Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

Metalowy trójnik Y na wężyk 6/4mm

Kod towaru 865
30,99 zł
25,61 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt. + nowy towar w drodze

Ładowanie daty dostawy
Ładowanie osi czasu dostawy

Pozwala na rozdzielenie węża z dwutlenkiem węgla na dwa akwaria lub też dwa dyfuzory w jednym zbiorniku.
Wyposażony w szybkozłączki pozwala na szybki montaż i demontaż.

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

📝 17.4.2021 u produktu Metalowy trójnik Y na wężyk 6/4mm

Niezawodne uszczelnienie, bardzo łatwy montaż
Cena

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

W sumie odpowiedzieliśmy już na 2 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: Metalowy trójnik Y na wężyk 6/4mm 25.07.2021 10:04
Witam czy ten rozgałęźnik służy do podłączenia jakiej rurki np. do dwóch zewnętrznych filtrów na atomizerze? Jeśli tak, co jeszcze jest potrzebne do tego proszę i gdzie to zamontować dziękuję za wskazówki życzę miłego dnia
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Jest to widelec do rurek 6/4 mm. Aby rozdzielić dla dwóch akwariów, musisz użyć oddzielnego zaworu igłowego i licznika bąbelków dla każdego akwarium.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Metalowy trójnik Y na wężyk 6/4mm 05.05.2021 18:51
Przy rozdzielaniu ciśnienia przez rozgałęźnik Y na 2 zbiorniki nie muszę usuwać zaworu iglicowego przy butli, jeśli każdą gałąź napełniam dodatkowym zaworem iglicowym ? Przy otwartej igle "głównej" mogę regulować zawory na obu gałęziach, jeśli ciśnienie jest przeregulowane. czy zawór jest prawidłowy? Czy po prostu dodać jeden do drugiego odgałęzienia tak jak narysowałeś na schemacie ? Wydaje mi się, że mogę lepiej regulować ciśnienie w każdym odgałęzieniu osobno. Czy moje rozumowanie jest poprawne? Dziękuję, inż. Janko
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,  Polecam zastosować się do rysunku kolegi, gdzie zastosowano dwa zawory iglicowe dla każdego odgałęzienia osobno. .

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać