Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Repti Zoo kamień grzewczy 9W 19x13 cm

Kod towaru Z00992

Elektroniczny kamień ogrzewający, imitujący naturalną skałę nagrzany słońcem. Pełny opis

90,99 zł
75,19 zł bez VAT
szt.
Towar jest w drodze do nas
Towar zostanie dostarczony 09.04.2020 (Dotyczy wyłącznie towarów dostępnych w magazynie)
 • Přijetí objednávky 04.04.

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Přijetí objednávky 08.04.

  Zapakowanie
  przesyłki

 •  
 • Přijetí objednávky 08.04.

  Przekazanie
  przewoźnikowi

 •  
 • Přijetí objednávky 08.04.

  Dostawa
  na adres

 •  
 • Přijetí objednávky 09.04.

  Dostarczenie zamówienia

( w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka)

Posiada termostat podnoszący temperaturę do 38 °C.

Produkt charakteryzuję się niskim zużyciem energii, na tle konkurencji, przy jednoczesnym zapewnieniu odpowiedniej, wysokiej temperatury.

Struktura i forma kamienia została zaprojektowana tak, aby nie różniła się od naturalnych kamieni znajdujących się na terenach pustynnych. Wykonany został z jadalnej żywicy, co zapewnia trwałość oraz przyjazność dla środowiska.

Odpowiednia temperatura sprzyja trawieniu oraz pobudza apetyt, zwłaszcza po zachodzie słońca. Kamień grzewczy symuluje kamień mocno nagrzany pustynnym słońcem, gdzie w naturze, nawet po zachodzie słońca, kamienie utrzymują ciepło przez kilka godzin. 

Różne gady, włączając te nocne, używają tej formy przewodzenia ciepła, dla zapewnienia termoregulacji, niezwykle ważnej dla prawidłowego metabolizmu i trawienia.

Produkt posiada termostat regulujący temperature na poziomie 38 °C +/- 5 °C. Układ grzejący wyłącza się automatycznie, kiedy jego powierzchnia osiągnie określoną temperaturę. Funkcja ta eliminuje niebezpieczeństwo poparzenia lub przegrzania. Kamień wykonany jest ze specjalnej, przewodzącej ciepło, wodoodpornej, nietoksycznej żywicy, która zapewnia równomierną dystrybucję ciepła. Produkt jest dostępny w dwóch rozmiarach i łatwo dopasować go do każdego wyposażenia, zarówno wilgotnego jak i suchego terrarium.

Kabel kamienia posiada specjalną powłokę uniemożliwiającą zaciekaniu kropel wody do podłączenia w sieci elektrycznej oraz ewentualne, przecięcie przegryzienie izolacji kabla.

Dane techniczne:

 • pobór mocy: 7 W
 • wymiary:  15 x 8,5 x 3,5 cm


Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii.

Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo.
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców.
Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy. Zalogować mogą się Państwo tutaj: zaloguj się
Nie dodano jeszcze oceny, bądź pierwszym, który pomoże innym dokonać wyboru!

Zapytaj ekspertów

Nie znaleźli Państwo poniżej odpowiedzi na to, czego szukaliście? Zapytajcie nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych.

Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądźcie pierwsi.

Mogłoby się Państwu podobać