PROMOCJA na podłoża japońskie INVITAL controsoil

Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Neo Essence 300 ml

Kod towaru Z08444
24,49 zł
20,24 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt.

Towar zostanie dostarczony pojutrze 08.02.
 • Dostarczenie zamówienia 06.02.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 07.02.

  jutro

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 07.02.

  jutro

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 07.02.

  jutro

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 08.02.

  pojutrze

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Aquario Neo Essence to uzdatniacz wody przeznaczony do maksymalnego i lepszego pobierania składników odżywczych przez rośliny wodne i półwodne. Essence sam w sobie nie zawiera nawozów. Zamiast tego zawiera naturalne aminokwasy i inne elementy, które wspomagają fotosyntezę, wzrost i intensywność kolorów.

😉 Neo Essence to tak zwany booster nawozów akwarystycznych. Zalecamy łączenie go z wysokiej jakości nawozami Seachem lub INVITAL. Szczegółowe porównanie nawozów do akwarium można znaleźć tutaj.Jakie są główne cechy Neo Essence? 🤔

Pobór składników odżywczych przez rośliny będzie zwiększony po dodaniu Essence do zbiornika, ponieważ składniki odżywcze znajdujące się w wodzie mają formę nierozpuszczalną, która nie może być wykorzystana przez rośliny. Składnik chelatujący Essence uwalnia te składniki odżywcze do składników, które rośliny mogą rzeczywiście wchłonąć i wykorzystać.

Neo Essence została poddana wielu szczegółowym testom, które wyraźnie wykazały pozytywny wpływ na wchłanianie większej ilości składników odżywczych, co skutkuje zwiększeniem intensywności koloru o kilka odcieni, a przede wszystkim wzrostem witalności.

📷 Wyniki jednego z ostatnich 40-dniowych testów:Cykl nawożenia i Neo Essence ⏰

Stymulację produktami Neo rozpoczyna się w 60. dniu od założenia akwarium, dawkowaniem co 3. dzień przez miesiąc. Zapewnia to wystarczające wzmocnienie roślin dla przyszłych etapów rozwoju. Kolejne dawkowanie Neo Essence następuje po dawkowaniu nawozu głównego, gdy jest on dozowany razem z nim.

Przed 60-tym dniem rośliny odżywia się dobrej jakości nawozem i podłożem japońskim (idealnym podłożem w połączeniu z Neo jest substrat japoński Controsoil).


Zastosowanie 🧪

Należy stosować 5 ml na każde 60 litrów wody w akwarium. Nie należy przekraczać zalecanej dawki - przedawkowanie może spowodować niepożądany wzrost glonów.

Do dozowania może służyć sama nakrętka. 1 nakrętka = 5 ml (300 ml produktu) lub 10 ml (1 litr produktu)

💧Przed użyciem wstrząsnąć.💧 Nie jest przezroczysty, a naturalne składniki są widoczne po dodaniu, jednak wkrótce się rozpuszczą. 💧 Ponieważ jest to produkt naturalny, może mieć lekko nieprzyjemny zapach.

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się
Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.
1

Czy chcesz natychmiast poznać odpowiedź na swoje pytanie?

2

Odpowiedź nie była wystarczająca?Może Ci się podobać