Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

QualDrop Test Solution 110 ml

Kod towaru Z08916
21 zł
17,36 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt.

Zamów dzisiaj do 11:00 - a zamówienie dostarczymy jutro 01.12.
 • Dostarczenie zamówienia 30.11.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 30.11.

  dzisiaj

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 30.11.

  dzisiaj

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 30.11.

  dzisiaj

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 01.12.

  jutro

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

QualDrop Test Solution roztwór testowy do kalibracji mierników TDS.

Test Solution to specjalne rozwiązanie do prawidłowego i prostego ustawienia i kalibracji mierników przewodności, stosowane do wczesnej identyfikacji problemów w akwarium.

Cechy:

 • przewodność około 250 uS
 • łatwy w użyciu
 • wysoka dokładność
 • do prawidłowej i prostej kontroli i kalibracji

❗ Zalecamy dokładne przestrzeganie instrukcji dotyczących tego produktu, w przeciwnym razie mogą wystąpić niedokładne odczyty i nieprawidłowe kontrole/kalibracja urządzenia.

Użycie:

 1. Doprowadź roztwór badany do temperatury 25°C ± 0,2°. Najlepiej jest sprawdzić temperaturę za pomocą dowolnego dokładnego termometru.  
 2. Zanurz część pomiarową miernika w roztworze. Kilkakrotnie zawiruj miernikiem, upewniając się, że w części pomiarowej nie ma pęcherzyków powietrza.
 3.  Odczekaj kilka minut, aż wyświetlacz miernika się ustabilizuje. Sprawdź wyświetlacz miernika.
 4. Jeśli odczyt miernika mieści się w granicach 240-260 uS w temperaturze 25°C ± 0,2°C, wartość można uznać za prawidłową. Jeśli tak nie jest, należy przeprowadzić kalibrację zgodnie z instrukcją miernika.
 5. Po zakończeniu kontroli/kalibracji należy dokładnie wypłukać część pomiarową miernika pod bieżącą wodą, a następnie w wodzie RO.

UWAGA Przed sprawdzeniem/kalibracją miernika należy najpierw wymienić baterię na nową. Część pomiarowa przyrządu (elektrody, czujnik temperatury) musi być przed pomiarem całkowicie czysta i sucha. Elektrody przyrządu pomiarowego muszą być wolne od osadów lub innych zanieczyszczeń.

Należy bezwzględnie upewnić się, że miernik przeznaczony do sprawdzenia/kalibracji jest suchy i wolny od śladów wody. W przeciwnym razie może dojść do zanieczyszczenia roztworu testowego, co spowoduje nieprawidłową kalibrację i nieprawidłowe odczyty miernika. Dokładność rozwiązania testowego wynosi około 4 %. Podczas sprawdzania/kalibracji roztwór testowy musi być jak najdokładniejszy w temperaturze 25°C ± 0,2°C .

Zawartość opakowania: 110ml roztwór testowy do kalibracji konduktometrów

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się
Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać