Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer

Kod towaru 2407

Filtr powierzchniowy oczyszcza taflę wody z wszelkich zanieczyszczeń. Czysta powierzchnia to estetyka i większy dostęp ś... Pełny opis

71,99 zł
59,50 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt.

Towar zostanie dostarczony w poniedziałek 30.05.
 • Dostarczenie zamówienia 26.05.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 27.05.

  jutro

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 27.05.

  jutro

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 27.05.

  jutro

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 30.05.

  poniedziałek

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Filtr powierzchniowy oczyszcza taflę wody z wszelkich zanieczyszczeń. Czysta powierzchnia to estetyka i większy dostęp światła wgłąb zbiornika.

Skimmer wystarczy podpiąć pod wąż zasysający do filtra kubełkowego,
Pasuje do węża o średnicy 12/16mm i 16/22
Skimmer posiada regulacje mocy zasysania, dzięki której można zwiększyć siłę zasysania z powierzchni kosztem tradycyjnego zasysania od spodu.

Wysokość: 16cm

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

W sumie odpowiedzieliśmy już na 8 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer 14.04.2021 21:20
Witam, czy ten wariant skimmera może być używany z filtrem SUNSUN HW-602B lub SUNSUN HW-603B? Z góry dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Teoretycznie tak, ale przy tak słabych filtrach polecam raczej zaopatrzyć się w odpieniacz z własnym silnikiem, żeby niepotrzebnie nie ograniczać właściwości filtracyjnych.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer 15.03.2021 10:22
Witam Czy ten odpieniacz może być używany na filtracji Fluval 406, tzn. na wężu Fluval. A czy jest jakiś sposób na przedłużenie dolnego wlotu? Dziękuję za odpowiedź Jarda

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Odpieniacz może być używany tylko po wymianie węża na konwencjonalny. Dolna część może być przedłużona do maksymalnie 20 cm.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer 10.03.2021 20:39
Witam, jaką pompę polecilibyście do tego odpieniacza do akwarium 50 l?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Skimmer musi być podłączony do filtracji. Podłączenie go do pompy nie miałoby sensu.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer 16.02.2021 20:36
Witam, szukam odpieniacza, który mógłby być przystosowany do podłączenia w dość specyficznych warunkach mojego akwarium. Chciałbym się dowiedzieć: 1. jak wysokie są zęby z przezroczystego plastiku, przez które przepływa woda z powierzchni 2. jaka jest średnica zewnętrzna dolnego kosza ssawnego 3. czy skimmer podłącza się do rury o średnicy zewnętrznej 16 mm 4. jak rozwiązana jest regulacja proporcji wody z powierzchni i dolnego kosza Z góry dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Zęby mają wysokość 15 mm, dolny kosz ssawny ma średnicę 19 mm.. Skimmer może być używany na wężu 16/22, zewnętrzna średnica węża to 22mm. Wysokość tonięcia spławika może być kontrolowana poprzez regulację czarnej części na spławiku.. Dolny kosz ssący jest regulowany od powierzchni w zakresie od ok. 17 cm do ok. 21 cm.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer 26.01.2021 16:40
ISTA Level dirt collector low man this hl. MAM INNE PYTANIE, MAM PĘCHERZYKI NA WODZIE, NIE WIEM CO TO JEST I NIE DODAŁAM CO2.CZY TO MA ZNACZENIE CZY NIE I MOGĘ PRZESYŁAĆ WODĘ PRZEZ FILTRACJĘ A NIE PRZEZ RAMPĘ.Dziękuję Čejková

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Użycie nie jest możliwe, jest to wąż o innej średnicy. Nie wiem co to jest, bez zdjęć nie pomogę.. . Polecam użycie rampy, aby lepiej stworzyć prąd w akwarium.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer 07.01.2021 19:24
Witam,mam filtr zewnętrzny diversa exus1200.Co byście polecili na skimmer i co będzie mi potrzebne

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Zamiast tego kup skimmer z własnym silnikiem, działają one lepiej i są bardziej niezawodne, polecam: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-filtry/eheim-skim-350-hladinovy-sberac-necistot>

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer 03.12.2020 13:49
Witam. Mam filtr zewnętrzny Oase Filto Smart 60 z wężem 9/12. Chciałbym się zapytać czy można ten filtr podłączyć wężykiem do tego odpieniacza i czy jego rozmiar 16 cm będzie wystarczający do głębokości akwarium do podłoża 18 cm. Dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Do skimmera można podłączyć tylko wąż 16/22. Proszę wybrać skimmer z własnym silnikiem: https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-filtry/eheim-skim-350-hladinovy-sberac-necistot

0x

Pytanie dotyczy produktu: ISTA Filtr powierzchniowy mały skimmer 26.11.2020 17:31
Witam, chciałbym zapytać czy istnieje odpowiedni zbieracz poziomów do tetratec ex 800 plus ?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Polecam wybór kolektora z własnym silnikiem:  https://www.rostlinna-akvaria.cz/eshop/akvarijni-filtry/eheim-skim-350-hladinovy-sberac-necistot . Jeśli upierasz się przy skimmerze, musisz wybrać produkt do filtra, który może być używany na wężach 12/16..

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać