Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

INVITAL Carbon 500ml

Kod towaru 641
24,99 zł
20,65 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt. + nowy towar w drodze

Towar zostanie dostarczony pojutrze 24.03.
 • Dostarczenie zamówienia 22.03.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 23.03.

  jutro

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 23.03.

  jutro

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 23.03.

  jutro

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 24.03.

  pojutrze

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Czym jest INVITAL Carbon i dlaczego warto używać ten produkt?


Rośliny składają się w dużej części z węgla. Jest on niezbędny dla roślin, a jego brak prowadzi do zahamowania i powolnego wzrostu roślin. Rośliny pozyskują węgiel z wody głównie w postaci dwutlenku węgla, który jednak jest usuwany z wody wodociągowej. Dlatego dostarczamy go do akwarium za pomocą zestawów CO2 lub w postaci nawozu INVITAL CARBON.

Dodatkowo CARBON hamuje wzrost glonów. Ilość dwutlenku węgla w akwarium waha się w ciągu dnia z różnych powodów (fotosynteza roślin, wyłączanie CO2 ustawionego w nocy ...), dlatego zaleca się codziennie rano dodawać CARBON, który zapewnia stały dopływ węgla przez cały dzień, co jest bardzo ważne dla roślin.

CARBON działa jako pierwsza pomoc w walce z glonami. Jest bardzo skuteczny w przypadku większości glonów w akwarium, w tym przerażających glonów czarnych. Jeśli w akwarium pojawią się glony, napełnij strzykawkę zalecaną dzienną dawkę, wyłącz filtr, aby utrzymać wodę w akwarium i spryskaj strzykawką dotknięte obszary. Po 15 minutach ponownie włącz filtr. Powtarzaj to przez kilka kolejnych dni. Glony najpierw czerwienieją, a następnie całkowicie się rozpadają.

Dlaczego INVITAL Carbon jest opłacalny?


Wszystkie węgle płynne działają według tej samej, jeśli nie identycznej receptury. INVITAL Carbon jest produkowany na zamówienie, więc produkcja trafia bezpośrednio do Was, klientów końcowych, a zatem cena jest niższa niż konkurencyjne węgle płynne.

 

Kiedy używać INVITAL CARBON?


 • od założenia akwarium w celu stabilnego zaopatrzenia roślin w węgiel i jako profilaktyka przeciwko glonom
 • w celu usunięcia już istniejących glonów w akwarium

Jak dawkować INVITAL Carbon?


 • Dozuj 2 ml dziennie na 50 litrów wody w akwarium.
 • Największą skuteczność osiągniesz stosując poranne dawkowanie. 

 

Objętość akwarium (L)Tygodniowa dawka (ml)
207
5014
100
28
150
42
250
70

Stosowanie INVITAL Carbon przeciw glonom 👇

Odmierz zalecaną dawkę INVITAL Carbon do strzykawki i zanurz ją wraz z dłonią wewnątrz akwarium oraz zaaplikuj bezpośrednio w wodzie na zaatakowane miejsca. Czarne algi zmienią się w fioletowe do następnego dnia. W przypadku zielonych glonów nitkowatych, glon obumrze w ciągu kilku dni. Efekt można zobaczyć na zdjęciach i filmie poniżej.

Poniżej przedstawiamy akwaria naszych klientów, w których zastosowano nawozy INVITAL. To nie przypadek, że nawozy INVITAL 💪 cieszą się tak dużą popularnością wśród naszych klientów, ponieważ już w trakcie ich tworzenia zaprojektowaliśmy je tak, aby były wykonane z najwyższej jakości surowców ✨, miały wystarczającą ilość składników odżywczych, jednak nie nadmierną oraz były w najlepszej cenie 😉.Często zadawane pytania🤓👇

🤔 Czy INVITAL Carbon może zastąpić system CO2 z butli?

Dzięki systemowi CO2 zawsze osiągniesz najlepsze rezultaty. INVITAL Carbon zawiera węgiel, który jest głównym źródłem wzrostu dla roślin. Dwutlenek węgla (CO2) jest dostarczany do akwarium właśnie w celu zapewnienia węgla. Jednak gaz CO2 może dostarczyć więcej węgla niż INVITAL Carbon. Jednak Carbon ma również działanie glonobójcze (ogranicza wzrost glonów) i dociera do miejsc w akwarium, gdzie gaz nie działa tak dobrze (rogi i dno akwarium).

🤔 Czy jest sens dozować INVITAL Carbon, jeśli mam CO2 z butli?

Tak. Po pierwsze ma działanie glonobójcze, ale dostaje się również do miejsc, gdzie woda nie przepływa w takim stopniu i gaz nie dociera, jak na przykład na dno akwarium. W rzeczywistości gaz CO2 zawsze ma tendencję do wydostawania się na powierzchnię.

🤔 ak działa na glony i jaki wpływ ma gałęzatki (Cladophory)?

Podczas stosowania większość klientów obserwuje zanik glonów. Szczególnie zielonych glonów nitkowatych i czarnych glonów. Możliwe, że węgiel ma również wpływ na tzw. gałęzatki kuliste, które wyglądają jak mech i znajdują się na dnie akwarium. Są one również rodzajem glonów, a zatem węgiel może mieć wpływ na glony Cladophora, zwłaszcza, jeśli INVITAL Carbon stosowany jest w ich pobliżu.

🤔 Czy Carbon jest bezpieczny dla ryb, krewetek i bezkręgowców?

INVITAL Carbon był testowany przez kilka lat w akwariach z najbardziej wrażliwymi krewetkami oraz ślimakami i nigdy nie zaobserwowano żadnych ostrych lub chronicznych problemów u tych zwierząt. Nie gwarantujemy długotrwale bezpiecznego działania na zwierzęta, jeśli zalecana dawka jest regularnie przekraczana, co wiele osób czyni ze względu na bardzo wysoki efekt hamowania rozwoju glonów i dobrego wzrostu roślin

🤔 Jak najskuteczniej pozbyć się glonów za pomocą INVITAL Carbon?

Najlepiej jest pobrać Carbon do strzykawki, wyłączyć pompy, aby woda w akwarium stała nieruchomo i zanurzyć całą dłoń wraz ze strzykawką w dłoni w akwarium. Następnie należy nałożyć preparat na miejsca najbardziej dotknięte chorobą. Po kilku minutach należy ponownie włączyć pompy. Glony rozpadną się następnego dnia. Czynność należy powtarzać codziennie na najbardziej dotkniętych obszarach.

🤔 Czy Carbon powinienem dawkować raczej rano czy wieczorem?

Nie ma to wpływu na glony, ale jako źródło węgla dla roślin nieco lepiej jest stosować preparat w ciągu dnia, kiedy rośliny fotosyntetyzują. Jednak nawet jeśli podasz go wieczorem, nadal jest to w porządku, ponieważ węgiel rozkłada się w akwarium przez całą dobę.

RADA!

W celu dokładnego dozowania produktów zalecamy użycie dozownika lub strzykawki, uzyskuje się dokładniejsze dozowanie niż za pomocą miarek dostarczonych w opakowaniu razem z produktami.

Dokładność strzykawek dozujących wynosi do 0,1 ml!

Znajdziesz tutaj!

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj:

Zaloguj się

Marta B. 28.4.2021 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Nareszcie coś co nie zabarwia na brązowo wody. Rośliny odżyły a rybki zdrowe :) glony prawie całkiem znikły

Rafał M. 6.3.2021 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Świetny produkt w dobrej cenie. Dzięki jego użyciu uchroniłem się przed błędami i wysypem glonów w nowym akwarium. Akwarium na 60l, nie mam warunków na butlę, stosuję tylko ten węgiel od kilku miesięcy i rośliny pięknie rosną. Co ważne miejscowe wykwity glonów znikają po postępowaniu zgodnie z instrukcją, rośliny i ryby są zdrowe. Nie widzę potrzeby przepłacania za droższe odpowiedniki.

Paweł C. 23.12.2020 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Bardzo dobry produkt, szczególnie ze pomógł zwalczyć krasnorosty na anubiasach, ponadto stymuluje rosliny do wzrostu (codziennie nowe liście). Polecam, stosuje go w dawkach po 2ml w 112l (po uporaniu się z glonami) wcześniej dawałem znaczne dawki po on 5-10ml strzykawka na siedliska glonów.

📝 18.3.2019 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 15.3.2019 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 7.3.2019 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 4.3.2019 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 24.2.2019 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Stop glonom

📝 7.2.2019 u produktu INVITAL Carbon 5L

Użytkownik nie podał oceny tekstu

📝 17.12.2018 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Działa na 100%, idealna cena do wielkości opakowania

W sumie odpowiedzieliśmy już na 34 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 14.11.2022 14:11
Witam. Czy do opakowania 500 ml dołączona jest pompka?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
pompa jest już wyposażeniem dodatkowym, należy ją dokupić:
https://www.invital.pl/dozowniki/dozownik-do-nawozow-w-plynie.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 250ml 27.10.2022 23:18
Dzień dobry, czy carbon należy używać przez cały czas (codziennie) w zalecanych dawkach, czy należy robić jakieś przerwy? W instrukcji na opakowaniu jest zapis, żeby podawać preparat przez kilka kolejnych dni - a później przerwać? Zmniejszyć dawkę? Dziękuję :)

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
wszystko zależy od tego w jakim stanie będzie woda i rośliny. Jeśli zauważy Pan że dawkowanie nie jest potrzebne to wówczas można zrobić przerwę. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 16.01.2022 21:27
Witam, szukam odpowiedniego nawozu do wzrostu Anubiasów + jednocześnie staram się usunąć rozwijające się u mnie brunatne glony. Oświetlam 5 godzin dziennie (2x17W), zestaw Juwel 180l. Podmieniam wodę 1x w tygodniu 1/3 objętości. Akwarium zakładam od listopada, wcześniej nie miałem problemu z brunatnymi glonami, nadal nie znam przyczyny. Złożyłem zamówienie na Invital Carbon, Easy Life AlgExit i Easy Life ProFito. Czy myślisz, że te produkty będą wystarczające do wzrostu Anubiasów i usunięcia/zahamowania brązowych glonów? Z góry dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
anubiasy nie są wymagające, można zmniejszyć nawozy i składniki odżywcze, tak długo, jak nie ma niedoborów składników odżywczych na liściach (dziury, żółte plamy).

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 10.11.2021 09:05
Witam, chciałbym zapytać jak dawkować węgiel inwitalny w akwarium bez roślin jako profilaktykę przeciw glonom czarnej szczeciny ?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,polecam dawkować zgodnie z zalecaną dawką lub 1/2 dawki.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 10.11.2021 09:05
Witam, chciałbym zapytać jak dawkować węgiel inwitalny w akwarium bez roślin jako profilaktykę przeciw glonom czarnej szczeciny ?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
Zalecam dawkowanie zgodnie z zalecaną dawką, czyli 1/2 dawki..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 250ml 29.10.2021 18:42
Czy jest sens stosować jednocześnie CARBON i gazowy zestaw CO2? Ewentualnie, jak dostosować dawkę, aby nie było za dużo węgla...

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
jeśli dozujesz gaz CO2, ciekły węgiel nie jest zwykle używany..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 07.08.2021 08:59
Jakiej rady udzieliłbyś mi na rzęsę źreniczną? Jakie jest najszybsze działanie. Używałem węgla kilka razy. Glony nadal pozostają. Oldrich

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, osobiście pomogło mi lekarstwo EXCEL, dawkowanie według tych wskazówek: https://www.rostlinna-akvaria.cz/ukazkovy-postup-s-fotkami-jak-se-zbavit-cerne-stetickove-rasy-a-staghornu-presny-navod-153

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 13.05.2021 10:38
Witam, jaka jest data ważności preparatu INVITAL CARBON? Bardzo dziękuję za odpowiedź

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,  Data ważności nie jest podawana przez dostawcę, jest to nietrwała substancja chemiczna, produkt będzie działał przez kilka lat.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 07.05.2021 20:51
Witam, czy produkt jest bezpieczny dla ryb skalnych i ślimaków? Czy mogę kontynuować stosowanie preparatu w zalecanej dawce? Dziękuję.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, jest to bezpieczne dla tej grupy..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 02.05.2021 09:59
Dzień dobry chcę zadać pytanie zacząłem stosować węgiel invital i po tygodniu zaczęły obumierać niektóre rośliny które wcześniej były piękne np.Alternanthera reineckii Mini.Stosuję gazowe co2.Nawożę feroxem npk kompletnym z invitalem.Liście zaczęły tracić kolor i od razu pojawiła się na nich rosa i w ciągu tygodnia się rozpadły.Czy węgiel mógł je spalić czy nie wiem.Nie przekraczam dziennej dawki.Dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, "Wyleganie" i gnicie jest spowodowane brakiem azotu lub fosforu.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 27.04.2021 15:09
Witam, jak ten produkt powinien być przechowywany pod względem temperatury i światła? Dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 02.04.2021 22:22
Witam, chciałbym zapytać czy płynny węgiel zachowuje się tak samo jak dozowanie CO2 w kontekście pomiaru CO2. Czy przy użyciu drop testera jest to równie funkcjonalne, gdy używa się tylko płynnego węgla? Ten rozpuszczony, płynny węgiel następnie wiąże się równo z O2 w akwarium, aby być w stanie odparować gaz do testera kropli. Nie jest to dla mnie wcale jasne. Dziękuję M.Švec

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, to są zupełnie inne rzeczy pod względem właściwości fizycznych, nie wpływa na CO2 i kwasowość w akwarium, nie wpływa na dropchecker

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 25.03.2021 11:46
Witam, chciałbym zapytać czy ten produkt jest nieszkodliwy dla ryb docelowych? Dziękuję.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Produkt jest nieszkodliwy dla terchowidów w zalecanych dawkach.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 08.03.2021 09:40
Witam,jak długo wytrzyma to 5L opakowanie po otwarciu.Z davkoni w moim akwarium wytrzyma około 9 miesięcy..

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, To jest substancja chemiczna bez daty ważności. Przechowywać w cieniu, w temperaturze poniżej 20°C. Nie zostanie zniekształcona.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 25.02.2021 19:18
Witam. Carbon 500 stosuję codziennie zgodnie z instrukcją. Piszesz, że najlepiej dawkować rano. Wychodzę do pracy około 5:00 rano, ale akwarium zapala się dopiero o 10:00. Czy nie masz nic przeciwko temu, żebym nałożyła węgiel przed wyjściem do pracy? Czy może lepiej stosować po południu, po powrocie - około 15:00?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, stosować spokojnie rano, gdy akwarium jest wyłączone..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 17.02.2021 03:05
Witam.jakie stężenie ma ten produkt?pozdrawiam

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, stężenie wynosi 2,5 %. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 16.02.2021 17:15
Witam, chciałabym zapytać jaka jest różnica pomiędzy INVITAL CARBON, Seachem flourish Excel i Co2 Vital? Którą z nich byś polecił, proszę.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Każdy ma nieco inny przepis, ale w gruncie rzeczy są one podobne. Excel jest tym najwyższej jakości i oryginalnym, na którym bazują pozostałe.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 12.02.2021 14:36
Witam. Jeśli kupię Invital Carbon 5 litrów i będę dozował 7 ml dziennie do akwarium o pojemności 175 litrów, to opakowanie wystarczy mi na 714 dni. W innych miejscach zaleca się, aby otwarte nawozy zużyć w ciągu roku od otwarcia. Czy mogę utrzymać to opakowanie otwarte tak długo (tzn. około 1,96 roku), jeśli przebiorę je do mniejszego opakowania i będę je dozować za pomocą dozownika do nawozów?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Jeżeli przechowujesz produkt w chłodnym i ciemnym miejscu, będzie on trwały przez 2 lata..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 12.02.2021 14:22
Planuję dozować INVITAL CARBON za pomocą dozownika do nawozów Aqua Nova, dlatego potrzebuję włożyć rurkę przez nakrętkę do pojemnika Invital. Czy Invital Carbon 500ml ma normalną nakrętkę i pompkę, czy jest dostarczany prosto z pompką?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, jest już w zestawie z pompą..

1x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 11.02.2021 08:21
Witam.Chcę zapytać o dozowanie do mojego akwarium Juwel350 trigon.Czy liczy się objętość netto akwarium czy muszę odjąć podłoże,dekoracje itp.Z góry dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Polecam odliczenie dekoracji i piasku..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 09.02.2021 09:12
W dobry dzień zrobisz nawet mniejsze paczki, może 2 litry. Dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, to nie taki jest plan..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 08.02.2021 22:07
Witam, czy ten produkt jest taki sam jak rataj CO2? Jaka jest dawka dla 126l? Czy to jest w porządku dla ryb i czy powinienem włożyć to do wody z normalnie pracującym filtrem?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, to jest podobny produkt. Nie należy wyłączać filtra.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 28.01.2021 16:20
Witam, jakie jest zalecane dawkowanie dla kostki 20l z dużą ilością glonów

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, proszę podawać do akwarium 1 porcję dziennie (1 naciśnięcie pompki). Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 27.01.2021 09:26
Jaką ilość INVITAL CARBON 500ml na 40l powinienem podać, jeśli 1ml Seachem Flourish 250ml podaję 1 raz w tygodniu>.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, dawkować zgodnie z zaleceniami.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 26.01.2021 13:59
Witam, zakupiłem produkt Węgiel po około 3 tygodniach moje rzęsy rozmnożyły się jak nigdy dotąd. Gdzie popełniłem błąd? Mam akwarium 63L, filtr Sera fil 60 zawierający węgiel aktywny. Dozowany przez 2 wyciśnięcia pompki codziennie rano. Inne produkty tylko przy podmianie wody co tydzień Sera Aquatan i Sera Bio Nitrivec. do korzeni, a następnie Sera Florenette. Dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Węgiel aktywny jest wysoce absorbującym medium, które wiąże większość substancji w wodzie. Stosuje się go tylko wtedy, gdy usuwane są antybiotyki lub metale ciężkie. Zalecam usunięcie go z filtracji i wyregulowanie balansu w akwarium.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 25.01.2021 12:11
Witam, mam pytanie dotyczące wpływu preparatu na krewetki i ślimaki, czy preparat nie zaszkodzi im?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, produkt nie jest szkodliwy dla krewetek i ślimaków pod warunkiem, że nie zostanie przedawkowany. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 22.01.2021 18:59
Czy jest sens stosować Rataj Bioflor 100ml i INVITAL CARBON 500ml ?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, są to dwie różne substancje, ich połączenie jest odpowiednie.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 14.01.2021 16:56
Witam. Jak idzie z rybami. Czy snifferom grożą jakieś kłopoty? Co2 gromadzi się częściowo nad powierzchnią. W przypadku gazu Co2 jest to duży problem, zabija nawet węszące ryby. Chrząszcz

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Produkty te (liquid Co2) nie mają nic wspólnego z gazem CO2, są to raczej środki wspomagające rośliny i zwalczające glony. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 08.01.2021 17:49
Jaka dawka na 112 l przy średniej ilości roślin?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, sposób dawkowania to 2 naciśnięcia pompki na 50 ml wody w akwarium dziennie. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 24.12.2020 15:36
Witam, na początku byłem raczej zadowolony, ale teraz wydaje się, że sprzyja to rozwojowi glonów, zarówno zielonych jak i czerwonawych. Muszę czyścić szybę z zielonych rzeczy co około 5 dni, wcześniej co 14. Staram się codziennie spryskiwać inne miejsce, ale to niewiele pomaga. Czy powinnam może zwiększyć dawkę? Staram się przestrzegać zalecanego dawkowania. Czy może powinienem spróbować innego produktu?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Możesz zwiększyć dawkę, ale jeśli aktywnie walczysz z zielonymi i czerwonymi rybami, polecam częstszą pielęgnację akwarium i zwiększenie dawki gazu CO2 w akwarium..
1

Czy chcesz natychmiast poznać odpowiedź na swoje pytanie?

2

Odpowiedź nie była wystarczająca?Może Ci się podobać