Jsme největší eshop s akvaristikou v ČR a SK!

Dennerle DeponitMix NutriBasis 6w1 2,4kg

Kod towaru 1148

Dla bujnego wzrostu, pięknych kolorów i silnego systemu korzeniowego roślin. Dennerle posiada ogromne doświadczenie w up... Pełny opis

36 zł
29,75 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt.

Towar zostanie dostarczony we wtorek 26.10.
 • Dostarczenie zamówienia 23.10.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 23.10.

  dzisiaj

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 23.10.

  dzisiaj

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 23.10.

  dzisiaj

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 26.10.

  wtorek

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

Dla bujnego wzrostu, pięknych kolorów i silnego systemu korzeniowego roślin.

Dennerle posiada ogromne doświadczenie w uprawie roślin akwariowych. Uzyskali potrzebną wiedzę na temat roślin poznając dogłębnie naturalne środowisko ich występowania oraz jakie składniki są niezbędne do najlepszego ich wzrostu.

Dzięki kilkuletnim badaniom zostało stworzone specjalne podłoże zawierające pożywkę mineralną o długoterminowym działaniu, bogate w próchnicę co jest niezbędne dla prawidłowego wzrostu roślin akwariowych.

Wszystkie surowce użyte do produkcji podłoża są starannie dobrane, wyselekcjonowane oraz przetestowane w naszym labolatorium.

Skoncentrowane i specjalnie dobrane związki żelaza w podłożu zapewniają zdrowe i zielone liście.

Wysokiej jakości piaski kwarcowe tworzą optymalny ""klimat"" gleby.

Wybrane minerały ilaste, zwłaszcza wysokiej jakości montmorylonit, regulują równowagę składników odżywczych: uwalniają tylko potrzebne składniki odżywcze, a w razie potrzeby pochłaniają je ponownie, gdy jest ich nadmiar.

Podłoże tworzy w sposób kontrolowany lekko kwaśne środowisko gleby z optymalnym pH.

Zawiera specjalnie dobrane pierwiastki, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju roślin.

Podstawowe składniki odżywcze i mikroelementy zawarte w podłożu są uwalniane w kontrolowany sposób w bardzo długim okresie czasu.

Brak fosforanów i azotanów - nie sprzyja rozwojowi glonów.

DemonitMix to podłoże o olbrzymiej aktywności biologicznej, optymalnie zasila rośliny akwariowe we wszystkie składniki odżywcze. Pozwala na rozwój trudniejszych w uprawie gatunków roślin.

Ze względu na swój skład DeponitMix utrudnia rozwój glonów sprawiając, że pielęgnacja akwarium staje się przyjemnością.

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się
2 Pytania o produkt Dennerle DeponitMix NutriBasis 6w1 2,4kg:

0x

Pytanie dotyczy produktu: Dennerle DeponitMix NutriBasis 6w1 2,4kg 28.09.2021 21:26 Dzień dobry, jak stosować ten substrat? Chodzi mi o ilość substratu w stosunku do powierzchni dna i objętości akwarium. Jak grubo go sypać i jak grubo przysypać? Ewentualnie jakie opakowanie do jakiej pojemności typowego akwarium. Dziękuję i pozdrawiam.

INVITAL

Invital.pl pisze:

Witam,

wystarczy warstwa o grubości 2 cm. Ilość substratu można obliczyć w kalkulatorze substratów pod tym linkiem: https://www.invital.pl/podloza-i-substraty-do-akwarium Przysypać wystarczy także warstwą 2-3 cm w zależności od wielkości akwarium.

0x

Pytanie dotyczy produktu: Dennerle DeponitMix NutriBasis 6w1 2,4kg 11.08.2017 07:03 Dzień dobry, czy substrat ma skłonność do pływania albo można go wykorzystać bez górnej warstwy? Dzięki!

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, chodzi o warstwę zapasową (podłoże). Dlatego nie można z niego korzystać bez warstwy wierzchniej i nie pływa (+ znajduje się na nim warstwa wierzchnia).

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..​Może Ci się podobać