Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

INVITAL Carbon 250ml

Kod towaru 640
16,49 zł
13,63 zł bez VAT
szt.

W magazynie > 500 sztuk + nowy towar w drodze

Ładowanie daty dostawy
Ładowanie osi czasu dostawy
cashback

Zwrócimy Ci 0,49 zł za zakup produktu.

Otrzymasz zniżkę na następny zakup. Warto regularnie robić u nas zakupy.

Więcej informacji o programie lojalnościowym

Czym jest INVITAL Carbon i dlaczego warto używać ten produkt?


Rośliny składają się w dużej części z węgla. Jest on niezbędny dla roślin, a jego brak prowadzi do zahamowania i powolnego wzrostu roślin. Rośliny pozyskują węgiel z wody głównie w postaci dwutlenku węgla, który jednak jest usuwany z wody wodociągowej. Dlatego dostarczamy go do akwarium za pomocą zestawów CO2 lub w postaci nawozu INVITAL CARBON.

Dodatkowo CARBON hamuje wzrost glonów. Ilość dwutlenku węgla w akwarium waha się w ciągu dnia z różnych powodów (fotosynteza roślin, wyłączanie CO2 ustawionego w nocy ...), dlatego zaleca się codziennie rano dodawać CARBON, który zapewnia stały dopływ węgla przez cały dzień, co jest bardzo ważne dla roślin.

CARBON działa jako pierwsza pomoc w walce z glonami. Jest bardzo skuteczny w przypadku większości glonów w akwarium, w tym przerażających glonów czarnych. Jeśli w akwarium pojawią się glony, napełnij strzykawkę zalecaną dzienną dawkę, wyłącz filtr, aby utrzymać wodę w akwarium i spryskaj strzykawką dotknięte obszary. Po 15 minutach ponownie włącz filtr. Powtarzaj to przez kilka kolejnych dni. Glony najpierw czerwienieją, a następnie całkowicie się rozpadają.

Dlaczego INVITAL Carbon jest opłacalny?


Wszystkie węgle płynne działają według tej samej, jeśli nie identycznej receptury. INVITAL Carbon jest produkowany na zamówienie, więc produkcja trafia bezpośrednio do Was, klientów końcowych, a zatem cena jest niższa niż konkurencyjne węgle płynne.

 

Kiedy używać INVITAL CARBON?


  • od założenia akwarium w celu stabilnego zaopatrzenia roślin w węgiel i jako profilaktyka przeciwko glonom
  • w celu usunięcia już istniejących glonów w akwarium

Jak dawkować INVITAL Carbon?


  • Dozuj 2 ml dziennie na 50 litrów wody w akwarium.
  • Największą skuteczność osiągniesz stosując poranne dawkowanie.

 

Objętość akwarium (L) Tygodniowa dawka (ml)
20 7
50 14
100
28
150
42
250
70

Stosowanie INVITAL Carbon przeciw glonom 👇

Odmierz zalecaną dawkę INVITAL Carbon do strzykawki i zanurz ją wraz z dłonią wewnątrz akwarium oraz zaaplikuj bezpośrednio w wodzie na zaatakowane miejsca. Czarne algi zmienią się w fioletowe do następnego dnia. W przypadku zielonych glonów nitkowatych, glon obumrze w ciągu kilku dni. Efekt można zobaczyć na zdjęciach i filmie poniżej.

Często zadawane pytania🤓👇

🤔 Czy INVITAL Carbon może zastąpić system CO2 z butli?

Dzięki systemowi CO2 zawsze osiągniesz najlepsze rezultaty. INVITAL Carbon zawiera węgiel, który jest głównym źródłem wzrostu dla roślin. Dwutlenek węgla (CO2) jest dostarczany do akwarium właśnie w celu zapewnienia węgla. Jednak gaz CO2 może dostarczyć więcej węgla niż INVITAL Carbon. Jednak Carbon ma również działanie glonobójcze (ogranicza wzrost glonów) i dociera do miejsc w akwarium, gdzie gaz nie działa tak dobrze (rogi i dno akwarium).

🤔 Czy jest sens dozować INVITAL Carbon, jeśli mam CO2 z butli?

Tak. Po pierwsze ma działanie glonobójcze, ale dostaje się również do miejsc, gdzie woda nie przepływa w takim stopniu i gaz nie dociera, jak na przykład na dno akwarium. W rzeczywistości gaz CO2 zawsze ma tendencję do wydostawania się na powierzchnię.

🤔 ak działa na glony i jaki wpływ ma gałęzatki (Cladophory)?

Podczas stosowania większość klientów obserwuje zanik glonów. Szczególnie zielonych glonów nitkowatych i czarnych glonów. Możliwe, że węgiel ma również wpływ na tzw. gałęzatki kuliste, które wyglądają jak mech i znajdują się na dnie akwarium. Są one również rodzajem glonów, a zatem węgiel może mieć wpływ na glony Cladophora, zwłaszcza, jeśli INVITAL Carbon stosowany jest w ich pobliżu.

🤔 Czy Carbon jest bezpieczny dla ryb, krewetek i bezkręgowców?

INVITAL Carbon był testowany przez kilka lat w akwariach z najbardziej wrażliwymi krewetkami oraz ślimakami i nigdy nie zaobserwowano żadnych ostrych lub chronicznych problemów u tych zwierząt. Nie gwarantujemy długotrwale bezpiecznego działania na zwierzęta, jeśli zalecana dawka jest regularnie przekraczana, co wiele osób czyni ze względu na bardzo wysoki efekt hamowania rozwoju glonów i dobrego wzrostu roślin

🤔 Jak najskuteczniej pozbyć się glonów za pomocą INVITAL Carbon?

Najlepiej jest pobrać Carbon do strzykawki, wyłączyć pompy, aby woda w akwarium stała nieruchomo i zanurzyć całą dłoń wraz ze strzykawką w dłoni w akwarium. Następnie należy nałożyć preparat na miejsca najbardziej dotknięte chorobą. Po kilku minutach należy ponownie włączyć pompy. Glony rozpadną się następnego dnia. Czynność należy powtarzać codziennie na najbardziej dotkniętych obszarach.

🤔 Czy Carbon powinienem dawkować raczej rano czy wieczorem?

Nie ma to wpływu na glony, ale jako źródło węgla dla roślin nieco lepiej jest stosować preparat w ciągu dnia, kiedy rośliny fotosyntetyzują. Jednak nawet jeśli podasz go wieczorem, nadal jest to w porządku, ponieważ węgiel rozkłada się w akwarium przez całą dobę.

Czy jesteś zmęczony codziennym dodawaniem nawozów do akwarium? 😣

Dzięki automatycznemu dozownikowi, niewolnicza praca nad utrzymaniem akwarium w idealnym stanie to już przeszłość. Dozowanie wszystkich płynów jest teraz wygodnie kontrolowane przez inteligentną aplikację - wystarczy ustawić dni oraz ilości i gotowe. Należy jedynie raz na kilka tygodni uzupełniać nawóz. 🧪

✅ Ustawisz raz i będzie pracować za Ciebie. Akwarium ma być przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.

✅ Regularność jest podstawą, a pomijanie nawożenia nie jest dobre dla roślin, a dzięki automatycznemu systemowi dozowania nie będzie się to już zdarzać.

✅ Ważny jest również czas nawożenia, rośliny potrzebują składników odżywczych przy włączonym świetle, gdy większość ludzi jest w pracy, a nawożenie wieczorem po powrocie z pracy nie jest najlepszym rozwiązaniem.

Możesz ułatwić sobie życie tutaj📍

RADA!

W celu dokładnego dozowania produktów zalecamy użycie dozownika lub strzykawki, uzyskuje się dokładniejsze dozowanie niż za pomocą miarek dostarczonych w opakowaniu razem z produktami.

Dokładność strzykawek dozujących wynosi do 0,1 ml!

Znajdziesz tutaj!

Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

Adam U. 13.4.2024 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Świetnie się sprawdza.

Osoba prywatna 8.4.2024 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Zgodnie z opisem.

Osoba prywatna 8.4.2024 u produktu INVITAL Carbon 5L

Zgodnie z opisem.

Andrzej B. 17.3.2024 u produktu INVITAL Carbon 5L

Produkt działa

Krzysztof M. 22.2.2024 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Może być, ja nie widzę różnicy.

Michał G. 30.1.2024 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Działa zgodnie z opisem

JACEK W. 29.1.2024 u produktu INVITAL Carbon 500ml

SUPER PRODUKT

Czesław M. 27.1.2024 u produktu INVITAL Carbon 500ml

dobry środek

Tomasz K. 12.1.2024 u produktu INVITAL Carbon 500ml

Super polecam

Andrzej C. 29.11.2023 u produktu INVITAL Carbon 250ml

Działa właściwie.

W sumie odpowiedzieliśmy już na 38 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 16.11.2023 09:32
Czy ten węgiel działa również i niszczy glony jednokomórkowe zabarwiające wodę na zielony odcień? jak długo należy stosować ten węgiel ? użyłem go już przez kilka dni i niestety moja lekko zabarwiona woda jest nadal w odcieniu zielonym. w nowym akwarium panoramicznym około 85 litrów 80 cm x 40 x 26-35 cm mam lampę Chihiros WRGB II Slim 60 -80 cm używam oświetlenie mniej niż 6 godzin a od kilku dni na 15% jasności dużo roślin ponad 20 koszyczków i kilka in-vitro zero ryb. Woda parametry optymalne do wpuszczenia ryb. Na początku woda była krystaliczna po kilku dniach jest lekko zielonkawa i średnio przezroczysta.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
produkt ten działa na różnego rodzaju glony lecz gdy są one w zawansowanym stadium wówczas może być on nie skuteczny i będzie potrzeba zastosowania mocniejszego środka. Na początku gdy się zakłada zbiornik często poajwia się problem z glonami. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 06.11.2023 14:12
Dzień dobry, czy carbo INVITAL zawiera glutaral?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,

tak zawiera.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 250ml 27.10.2022 23:18
Dzień dobry, czy carbon należy używać przez cały czas (codziennie) w zalecanych dawkach, czy należy robić jakieś przerwy? W instrukcji na opakowaniu jest zapis, żeby podawać preparat przez kilka kolejnych dni - a później przerwać? Zmniejszyć dawkę? Dziękuję :)

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
wszystko zależy od tego w jakim stanie będzie woda i rośliny. Jeśli zauważy Pan że dawkowanie nie jest potrzebne to wówczas można zrobić przerwę. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 17.02.2021 03:05
Witam.jakie stężenie ma ten produkt?pozdrawiam

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, stężenie wynosi 2,5 %. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 28.01.2021 16:20
Witam, jakie jest zalecane dawkowanie dla kostki 20l z dużą ilością glonów

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, proszę podawać do akwarium 1 porcję dziennie (1 naciśnięcie pompki). Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 25.01.2021 12:11
Witam, mam pytanie dotyczące wpływu preparatu na krewetki i ślimaki, czy preparat nie zaszkodzi im?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, produkt nie jest szkodliwy dla krewetek i ślimaków pod warunkiem, że nie zostanie przedawkowany. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 08.01.2021 17:49
Jaka dawka na 112 l przy średniej ilości roślin?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, sposób dawkowania to 2 naciśnięcia pompki na 50 ml wody w akwarium dziennie. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 14.12.2020 07:48
Witam, mam pytanie odnośnie ilości podawania preparatu na dobę przy występowaniu krasnorostow, poniewaz nie otrzymałem instrukcji dawkowania.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, proszę o podawanie dwóch dawek (dwa naciśnięcia pompki) dziennie na 50 litrów wody. Pozdrawiam

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 22.05.2020 12:48
Dzień dobry. Interesuje mnie instrukcja dozowania produktu dla akwarium 50 l. Dziękuję za odpowiedź.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam, dla akwarium 50 litrów: 14 naciśnięć pompki na tydzień, tzn. 2 dziennie. Pozdrawiamy

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 22.02.2018 14:58
Dzień dobry, interesuje mnie ile naciśnięć pompy będzie z opakowania 500 ml, ewentualnie ile ml wycieknie z popmy przy jednym naciśnięciu? dziękuje

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,około 1,2 ml.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 14.04.2024 18:42
Jaka jest różnica między Carbon i Flourish aExcel. Dzięki za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
są to alternatywne produkty od różnych producentów, zawartość jest w przybliżeniu identyczna.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 06.04.2023 20:05
Witam, czy ten produkt nadaje się do akwarium z krewetkami i ślimakami? I chcę też zapytać, od jakiego czasu po założeniu akwarium mogę zacząć dozowanie?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
produkt jest bezpieczny dla wszystkich zwierząt, jeśli przestrzega się zalecanego dawkowania. Produkt może być dozowany bezpośrednio po założeniu..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 14.11.2022 14:11
Witam. Czy do opakowania 500 ml dołączona jest pompka?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
pompa jest już wyposażeniem dodatkowym, należy ją dokupić:
https://www.invital.pl/dozowniki/dozownik-do-nawozow-w-plynie.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 10.11.2021 09:05
Witam, chciałbym zapytać jak dawkować węgiel inwitalny w akwarium bez roślin jako profilaktykę przeciw glonom czarnej szczeciny ?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,polecam dawkować zgodnie z zalecaną dawką lub 1/2 dawki.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 10.11.2021 09:05
Witam, chciałbym zapytać jak dawkować węgiel inwitalny w akwarium bez roślin jako profilaktykę przeciw glonom czarnej szczeciny ?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,
Zalecam dawkowanie zgodnie z zalecaną dawką, czyli 1/2 dawki..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 250ml 29.10.2021 18:42
Czy jest sens stosować jednocześnie CARBON i gazowy zestaw CO2? Ewentualnie, jak dostosować dawkę, aby nie było za dużo węgla...
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
jeśli dozujesz gaz CO2, ciekły węgiel nie jest zwykle używany..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 07.08.2021 08:59
Jakiej rady udzieliłbyś mi na rzęsę źreniczną? Jakie jest najszybsze działanie. Używałem węgla kilka razy. Glony nadal pozostają. Oldrich
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, osobiście pomogło mi lekarstwo EXCEL, dawkowanie według tych wskazówek: https://www.rostlinna-akvaria.cz/ukazkovy-postup-s-fotkami-jak-se-zbavit-cerne-stetickove-rasy-a-staghornu-presny-navod-153

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 13.05.2021 10:38
Witam, jaka jest data ważności preparatu INVITAL CARBON? Bardzo dziękuję za odpowiedź
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,  Data ważności nie jest podawana przez dostawcę, jest to nietrwała substancja chemiczna, produkt będzie działał przez kilka lat.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 07.05.2021 20:51
Witam, czy produkt jest bezpieczny dla ryb skalnych i ślimaków? Czy mogę kontynuować stosowanie preparatu w zalecanej dawce? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Tak, jest to bezpieczne dla tej grupy..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 02.05.2021 09:59
Dzień dobry chcę zadać pytanie zacząłem stosować węgiel invital i po tygodniu zaczęły obumierać niektóre rośliny które wcześniej były piękne np.Alternanthera reineckii Mini.Stosuję gazowe co2.Nawożę feroxem npk kompletnym z invitalem.Liście zaczęły tracić kolor i od razu pojawiła się na nich rosa i w ciągu tygodnia się rozpadły.Czy węgiel mógł je spalić czy nie wiem.Nie przekraczam dziennej dawki.Dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, "Wyleganie" i gnicie jest spowodowane brakiem azotu lub fosforu.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 27.04.2021 15:09
Witam, jak ten produkt powinien być przechowywany pod względem temperatury i światła? Dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 02.04.2021 22:22
Witam, chciałbym zapytać czy płynny węgiel zachowuje się tak samo jak dozowanie CO2 w kontekście pomiaru CO2. Czy przy użyciu drop testera jest to równie funkcjonalne, gdy używa się tylko płynnego węgla? Ten rozpuszczony, płynny węgiel następnie wiąże się równo z O2 w akwarium, aby być w stanie odparować gaz do testera kropli. Nie jest to dla mnie wcale jasne. Dziękuję M.Švec
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, to są zupełnie inne rzeczy pod względem właściwości fizycznych, nie wpływa na CO2 i kwasowość w akwarium, nie wpływa na dropchecker

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 25.03.2021 11:46
Witam, chciałbym zapytać czy ten produkt jest nieszkodliwy dla ryb docelowych? Dziękuję.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Produkt jest nieszkodliwy dla terchowidów w zalecanych dawkach.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 08.03.2021 09:40
Witam,jak długo wytrzyma to 5L opakowanie po otwarciu.Z davkoni w moim akwarium wytrzyma około 9 miesięcy..
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, To jest substancja chemiczna bez daty ważności. Przechowywać w cieniu, w temperaturze poniżej 20°C. Nie zostanie zniekształcona.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 25.02.2021 19:18
Witam. Carbon 500 stosuję codziennie zgodnie z instrukcją. Piszesz, że najlepiej dawkować rano. Wychodzę do pracy około 5:00 rano, ale akwarium zapala się dopiero o 10:00. Czy nie masz nic przeciwko temu, żebym nałożyła węgiel przed wyjściem do pracy? Czy może lepiej stosować po południu, po powrocie - około 15:00?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, stosować spokojnie rano, gdy akwarium jest wyłączone..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 16.02.2021 17:15
Witam, chciałabym zapytać jaka jest różnica pomiędzy INVITAL CARBON, Seachem flourish Excel i Co2 Vital? Którą z nich byś polecił, proszę.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Każdy ma nieco inny przepis, ale w gruncie rzeczy są one podobne. Excel jest tym najwyższej jakości i oryginalnym, na którym bazują pozostałe.

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 12.02.2021 14:36
Witam. Jeśli kupię Invital Carbon 5 litrów i będę dozował 7 ml dziennie do akwarium o pojemności 175 litrów, to opakowanie wystarczy mi na 714 dni. W innych miejscach zaleca się, aby otwarte nawozy zużyć w ciągu roku od otwarcia. Czy mogę utrzymać to opakowanie otwarte tak długo (tzn. około 1,96 roku), jeśli przebiorę je do mniejszego opakowania i będę je dozować za pomocą dozownika do nawozów?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Jeżeli przechowujesz produkt w chłodnym i ciemnym miejscu, będzie on trwały przez 2 lata..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 12.02.2021 14:22
Planuję dozować INVITAL CARBON za pomocą dozownika do nawozów Aqua Nova, dlatego potrzebuję włożyć rurkę przez nakrętkę do pojemnika Invital. Czy Invital Carbon 500ml ma normalną nakrętkę i pompkę, czy jest dostarczany prosto z pompką?
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, jest już w zestawie z pompą..

1x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 500ml 11.02.2021 08:21
Witam.Chcę zapytać o dozowanie do mojego akwarium Juwel350 trigon.Czy liczy się objętość netto akwarium czy muszę odjąć podłoże,dekoracje itp.Z góry dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Polecam odliczenie dekoracji i piasku..

0x

Pytanie dotyczy produktu: INVITAL Carbon 5L 09.02.2021 09:12
W dobry dzień zrobisz nawet mniejsze paczki, może 2 litry. Dziękuję za odpowiedź.
CZ

To pytanie dodał użytkownik z Czech. Tekst pytania i odpowiedzi został przetłumaczony automatycznie, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, to nie taki jest plan..

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać

Ładowanie produktów

Może Ci się podobać


Nie przegap promocji tygodnia!
44,99 zł
20%
35,99 zł

Pompa głowicowa INVITAL SP…

169,99 zł
15%
144,49 zł

INVITAL zestaw Lily Pipes…

484,37 zł
15%
411,71 zł

Chihiros LED RGB C II serie…

37,49 zł
20%
29,99 zł

NEO skimmer wylotowy M Ver.2

36,99 zł
20%
29,59 zł

Czarny kamień lawowy M 20-35cm

139 zł
15%
118,15 zł

INVITAL RGB oświetlenie oczka…

1 219,99 zł
14%
1 049 zł

Hagen Fluval FX-4

4,29 zł
20%
3,43 zł

Plastikowa butelka z…

1 059,21 zł
6%
997,99 zł

Eheim professionel 4+ 600 2275

32,99 zł
20%
26,39 zł

INVITAL LED kamień…

33,99 zł
20%
27,19 zł

UP Aqua roślina sztuczna…

123,99 zł
15%
105,39 zł

Ibuki Multi Mix 6 mm 10 l …

86,90 zł
20%
69,52 zł

Controsoil 10l Normal podłoże…

182,11 zł
15%
154,79 zł

Chihiros Doctor wymienne…

309 zł
15%
262,65 zł

Invital RO HOME odwrócona…

18,49 zł
20%
14,79 zł

UP Aqua kamień S

1 634,50 zł
15%
1 389,33 zł

Chihiros LED WRGB II PRO 80…

389,99 zł
15%
331,49 zł

INVITAL Lampa UV UV-155 55W

38,59 zł
20%
30,87 zł

Hsbao FHSB-750 pompa…

7,99 zł
20%
6,39 zł

Uchwyt na rurkę Lily i rurka…