej dawki, o której wspominacie w instrukcji?“

Takiej dawki możesz bezpiecznie użyć, gdy wynik testu na azotany, azotyny i amoniak wskaże zwiększone wartości, lub gdy masz podejrzenie, że są one podwyższone (np. nagłe zgony ryb).

„Jaka jest trwałość Primea?“

Prime ma nieograniczoną trwałość, chyba że narażony jest na oddziaływanie ekstremalnych efektów.

Woda z kranu gotowa i bezpieczna dla akwarium w kilka sekund 💧⏰

INVITAL AquaFresh to profesjonalny tonik akwarystyczny, który natychmiast zmienia zwykłą wodę z kranu w środowisko sprzyjające rybom i roślinom w akwarium słodkowodnym. Główne efekty to zmniejszenie stresu ryb podczas podmian wody, działanie przeciwgrzybicze, poprawa pobierania pokarmu i płodności, redukcja glonów oraz poprawa wzrostu i zdrowia roślin akwariowych.

💚 Ponadto natychmiast usuwa niebezpieczne substancje, takie jak chlor z wody wodociągowej, a także wiąże metale ciężkie.

💚 Zawiera naturalny ekstrakt humusowy, który chroni skrzela i błony śluzowe ryb oraz wspomaga witalność, wzrost oraz dobre samopoczucie ryb.

INVITAL AquaFresh znajdziesz tutaj 📍

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Patrycja K. 18.2.2024 u produktu Seachem Prime 100 ml

Wszystko dobrze

Andrzej C. 29.11.2023 u produktu Seachem Prime 100 ml

Działa poprawnie

Andrzej P. 26.11.2023 u produktu Seachem Prime 250 ml

bardzo wydajny - polecam

Agnieszka M. 25.10.2023 u produktu Seachem Prime 250 ml

Sprawdza się :)

jerzy K. 28.8.2023 u produktu Seachem Prime 250 ml

Jest to produkt ktory uzywam juz od dawna.Spelnia swoje zadanie.

Beniamin C. 22.5.2023 u produktu Seachem Prime 250 ml

Niezwykle skuteczny koncentrat do uzdatniania wody akwariowej. Neutralizuje szkodliwe substancje, takie jak chlor, chloramina i amoniak, przekształcając je w nietoksyczne formy, łatwo usuwane przez filtr biologiczny. - Godny polecenia.

📝 31.3.2019 u produktu Seachem Prime 500 ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 26.3.2019 u produktu Seachem Prime 100 ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 14.3.2019 u produktu Seachem Prime 250 ml

koncentrat, który wytrzymuje znacznie dłużej od konkurencyjnych produktów

📝 11.3.2019 u produktu Seachem Prime 50 ml

Jakościowy produkt

W sumie odpowiedzieliśmy już na 23 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 15.05.2023 18:10
Dzień dobry, zastosowałam w swoim akwarium Zoolek Ichtio, który zabił również pożyteczne bakterie, co podwyższyło amoniak. Czy Seachem Prime można stosować, gdy ryby są leczone na ospę?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
podczas leczenie nie zaleca się stosowania innych środków ponieważ obniżają one wówczas działanie leków. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 250 ml 07.09.2018 15:54
Dzień dobry, zanim kupię odwróconą osmozę to chciałbym zapytać. czy do założenia akwarium morskiego mogę wykorzystać kranówkę i Seachem Prime? W reklamie mówili, że tak, ale chcę mieć pewność. Dzięki

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,tak, Seachem Prime można użyć również do akwariów morskich.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 09.07.2018 08:32
Dzień dobry, przygotowuje się do założenia akwarium dla bojownika wspanialego. Wystarczy użyć do wody z kranu Seachem Prime czy potrzebuje dodatkowych produktów jak Tetra Betta AquaSafe?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,wystarczy Seachem Prime.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 30.10.2022 00:24
Witam, posiadam akwarium o pojemności 460l. Spuszczam i uzupełniam wodę za pomocą węża, więc nie mogę dolewać wody do wiadra. Czy produkt należy dodać bezpośrednio do akwarium przed czy po uzupełnieniu wody? A jaka ilość - tylko na około 150l czy na całą objętość? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
dawkować tuż przed lub podczas napełniania wody. Dozować preparat do całej objętości akwarium..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 12.07.2022 16:02
Witam, mam zatkany dyfuzor... jeśli namoczę go w Sava i wodzie 1:1 to wystarczy przepłukać go pod wodą czy mogę dodać seachem prime? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
pewnie użyj Seachem Prime do usuwania chloru..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 14.02.2022 10:46
Witam. Przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, czy to znaczy w lodówce? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
tak, przechowywanie w lodówce jest odpowiednie..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 08.11.2021 15:21
Witam, nie jestem chemikiem, więc chciałabym zapytać, czy preparat może być również stosowany do usuwania dwutlenku chloru i podchlorynu sodu, które oprócz chloru i chloraminy są również stosowane do dezynfekcji wody? Czy tak uzdatniona woda może być również używana do podlewania roślin domowych uprawianych w gruncie? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
niestety nie mamy doświadczenia z tymi substancjami, nie mogę zagwarantować..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 26.10.2021 18:42
Witam, posiadam akwarium 180l, realna objętość wody około 160l. Jak dozować Prime przy zakładaniu akwarium? Przy każdej podmianie wody 5ml na 200l, ale jak to jest przy ustawianiu? Pytam, bo Stability dozuje się codziennie przy zakładaniu i co dwa tygodnie po tygodniu lub przy zmianie akwarium. Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
Środek dozuje się do świeżo wymienionej wody, najlepiej przed jej dodaniem. W przypadku "kubełkowania" należy zawsze wsypać preparat do wiadra (dawka na objętość pojemnika) i pozostawić na jakiś czas.

Przy zakładaniu akwarium należy stosować dawkę na objętość akwarium.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 50 ml 13.09.2021 18:50
Witam mam pytanie,jak usunąć NO3 z wody akwariowej.Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Polecam, na przykład, następujące zasoby:  . https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/uprava-vody/tetra-nitrate-minus-100-ml https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/uprava-vody/tetra-safe-start-50-ml .

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 500 ml 07.09.2021 12:16
Witam, to normalne, że produkt pachnie jak szambo po około trzech miesiącach. Przechowuje się go w temperaturze około 22 stopni. Z góry dziękuję za informacje. Petr Kotelenský
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Zapach tego produktu jest powszechny..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 03.08.2021 13:31
Witam, czy mogę używać Seachem Prime w nowym akwarium z 3 neonami (10l) jeśli używam bakterii Tetra SafeStart jako źródła bakterii? Słyszałem gdzieś, że Prime może zapobiec dostarczaniu przez bakterie amoniaku poprzez detoksykację,Czy to w ogóle możliwe?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, jest to możliwe, ale nie powinno to nikomu przeszkadzać.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 250 ml 20.07.2021 22:38
Witam, używam Seachem Prime, Stability i Purigen. Czy można jednocześnie stosować Tetra ReptoFresh? Czy mieszanie tych produktów jest bezpieczne dla bakterii i dla żółwia? Dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, nie oferujemy tego produktu, nie znam jego składu, ani nie mam doświadczenia z tym produktem. Nie polecam stosowania tego produktu z produktami już wymienionymi, polecam zamiast tego zakup bakterii czyszczących: https://www.rostlinna-akvaria.cz/hledani?q=pristine

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 21.06.2021 10:20
Witam, jaki jest prawidłowy sposób przechowywania preparatu Seachem Prime po otwarciu opakowania?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, w ciemności i zimnie.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 250 ml 19.04.2021 15:33
Witam po użyciu prime mam azotany i azotyny powyżej limitu to poszedł w górę dużo wiesz co bodziec lub powód muszę utrzymać go w zatoce, aż dostanę nowy filtr?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Polecam ten produkt: https://www.rostlinna-akvaria.cz/hledani?q=SZAT

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 16.04.2021 14:46
Witam, po jakim czasie od umieszczenia preparatu w wodzie mogę wlać wodę do akwarium ? Zwykle pozwalam wodzie siedzieć przez 10 godzin, więc chcę wiedzieć, ile czasu ten produkt może mi zaoszczędzić. Z góry dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Dla uzyskania najlepszych rezultatów, pozostaw produkt na około godzinę..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 07.04.2021 07:47
Dzień dobry mam pytanie chcę zacząć stosować zamiast oryginalnych preparatów do uzdatniania wody prime tam jest jednak wskazane 5 ml na 200l nowej wody a ja jak zmieniam z wiadra o objętości 10l tak dostaję dawkę 0,25ml więc zastanawiam się czy ten preparat jest już tak skutecznie skoncentrowany i ta mała dawka na 10l jest wystarczająca i prawidłowo wyliczona dziękuję bardzo za odpowiedź>
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, koncentracja jest świetna, liczysz poprawnie.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 500 ml 11.03.2021 19:43
Witam, Seachem Prime stosuje się w ilości 5ml na 200l nowo dodanej wody np. przy podmianie? Czy na 200L CAŁEJ wody w akwarium? Chciałbym głównie odtruć amoniak, azotany i azotyny. Dziękuję bardzo za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, To jest nowa woda, którą dodajesz do akwarium. Po raz pierwszy można wykorzystać całą objętość akwarium.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 250 ml 06.02.2021 23:50
Witam, używam wody RO do podmian wody, którą mineralizuję Equlibrium i nawożę Easy Life Profito. Ja również mieszam wodę RO z wodą wodociągową /20%/, aby zwiększyć twardość wody i jeszcze trochę zaoszczędzić... Czy dodanie Seachem Prime ma jeszcze sens? Czy nie zadbają o to rośliny i bakterie? Woda z kranu nie zawiera chloru i ma minimalną ilość azotanów. Dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Seachem Prime jest zbędny w twoim przypadku.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 50 ml 01.02.2021 09:21
Proszę jak mam dozować ten produkt w akwarium 37l i 54l.Dziękuję za odpowiedź Molnar.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, dawkować 1 ml na 30-50l wymienianej wody..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 250 ml 07.01.2023 22:15
Witam, czy podczas podmiany wody należy zastosować jakiś inny preparat czy prime wystarczy? Dziękuję.
SK

To pytanie dodał użytkownik ze Słowacji. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
czy ten produkt się sprawdzi.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 23.06.2022 08:30
Dobrze,jeśli wcześniej używałem Tetra Aqua save,a przechodzę na Prima seachem,to przy pierwszym użyciu muszę wlać pełną dawkę preparatu na całe akwa,czy tylko na zmienioną część wody.Dziękuję.
SK

To pytanie dodał użytkownik ze Słowacji. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
zawsze dawka dla całego akwarium. Dotyczy wszystkich produktów do uzdatniania wody.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 250 ml 21.06.2022 15:50
Czy przy wymianie 150l wody wystarczy 3ml tego preparatu, czy może trochę więcej?
SK

To pytanie dodał użytkownik ze Słowacji. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
podczas dozowania do akwarium należy dozować do całej objętości wody w akwarium. Musiałbyś dozować 150l wody do nowej wody przed wlaniem jej do akwarium.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Prime 100 ml 28.02.2022 16:19
Witam, jak zastosować te dwa produkty Prime+Stability w nowo założonym 20l nano akwarium? Czy dobrze jest najpierw oczyścić wodę preparatem Prime, a następnie po 24h wlać bakterie, aby zasiedliły filtr? Czy też nie ma znaczenia, w jakiej kolejności i w jakim odstępie czasu jest to stosowane? Dla akwarium 20l zakładam, że 0,5ml Prime wystarczy. Dziękuję i pozdrawiam.
SK

To pytanie dodał użytkownik ze Słowacji. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
na nowej wodzie prime w dawce napisałeś i Stabilność można czuć się swobodnie stosować zaraz po tym..

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać


Nie przegap promocji tygodnia!
190,99 zł
15%
162,34 zł

Heaqo filtr kaskadowy EXPRO…

854,99 zł
15%
726,74 zł

Fontanna z efektem LED PY…

44,99 zł
20%
35,99 zł

INVITAL LED WRGB oświetlenie…

4,30 zł
20%
3,44 zł

Siatka filtracyjna delikatna…

392,99 zł
10%
354,99 zł

Haqos EXPRO-1500 Plus z…

77,90 zł
20%
62,32 zł

Wentylator chłodzący FS-55

849,90 zł
2%
834,40 zł

Eheim professionel 4+ 350 2273

14,79 zł
20%
11,83 zł

UP Aqua plastikowa roślina na…

3,19 zł
20%
2,55 zł

Wkład polipropylenowy 10“ 1…

161,49 zł
15%
137,27 zł

INVITAL Skim 40

67,99 zł
20%
54,39 zł

Dark Wood L 40-50cm

1 059,21 zł
6%
997,99 zł

Eheim professionel 4+ 600 2275

129,99 zł
15%
110,49 zł

Hsbao HSB-1500 pompa tłocząca…

139,99 zł
15%
118,99 zł

Zestaw Neo Flow M z tworzywa…

36,99 zł
20%
29,59 zł

INVITAL Algae Spirulina…

40,49 zł
20%
32,39 zł

Ibuki Multi Mix 3 mm 3 l …

11,21 zł
20%
8,97 zł

Wężyk napowietrzający…

33,99 zł
20%
27,19 zł

INVITAL Clear Pond 500ml

719,99 zł
3%
697,50 zł

Eheim professionel 4+ 250 2271

129,99 zł
15%
110,49 zł

Zestaw Lily Pipes Skimmer 12…