🎁🎄 Vouchery świąteczne dla akwarystów Więcej tutaj

Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD

Kod towaru 957
179,49 zł
148,34 zł bez VAT
szt.

Dostępna 1 sztuka + nowy towar w drodze

Ładowanie daty dostawy

Ten produkt doręczymy za darmo na terenie całej Polski

Ładowanie osi czasu dostawy

Odwrócona osmoza to urządzenie do łatwego wytwarzania miękkiej i czystej wody. Trójstopniowa odwrócona osmoza o wydajności do 75 GPD (Gallons Per Day) lub 285 litrów.

Sercem systemu odwróconej osmozy jest jego membrana (w zestawie), która usuwa azotany, azotyny, magnez, wapń, chlor, metale i wszystkie inne jony, zmiękczając wodę do zerowej twardości (w zależności od parametrów wody wejściowej) i znacznie zmniejszając ilość szkodliwych substancji.

membrana
Membrana jest najważniejszym elementem i dlatego jest chroniona przez dwa filtry wstępne, co wydłuża okres jej wymiany i trwałość. Dlatego też urządzenie to zawiera dwa filtry wstępne (w zestawie):
Pierwszy etap filtracji wstępnej zapewnia liniowy filtr sedymentacyjny wykonany z pianki polipropylenowej. Zatrzymuje on zanieczyszczenia takie jak rdza, błoto, piasek i inne osady o wielkości do 10 mikronów.
Przepuszczalność rośnie wraz z odległością od wlotu wody. Na początku jest to około 30 mikronów, a w ostatnim etapie 5 mikronów. Dzięki temu zanieczyszczenia są równomiernie rozprowadzane po filtrze i wydłuża się jego żywotność.

sedimentační filtr
Drugi etap zapewnia filtr węglowy na linii, który usuwa z wody metale ciężkie, chlor i inne substancje chemiczne.

uhlikovy filtr

W pakiecie znajdują się także kompletne akcesoria do obsługi i podłączenia osmozy do sieci wodociągowej:


Złączka (G1/2) i kran (G1/4) do podłączenia baterii

Nypel wkłada się do kranu jako przejściówkę i przykręca się do niego kran, który się otwiera lub zamyka, a woda sama napłynie do osmozy.


Podłączenie do odpadów
Tuleja ta jest przymocowana (przytulona) do rury odpływowej, w której wywiercony jest otwór. Następnie do tulei wkłada się wąż odpływowy z osmozy (nie ma konieczności korzystania z przyłącza odpływowego - odpływ z osmozy można odprowadzić do wiadra, a ścieki wykorzystać do podlewania, mycia itp.

odpad osmoza


Wąż
Wąż twardy odpowiedni do przewodów wodnych. Średnica 6/4 mm.

hadicka osmoza
Uchwyty do filtrów
Mieszczą one (obejmują) prefiltry inline i można je łatwo przykręcić np. do szafki itp.

uchytka

Ogranicznik przepływu (restryktor)
Reguluje ciśnienie wody na membranę.

flow restriktor
Polskie instrukcje
Wszystko jest w zestawie i możesz natychmiast rozpocząć produkcję wysokiej jakości wody do akwarium lub innych zastosowań w domu.

TIP:

Czysta woda z odwróconej osmozy musi być gromadzona w wiadrze lub beczce. Aby uniknąć konieczności ciągłego sprawdzania poziomu w pojemniku, który bez Twojej uwagi mógłby się przelać, możesz zastosować alarm poziomu wody, który powiadomi Cię sygnałem dźwiękowym o osiągnięciu pożądanego poziomu: Alarm pilnowania poziomu wodyTyp wariantu osmozy Codziennie przygotowuje Pompa Zestaw do oszczędzania wody Zawór płukania DI filtr Zestaw pływakowy Podłączenie do prysznica Połączenie z kuchnią
BASIC Akwaria słodkowodne i hydroponika 280 L
BASIC LAB Akwaria słodkowodne i morskie, laboratoria 280 L
BASIC PLUSAkwaria słodkowodne i hydroponika 570 L
ADVANCED Akwaria słodkowodne i hydroponika 1500 L
ADVANCED LAB Akwaria słodkowodne i morskie, laboratoria 760 L
HOME Akwaria kuchenne i słodkowodne 280 L

Części zamienne

Nie martw się, mamy również mnóstwo części zamiennych

Dla nas sprzedaż to nie tylko wysyłka towarów, ale także zapewnienie kompleksowej obsługi naszym klientom, w tym zapewnienie części zamiennych do oferowanych przez nas towarów.

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

📝 14.12.2021 u produktu Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD

Cena

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

📝 21.7.2021 u produktu Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD

W pudełku nie było opisu technicznego, musiałem zaczerpnąć informacji z internetu. W każdym razie działa idealnie, po oczyszczeniu wody z kranu w temperaturze 21 nk stopni uzyskaliśmy pH 1 nk stopni i 6,5. Niestety ma on bardzo słaby stosunek 1:4, więc nie warto wpuszczać "zanieczyszczonej wody do kanalizacji". Może być stosowany do nawadniania lub konsumpcji, to będzie tylko 1-2 nk stopni twardsze niż woda z kranu.

HU

Ta recenzja została dodana przez klienta z Węgier, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

📝 20.5.2021 u produktu Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD

łatwa obsługa, satysfakcja...

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

W sumie odpowiedzieliśmy już na 8 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD 08.01.2023 12:51
Podano: "przyłącze wody", ale do czego? Do kranu? Chciałbym takie przyłącze, aby filtr RO podłączyć w miejsce węża prysznica. Czy tu jest takie? Pozdrawiam Stanisław

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
aby podłaczyć zestaw do prysznica należy dokupić Adapter 1/2 do prysznica.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD 11.05.2022 20:54
Gdzie tu zainstalować zawór płuczący membranę? I jak go używać?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
w załączniku przesyłam zdjęcie w jaki sposób zamontowany jest zawór w innym  modelu osmozy.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD 19.08.2021 09:38
Witam, Jako że mieszkam w Brnie, mamy tu dość twardą wodę, myślę o zakupie RO, mam 182l akwarium, z wymianą wody 90l tygodniowo mogę teoretycznie uzyskać 45l wody z RO tygodniowo. Jeśli dobrze rozumiem, membrana (700kc ok.)starczy mi na około półtora roku i co pół roku muszę dokupić filtry? Około 200, więc roczny koszt to powiedzmy 800ck? Nie muszę nic więcej zmieniać? Jeśli mówimy o tym 3-stopniowym. Jesteś bardzo miły i dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, jest dokładnie tak, jak piszesz.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD 31.05.2021 13:48
Witam, chciałbym zapytać, jaki typ zaworu spłukującego byłby odpowiedni dla tego typu odwróconej osmozy. Dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Zestaw zaworów do płukania można znaleźć tutaj: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/reverzni-osmoza/vontron-oplachovaci-ventil-vcetne-spojek

0x

Pytanie dotyczy produktu: Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD 25.05.2021 16:41
Zestaw UST-M RO3 nie posiada zaworu płuczącego w zespole. Czy można go kupić i zainstalować? (producent VONTRON?) A jeśli wydajność produkcji zależy od temperatury, to czy mogę dodać ciepłej wody z kranu do wartości 1 (patrz tabela) (jak zanieczyścić???), czy musi to być tylko zimna woda pitna? Dzięki, Ing. Janko
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Zawór spłukujący można kupić tutaj: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/reverzni-osmoza/vontron-oplachovaci-ventil-vcetne-spojek Ciepła woda może być używana, ale ta woda ma niższe ciśnienie, co jest złe..

0x

Pytanie dotyczy produktu: Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD 15.02.2021 20:43
Chciałbym zapytać o wartości ścieków. Czy możliwe jest zawrócenie tych ścieków z powrotem do wodociągu i zmieszanie ich z nową wodą. Nie chcę go wylewać do kanalizacji, ale chciałabym go użyć do łazienki, toalety i pralki, czy jest to możliwe>
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, jest całkowicie w porządku, ma wartości normalnego wkładu wody z kranu.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD 17.01.2021 22:50
Witam , proszę o pomoc nie wiem do czego służy korek na trójniku pomiędzy zaworem opl.a regulatorem przepływu. Druga wtyczka na środkowej wtyczce RO to wylot wody gotowej, czy wylot ścieków? Czy RO może być obsługiwany w każdej pozycji?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Czy możesz wysłać zdjęcie tego, co dokładnie masz na myśli. Dziękuję.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Odwrócona osmoza UST-M RO3 75GPD 16.03.2023 08:16
Witam, jaka jest różnica między tą osmozą a odwróconą osmozą Invital RO BASIC? Dziękuję za wcześniejszą odpowiedź.
SK

To pytanie dodał użytkownik ze Słowacji. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
to jest podobny produkt od różnych producentów..

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać


Nie przegap promocji tygodnia!
1 219,99 zł
16%
1 029,99 zł

Hagen Fluval FX-4

1 733,60 zł
10%
1 560,25 zł

Eheim professionel 4+ 350T…

265,99 zł
15%
226,09 zł

INVITAL UV lampa UV-136 36W

334,99 zł
10%
302,99 zł

Haqos EXPRO-1200 Plus z…

447,58 zł
10%
402,89 zł

Eheim automatyczny podajnik…

352,66 zł
15%
299,76 zł

Chihiros Tiny Terrarium Egg -…

147,99 zł
18%
120,99 zł

Lampa LED MA06-A6 5W do kul…

147,25 zł
10%
132,55 zł

Eheim Thermocontrol e100 W

1 950,85 zł
10%
1 755,79 zł

Eheim professionel 5e 700 2078

1 750,02 zł
10%
1 575,05 zł

Eheim professionel 5e 450 2076

64,49 zł
20%
51,59 zł

Zestaw rurek Lily pipes 16/22…

6,19 zł
20%
4,95 zł

UP Aqua wata filtracyjna…

122,78 zł
10%
110,50 zł

Eheim Thermocontrol e25 W

849,90 zł
5%
807,49 zł

Eheim professionel 4+ 350 2273

309,90 zł
10%
278,99 zł

Eheim Twin karmnik…

165,90 zł
15%
141,02 zł

Sinkor LED II 45 cm WRB 15W z…

38,99 zł
20%
31,19 zł

Ibuki Grower 6 mm 3 l (1410 g)

19,50 zł
20%
15,60 zł

Prostownik przepływu Neo…

2 467,24 zł
10%
2 220,55 zł

Eheim professionel 5e 600T…

164,23 zł
10%
147,85 zł

Eheim Pick-Up 2012 200l