Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Seachem Flourish 250 ml

Kod towaru 1931
43,89 zł
36,27 zł bez VAT
szt.

W magazynie > 500 sztuk

Ładowanie daty dostawy
Ładowanie osi czasu dostawy
cashback

Zwrócimy Ci 1,32 zł za zakup produktu.

Otrzymasz zniżkę na następny zakup. Warto regularnie robić u nas zakupy.

Więcej informacji o programie lojalnościowym

Seachem Flourish to kompleksowy nawóz dla roślin akwariowych
zawierający szeroką gamę substancji potrzebnych dla zdrowego wzrostu roślin akwariowych.

Wspomniany nawóz nie zawiera azotanów i fosforanów. Jeśli w Twoim akwarium występuje niedobór azotanów i fosforanów z powodu małej liczby ryb, polecamy oddzielne nawożenie nawozami zawierającymi tylko azotany i fosforany.


Dlaczego Seachem Flourish różni się od konkurencyjnych nawozów?

1) Najtańszy na rynku z powodu ekstremalnie wysokiego stężenia!


Zalecane dawkowanie to 5 ml na 250 l wody tygodniowo. Np: EasyLife Profito jest dawkowany w proporcji 10 ml na 100 litrów wody akwariowej. W ciągu roku do 300 litrowego akwarium zużyjesz 1620 ml Profito, a tylko 324 ml Seachem Flourish! W tym przypadku potrzebujesz aż 5 razy mniej nawozu rocznie!


2) Znacznie lepsze wchłanianie żelaza przez rośliny


Dodaje żelazo w formie Fe2+, które jest bardziej korzystne niż żelazo w chelacie EDTA, występujące w formie Fe3+. Rośliny preferują żelazo Fe2+. Z tego powodu produkt ten jest lepszy w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku. Konwertowanie żelaza z formy Fe3+ do Fe2+, która jest najlepiej przyswajalna, wymaga dodatkowych nakładów energii, co osłabia rośliny.

Osiąga się to dzięki zastosowaniu tzw. glukonianu żelaza a nie chelatu EDTA, który zawierają zwykłe nawozy.


3) Przy stosowaniu zalecanej dawki nie dojdzie do przenawożenia


Zalecane dawki są obliczane w taki sposób by nie mogło dojść do przenawożenia. Z tego powodu nawóz nie zawiera azotanów i fosforanów, które według producenta lepiej dodawać w oddzielnym nawozie według potrzeb.

Zawiera wszystkie ważne substancje do odżywiania roślin takie jak żelazo (0,32%), wapń, magnez, potas, mangan, molibden i inne.


Dawkowanie:


Stosuj 5 ml (1 nakrętkę) na 250 l wody raz w tygodniu. W gęsto zarośniętych akwariach należy podwoić dawkę. Po otwarciu zaleca się trzymać nawóz w chłodzie, nie jest to jednak konieczne.


Akw

 

Często zadawane pytania Seachem Flourish:


„Zauważyłem, że pierwszy Flourish, którego używałem był przejrzysty, a ten kupiony później ma żółtawy kolor. Czy produkt jest uszkodzony?

Jest to całkiem normalne zjawisko, kolor może różnić się w zależności od partii produktu. Ma na to wpływ temperatura, w której nawóz jest produkowany. Nie ma to żadnego wpływu na jakość produktu.

„Czemu Seachem Flourish zawiera fosfor?“

Na opakowaniu widnieje informacja, że zawartość fosforu jest mniejsza niż 0,01% objętości. Przy stosowaniu zalecanej dawki, daje to 0,0005 mg/l fosforu. Taka ilość jest nieistotna i nie może powodować rozwoju glonów. Jeśli nie przekroczysz dawki o 1000 x, nigdy nie uzyskasz zauważalnego stężenia fosforu.

„Zauważyłem, że Flourish zawiera niewielkie ilości miedzi. Nie zaszkodzi to krewetkom?“

Flourish jest absolutnie bezpieczny dla wszystkich krewetek i bezkręgowców. Prawdą jest, że duża ilość miedzi może być dla tych organizmów niebezpieczna. Jest ona jednak pierwiastkiem, który w śladowych ilościach jest niezbędny do życia ryb i krewetek. Z tego powodu można ją znaleźć, w śladowych ilościach, w naszych nawozach i preparatach dla ryb i krewetek.
Jedynie w przypadku niesamowicie dużego przedawkowania Flourish można uzyskać stężenie miedzi, które mogłoby być toksyczne dla najbardziej wrażliwych bezkręgowców. W zwykłej wodzie z kranu zazwyczaj znajduje się dużo więcej miedzi niż w Seachem Flourish. Usuwaniem większych ilości miedzi z wody z kranu zajmuje się Seachem Prime.

„Czy Flourish ma wpływ na pH?“

Przy użyciu zgodnie z zaleceniami produkt nie ma wpływu na pH.Test nawozów akwarystycznych w naszych akwariach 🌿

W Invital stale testujemy nawozy i produkty do uzdatniania wody. Tym razem postanowiliśmy także udokumentować test zdjęciami 😉📊

Pełna galeria naszych czterech testowanych akwariów wraz z opisem każdego dnia znajduje się w poniższym linku 👇


Wielkie porównanie nawozów akwarystycznych 🧪📈

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele nawozów, ale początkujący ma trudności z wyborem odpowiedniego. Wszystkie nawozy mają mniej więcej taki sam skład i zawsze zawierają te same składniki odżywcze. Różnią się tylko proporcje składników odżywczych i cena. Pod poniższym linkiem znajduje się szczegółowe porównanie różnych oferowanych nawozów pod względem ceny i wydajności.

👉 Artykuł można znaleźć tutaj 👈


Czy jesteś zmęczony codziennym dodawaniem nawozów do akwarium? 😣

Dzięki automatycznemu dozownikowi, niewolnicza praca nad utrzymaniem akwarium w idealnym stanie to już przeszłość. Dozowanie wszystkich płynów jest teraz wygodnie kontrolowane przez inteligentną aplikację - wystarczy ustawić dni oraz ilości i gotowe. Należy jedynie raz na kilka tygodni uzupełniać nawóz. 🧪

✅ Ustawisz raz i będzie pracować za Ciebie. Akwarium ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

✅ Regularność jest podstawą, a pomijanie nawożenia nie jest dobre dla roślin, a dzięki automatycznemu systemowi dozowania nie będzie się to już zdarzać.

✅ Ważny jest również czas nawożenia, rośliny potrzebują składników odżywczych przy włączonym świetle, gdy większość ludzi jest w pracy, a nawożenie wieczorem po powrocie z pracy nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Możesz ułatwić sobie życie tutaj📍

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Krzysztof K. 19.4.2024 u produktu Seachem Flourish 100 ml

Widać wpływ na rośliny

Michał B. 7.9.2023 u produktu Seachem Flourish 500 ml

Dostawa i produkt zgodny z opisem

📝 19.3.2019 u produktu Seachem Flourish 2 l

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 9.3.2019 u produktu Seachem Flourish 250 ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 9.2.2019 u produktu Seachem Flourish 250 ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 25.1.2019 u produktu Seachem Flourish 250 ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 23.1.2019 u produktu Seachem Flourish 100 ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 14.1.2019 u produktu Seachem Flourish 500 ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 12.1.2019 u produktu Seachem Flourish 100 ml

silny koncentrat, rosliny cudownie rosną

📝 30.12.2018 u produktu Seachem Flourish 500 ml

zbyt krótki czas by ocenić produkt dopiero jedna aplikacja do akwarium

Zgłosić błąd

Z kategorii na stronie

Kod produktu: 1931
Producent: Nawozy kompleksowe Seachem | Wszystko z Seachem
Kategoria: Nawozy kompleksowe
Dostępność: Dostępne od zaraz
Linia produktów: Seachem Flourish | Seachem Flourish

W sumie odpowiedzieliśmy już na 64 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 100 ml 24.08.2017 06:17
Dzień dobry, chciałbym się zapytac czy podczas używania tego nawozu mogę cały czas używać nawozu PMDD? Czy lepsze jest uzywanie tylko jednego nawozu aby nie doszło do przegnojenia? Uzywam CO2 z butelki żeby nie było tego za dużo :)

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,polecam używać jedynie Seachem Flourish. Jeśli masz mocno zarośnięte akwarium możesz uzyć podwójnej dawki. Nie łączyłbym jednak dwóch różnych nawozów.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 100 ml 18.07.2017 09:17
Dzień dobry, mam pytanie. Kupiłem seachem flourish i ma on ciemnobrązowy kolor. Czy to zabarwienie jest normalne, czy doszło do uszkodzenia nawozu np przy przewożeniu lub składowaniu? Moge używać tego nawozu? dziękuje za odpowiedź 

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, jest to normalny kolor nawozu, można go spokojnie używać. Ten produkt wyróżnia się ciemniejszym zabarwieniem. Występuje ono ze względu na skoncentrowanie oraz w związku z dodaniem specjalnego żelu zamiast wody, w celu zachowania lepszej jakości. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 100 ml 04.05.2017 08:45
Dzień dobry, można stosować flourish po 1 ml dziennie? dziękuje 

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,oczywiście można podzielić tygodniową dawkę na siedem i stosować produkt codziennie.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 100 ml 17.06.2016 06:57
Mogę stosować nawóz FLOURISH w czasie gdy używam lampy UV? Nie wpłynie ona na skuteczność nawozu?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
wpłynie. Nie można używać lampy UV przez długi czas, ponieważ rozbije chelaty nawozowe (wszystkich marek i producentów). Lampę UV można włączyć np na jeden dzień w tygodniu i po jej wyłączeniu zastosować nawóz. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 20.12.2023 16:19
Witam, zamierzam założyć akwarium pejzażowe 60l. Mocno oświetlone, wymagające rośliny plus co2. Wodę będę podmieniał raz w tygodniu, chciałbym tylko zapytać po jakim czasie od założenia akwarium powinienem zacząć dodawać nawozy? Z góry dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
stosuj nawóz od pierwszego dnia, przez pierwszy miesiąc wystarczy połączenie złożonego nawozu z potasem i azotem. Po 1-2 miesiącach polecam dozować również fosfor. Osobiście po założeniu akwarium dozuję Invital Ferox i Invital Nitro, do których po 1 miesiącu zaczynam dozować Invital Phospho.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 500 ml 18.05.2023 15:04
dzień dobry, mam pytanie, czy mogę podawać nawóz invital ferox raz w tygodniu i w jakiej dawce. Mam jeszcze jedno pytanie, czy mogę łączyć Invital ferox z Easylife profito i Easylife carbo. dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, proszę o dawkowanie zgodnie z przepisaną dawką. Profito i Ferox są na tej samej bazie ok., więc ta kombinacja jest niepotrzebna, z Carbo się nie wyklucza, stosowanie jest możliwe.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 4 l 17.09.2022 15:56
Życzę miłego dnia. Mam zbiornik 450l, nawożę przez pompę dozującą. Czy mogę dodawać ten nawóz codziennie, przeliczając z siedmiu dni na każdy dzień? Gdzieś czytałem, że lepiej jest budżetować raz w tygodniu na każdy dzień, bo wtedy ilość nawozu w zbiorniku jest stała, a nie skokowa. Z góry dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
jeśli masz możliwość takiego dawkowania, to polecam i nie widzę problemu, a raczej zaletę..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 04.04.2022 13:53
Jakie elementy i co jeszcze zawierają
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
skład produktu Seachem Flourish (ilość na 1 g):
Atrogen całkowity (N) 0,07%, fosforan dostępny (P2O5) 0,01%, potaż rozpuszczalny (K2O) 0,37%, wapń (Ca) 0,14%, magnez (Mg) 0,11%, siarka (S) 0,27773%, bor (B) 0,009 %, Chlor (Cl) 1,15 %, Kobalt (Co) 0,0004 %, Miedź (Cu) 0,0001 %, Żelazo (Fe) 0,32 %, Mangan (Mn) 0,0189 %, Molibden (Mo) 0,0009 %, Sód (Na) 0,13 %, Cynk (Zn) 0,0007 %.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 31.01.2022 12:23
Mam ten nawóz od około 4 miesięcy, gdzie znajduje się w szafce pod akwarium w temperaturze pokojowej, całkowicie zbrązowiał, czy powinnam go włożyć do lodówki, czy mogę go dalej używać przez około 4 miesiące.Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
brązowienie nawozu jest w porządku, to się dzieje normalnie. Oczywiście wskazane jest przechowywanie nawozu w lodówce, ale nie jest to konieczne.
Możesz nadal bezpiecznie używać produktu.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 10.12.2021 22:04
Kiedy używam tylko Flourish, dobrze jest użyć invital ferox.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
skład tych produktów jest bardzo podobny. INVITAL Macro jest dobrze dopasowany do tych nawozów.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 100 ml 09.12.2021 22:41
Witam, czy ten produkt można odpowiednio łączyć z Invital Carbon i Invital Macro? Zastanawiam się, czy taka kombinacja wystarczy do uzupełnienia wszystkich niezbędnych składników odżywczych w akwarium. Ewentualnie, z jakimi innymi produktami mogę go idealnie połączyć pod względem składu? Dziękuję. Akwarium jest niecałe 2 miesiące po założeniu, na razie bez uzupełniania nawozów.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
kombinacja produktu jest odpowiednia..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 09.12.2021 13:57
Używam tego nawozu w 180 litrowym akwarium zgodnie z instrukcją, podmieniam wodę co tydzień około 1/3, zastanawiam się czy jeśli będę dozował nawóz co tydzień to czy mogę podmieniać wodę co 14 dni. Dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
nie powinno być żadnych problemów.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 500 ml 07.10.2021 08:29
Witam, czytałem w dyskusjach, że łączne dozowanie Seachem Flourish Exce i Seachem Flourish jest OK, wręcz przeciwnie w niektórych postach jest to zalecane. Mam tylko jeden automatyczny dozownik, czy myślicie, że można mieszać oba nawozy w jednym pojemniku / dozowniku...? Dziękuję za opinię i życzę miłego dnia js
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
mieszanie nawozów i środków chemicznych jest niewskazane.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 23.09.2021 15:13
Używam tego nawozu w 180 litrowym akwarium zgodnie z instrukcją, podmieniam wodę co tydzień około 1/3, zastanawiam się czy jeśli będę dozował nawóz co tydzień to czy mogę podmieniać wodę co 14 dni. Dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
jest to możliwe, ale cotygodniowe utrzymanie jest lepsze..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 23.09.2021 12:52
Używam tego nawozu co tydzień zgodnie z instrukcjami w 180 litrowym akwarium i zmieniam wodę o 1/3 co tydzień, mogę zmieniać wodę co dwa tygodnie
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
czy jest to możliwe przy 1-2 miesięcznym akwarium. Cotygodniowa konserwacja niczego nie zepsuje, jest wręcz korzystna.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 22.09.2021 14:15
Używam tego nawozu co tydzień zgodnie z instrukcjami w 180 litrowym akwarium i zmieniam wodę o 1/3 co tydzień, mogę zmieniać wodę co dwa tygodnie
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
optymalna wymiana wody odbywa się raz w tygodniu, ale zazwyczaj czas ten wydłuża się do 2-3 tygodni.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 14.09.2021 10:00
Witam, chciałabym zapytać, mam niski poziom potasu w moim zbiorniku. Czy Seachem Flourish może mi pomóc? Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Jeśli chcesz suplementować tylko potas to polecam ten produkt:> https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/dodani-drasliku?v=seachem

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 08.09.2021 14:02
Witam. Mam zbiornik Low-tech 160 l w nim niewymagające rośliny z rybami. Nawożę raz w tygodniu Seach Flourish i co drugi dzień liquid co2. Pytanie, czy muszę dodawać płynne co2, gdy mam niewymagające rośliny i zbiornik low-tech? Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, nie jest to konieczne, ale polecam.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 100 ml 04.09.2021 01:07
Witam, ile ml nawozu na 15l wody, dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Na każde 15l wody dawkować 0,3ml tego nawozu tygodniowo.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 500 ml 30.08.2021 12:33
Witam, mam akwarium 750 litrów i miałem 370 litrów. Do tej pory nawoziłem nawozami EASY Life ProFito 5l i Seachem Flourish. Chcę przejść na metodę objętościową wg Ei men, aby używać tych nawozów również do nawożenia.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, można też stosować nawozy..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 100 ml 26.08.2021 22:19
Witam, chciałbym zapytać, gdzie mogę się dowiedzieć, ile mg/l danego pierwiastka dodaję z tym nawozem? Bo ja znalazłem tylko skład procentowy, ale nie mogę znaleźć jak obliczyć procent na mg/l. Skład: Azot: 0,07% Fosforan: 0,01% Potas: 0,037% Wapń: 0,14% Magnez: 0,11% Siarka: 0,2773% Bor: 0,009% Chlor: 1,15% Kobalt: 0.0004 Miedź: 0.0001% Żelazo: 0.32% Magnez: 0.0118% Molibden: 0.0009% Sód: 0.13% Cynk: 0.0007% Z góry dziękuję za odpowiedź. KAMPF
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Składniki są podane dla jednego grama produktu. Tak więc, jeśli dodasz jeden gram Flourish, dodasz 0.07% azotu (0.7mg) do swojego akwarium. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 24.08.2021 18:20
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, ten nawóz jest bezpieczny w użyciu.  .

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 19.08.2021 22:10
Nawóz ten zawiera m.in. potas, czy wystarczy na dziurki na kilku liściach roślin.Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Raczej polecamy ten produkt: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/hnojiva-pro-rostliny/seachem-flourish-potassium-250-ml. .

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 13.08.2021 14:10
Nawóz ten ma wystarczającą zawartość potasu, aby zapobiec wybijaniu na liściach roślin.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Jest to nawóz kompleksowy, zawiera również potas, do uzupełnienia tylko potasu polecam: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/dodani-drasliku Aby dodać potasu i azotu jednocześnie, polecam: https://www.rostlinna-akvaria.cz/hledani?q=Easy+Life+Nitro .

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 11.08.2021 15:03
Nawóz ten zawiera również potas, zapobiegnie on wybijaniu na kilku roślinach, a także pomoże częściowo zapobiegać glonom.Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Nawóz zawiera wszystkie ważne dla odżywiania roślin substancje, takie jak: żelazo (0,32%), wapń, magnez, potas, mangan, molibden i inne. Albo można dawkować te substancje osobno, np. polecam: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/hnojiva-pro-rostliny/easy-life-nitro-500-ml

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 06.08.2021 14:44
Dozowanie jest na objętość akwarium lub piasku i dekoracji musi być odliczone.Dziękuję za odpowiedź i życzę miłego dnia. Jak wypełnić pole Nie jestem robotem, kiedy po wpisaniu pojawia się w polu zaznaczenie, że jest ok i nic więcej
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Dawkować do objętości netto akwarium, tj. co najmniej objętości bez podłoża.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 22.06.2021 21:05
Dzień dobry. Chciałabym zapytać o połączenie produktów Seachem. Używam Seachem Prime-Seachem Stability-Seachem Pristine-Seachem Flourish. Czy mogę połączyć te 4 produkty razem do cotygodniowej podmiany wody? Z góry dziękuję za radę.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Połączenie tych produktów jest możliwe.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 18.05.2021 15:04
Jaka jest różnica chemiczna pomiędzy tymi nawozami. Bioflor twierdzi, że jest to nawóz kompletny, że nie trzeba nic dodawać, więc nie wiem czy mam mu wierzyć.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Bioflor jest rozcieńczoną wersją tego nawozu. Ich skład jest niemal identyczny.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 06.05.2021 11:20
Witam jaka jest różnica między seachem flourish a tetra plantamin.dziękuję
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, różnica tkwi w producencie i koncentracji..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Seachem Flourish 250 ml 13.04.2021 12:20
Witam, czy mogę używać tego nawozu, gdy mam twardą wodę.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, nie ma problemu.
1

Czy chcesz natychmiast poznać odpowiedź na swoje pytanie?

2

Odpowiedź nie była wystarczająca?Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać


Nie przegap promocji tygodnia!
1 569,99 zł
21%
1 234,05 zł

Hagen Fluval FX-6

38,49 zł
20%
30,79 zł

INVITAL Algae Scraper Pro

84,99 zł
20%
67,99 zł

INVITAL AquaSpectrum LED 15…

99,90 zł
20%
79,92 zł

Controsoil 10l Powder podłoże…

265,99 zł
15%
226,09 zł

INVITAL UV lampa UV-136 36W

6 zł
20%
4,80 zł

Wąż do odwróconej osmozy 3…

18,99 zł
20%
15,19 zł

INVITAL FEROX NPK COMPLETE…

104,99 zł
15%
89,24 zł

Wałeczki ceramiczne 5 kg

49,99 zł
20%
39,99 zł

Hsbao HSB-950 pompa 1500 l…

100,99 zł
15%
85,84 zł

Ibuki Spirulina Color 3 mm 5…

849,90 zł
2%
834,40 zł

Eheim professionel 4+ 350 2273

14,49 zł
20%
11,59 zł

Biofiltr XY-2822 dwuramienny

29,91 zł
20%
23,93 zł

Femanga Bio - General na…

1 327,77 zł
15%
1 128,60 zł

Chihiros LED WRGB II PRO 60…

459,99 zł
15%
390,99 zł

Zestaw CO2 Standard bez…

99,99 zł
20%
79,99 zł

Moduł chłodzący z dwoma…

231,99 zł
15%
197,19 zł

WRGB LED oświetlenie MA03…

3,85 zł
20%
3,08 zł

Opaska zaciskowa do węży z…

30,99 zł
20%
24,79 zł

UP Aqua plastikowa roślina na…

1 219,99 zł
14%
1 049 zł

Hagen Fluval FX-4