Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

JBL NitratEx 250ml

Kod towaru 1387
51,20 zł
42,31 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt. + nowy towar w drodze

Ładowanie daty dostawy
Ładowanie osi czasu dostawy

JBL NitratEX to unikalny wkład przeznaczony do chemicznej filtracji wody w akwariach słodkowodnych, paludariach oraz basenach terrariów.
Służy do chemicznej absorpcji rozpuszczonych w wodzie związków azotowych będących jedną z głównych przyczyn pogarszania się kondycji zdrowotnej ryb oraz rozwoju w akwarium uciążliwych glonów.
250 ml NitratEX pochłania 9000 mg azotanów w ciągu kilku godzin.
Preparat doskonale sprawdza się jako złoże filtracyjne w filtrach kanistrowych, filtrach przelewowych, sumpach i filtrach wewnętrznych posiadających komory na media sypkie.

 

RADA!

W celu dokładnego dozowania produktów zalecamy użycie dozownika lub strzykawki, uzyskuje się dokładniejsze dozowanie niż za pomocą miarek dostarczonych w opakowaniu razem z produktami.

Dokładność strzykawek dozujących wynosi do 0,1 ml!

Znajdziesz tutaj!

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

📝 18.5.2021 u produktu JBL NitratEx 250ml

Hej. Hej. JBL NitratEx to po prostu świetna sprawa... Ja w swoim akwarium mam pielęgnice z Malavi więc nie mam biosfery roślinnej. Od dłuższego czasu borykałem się z NO3 i po 14i dniach stosowania tego produktu NO3 gwałtownie spada z 250 mg/l do 25 mg/l. Efekt 100%. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić go wszystkim, których ten problem nurtuje. Bez wielkiej chemii, bez konieczności zmniejszania przepływu wody w używanym filtrze aqua, wystarczy dodać saszetkę (250 ml) na każde 200l objętości akwa do środka tego filtra i po prostu postępować zgodnie z regularną konserwacją, którą znamy. Prawdziwa satysfakcja.

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

Zgłosić błąd

Z kategorii na stronie

Kod produktu: 1387
Producent: Specjalne media filtracyjne JBL | Wszystko z JBL
Kategoria: Specjalne media filtracyjne
Dostępność: Dostępne od zaraz
Co usuwa wkład filtra: azotany (NO3)
Linia produktów materiałów filtracyjnych:
Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać