Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Pistia stratiotes XXL

Kod towaru KH562

Niewymagająca roślina pływająca do wód stojących i łagodnie płynących. Pełny opis

23,59 zł
20,51 zł bez VAT
Kiedy będzie dostępny?

Niedostępny

Wkrótce towar zostanie przyjęty do magazynu wyślij powiadomienie..

 • Dostarczenie zamówienia

  Towar nie jest dostępny?

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  Za parę minut ustalimy termin przyjęcia towaru

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  Bezzwłocznie poinformujemy Państwa o terminie

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  Po przyjęciu towaru wyślemy Państwu e-mail

 •  
 • Dostarczenie zamówienia

  Później możesz dokonać zakupu

 • Kiedy będzie dostępny?
Kolor kwiatów: Wysokość dojrzałej rośliny:
zielony do białego 5 - 10 cm
Doba kwitnące: Strefa wody:
Maj - lipiec Strefa 6 (rośliny pływające)

Niewymagająca roślina pływająca do wód stojących i łagodnie płynących. Pochodząca z Ameryki Południowej roślina z łatwością przystosowała się do środowiska europejskiego i stała się popularnym elementem ogrodowych oczek wodnych. Pistia stratiotes, jako najmniejsza ze swojego rodzaju, nadaje się do małych i średnich oczek wodnych i może być stale zanurzona. Kwitnie od maja do lipca drobnymi kwiatami w kolorze od zielonego do białego. Dorosła roślina (wersja XXL) zajmuje powierzchnię do 25 cm.

Jak wygląda roślina pływająca? 🤔

Na zdjęciu po prawej stronie 👉 można zobaczyć, jak wygląda jedna sztuka rośliny pływającej. Wysokość rośliny i wielkość liści mogą się nieco różnić w zależności od aktualnej sytuacji w pokoju upraw.

Wszystko oczywiście w najlepszej jakości, gwarantujemy to! 💪🌿

Gwarantujemy Państwu dostawę wysokiej jakości roślin lub zwrócimy Wam pieniądze!

Naprawdę zależy nam na jakości roślin i ich opakowaniu. Część roślin importujemy z profesjonalnych holenderskich hodowli, a część uprawiamy sami. O jakość roślin w naszej hodowli dba więc zautomatyzowany system, który za pomocą czujnika kontroluje i steruje całą hodowlą w taki sposób, byśmy mogli utrzymać 100% jakość.

Dlatego jesteśmy w stanie udzielić Państwu gwarancji na dostawy roślin, nie musicie się więc bać kupować rośliny przez internet. Od ponad 10 lat codziennie wysyłamy dużą ilość roślin, dlatego mamy duże doświadczenie w ich wysyłaniu za pośrednictwem przewoźników.

Jeśli pomimo tego rośliny nie dotarłyby do Państwa w porządku, wystarczy wysłać do nas ich zdjęcia na maila, a my bezzwłocznie wyślemy Państwu pieniądze na Wasze konto! Bez jakichkolwiek wymówek na przewoźników i pogodę, gwarantujemy dostawę wysokiej jakości roślin!

Kupuj u lidera na rynku!

 • Towary przechowujemy w magazynie o powierzchni ponad 5000 m2
 • Posiadamy pomieszczenia do przechowywania kilkudziesięciu tysięcy roślin
 • Cotygodniowy import świeżych roślin z Holandii
 • Wysyłka w 24h! 100% towaru na stanie
 • Zwrot do 14 dni! Gwarancja zadowolenia

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

W sumie odpowiedzieliśmy już na 9 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 22.02.2022 11:16
Witam, czy do tego filtra można dołożyć grzałkę? Jeśli tak, to który? Dziękuję za odpowiedź

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
oferujemy bezpośrednio Thermo wersja https://www.invital.pl/wewnetrzne-filtry-do-akwarium/oase-filtosmart-thermo-100 wersja 60 nie jest niestety dostępna.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 17.12.2021 11:52
Witam, czy ten filtr jest dostępny również w zestawie z grzałką? Ewentualnie czy jest możliwość dołożenia do niego grzałki, dziękuję za informacje.

INVITAL

Invital.pl pisze:

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 10.09.2021 11:47
Witam, mam pytanie odnośnie Twojej filtracji. Mamy mini akwarium, około 30L i chciałbym mieć lepszy filtr. Zastanawiam się, czy z tym filtrem Oase FiltoSmart 60, mogę również natleniać wodę w akwarium, czy muszę dodawać dodatkowe. Wielkie dzięki Kuca

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Oksydowanie odbywa się poprzez zawirowanie powierzchni przez rampę natryskową..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 18.07.2021 08:53
Dzień dobry, planuję filtr Oase 60 do 30l akwarium nano z krewetkami. Co powinienem kupić do kosza ssącego, aby nie zasysał mojego pomiotu? Dziękuję

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Zalecam zakup kostki piankowej i dostosowanie jej do rozmiaru i kształtu jaki potrzebujesz.. https://www.rostlinna-akvaria.cz/hledani?q=Biomolitan+10x10

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 16.07.2021 10:22
Witam, chciałbym tylko zwrócić uwagę, że w opisie są błędnie podane wymiary. Powinna być prawidłowa Długość 286 mm Szerokość 150 mm Wysokość 120 mm

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, dziękuję za powiadomienie..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 05.06.2021 10:35
Witam, zakupiłem ten filtr Oase FiltoSmart 60, ale potrzebuję wspornika do zawieszenia, ponieważ nie jest on dołączony do zestawu, czy jest on dostępny u Państwa? Dziękuję.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Nie posiadamy tego produktu w magazynie.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 07.05.2021 21:51
Witam chciałabym zapytać czy Dennerle Nano Cube 60 l akwarium wystarczy dla moich krewetek i edredonów czy może polecilibyście inny filtr dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Do akwarium 60l jest idealny..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 12.01.2021 13:38
Dzień dobry. Chciałbym się zapytać czy chciałbym używać tego filtra więc wydaje mi się to nielogiczne, że na końcu gdzie woda wychodzi powinien być filtr zgrubny nie bałbym się być na początku aby wyłapać zgrubne zanieczyszczenia. I jeszcze chciałbym się dowiedzieć czy stosując metrix i seachem Purigen Jake big pack potrzebuję i w jakiej kolejności wkładać do filtra bo część filtracyjna składa się z dwóch części. Dziękuję

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Media placement is up to you, there are multiple options, you can filter from the finest material or from the coarsest. Polecam zakup jednego opakowania Purigenu, nie jestem w stanie oszacować ilości Matrixa. Zwykle kładę Purigen na wierzchu pianki, lub pomiędzy piankami.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Pistia stratiotes XXL 18.12.2020 17:48
Czy posiadasz również uchwyt do akwarium, który można przymocować do ściany akwarium? Myślałem, że jest on zawarty w dostawie. (Uwaga: popraw objętość filtra wstępnego w danych technicznych - jeśli masz na myśli koszyk na rurze wlotowej, objętość wynosi ok. 0,028 l - jak mały shamrock)

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Niestety, nie oferujemy uchwytu do filtrów. Przez filtr wstępny rozumiemy filtr wstępny znajdujący się wewnątrz filtra..

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać