Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

ADA Power sand SPECIAL M 6L

Kod towaru 1896
318,90 zł
263,55 zł bez VAT
szt.

W magazynie wiele szt.

Towar zostanie dostarczony w poniedziałek 05.12.

Ten produkt doręczymy za darmo na terenie całej Polski

 • Dostarczenie zamówienia 01.12.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 02.12.

  jutro

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 02.12.

  jutro

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 02.12.

  jutro

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 05.12.

  poniedziałek

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka

 

 

POWER SAND SPECIAL jest substratem pod podłoże, zaprojektowanym, aby dostarczyć składników odżywczych dla korzeni roślin i wspierać rozwój dobroczynnych bakterii w podłożu. Porowata struktura wulkanicznej skały sprzyja natlenieniu podłoża i właściwemu przepływowi wody. Dodatki organiczne pomagają w rozwoju flory bakteryjnej. Power Sand Special występuje w 3 rozmiarach. Należy dobrać wielkość substratu do wysokości zbiornika.

Specjalne właściwości Serii POWER SAND i POWER SAND SPECIAL

Mieszanka torfów: Różne substancje organiczne, takie jak węglowodany i aminokwasy wydzielone z korzeni roślin są przetwarzane, przez mikroorganizmy znajdujące się w podłożu, w składniki, które mogą być ponownie zaabsorbowane przez rośliny wodne. Substancje organiczne jak torf spełniają także funkcję odnawialnego substratu dla mikroorganizmów zapewniając szybki wzrost roślin wodnych.

Mikroorganizmy podłoża: Jest wiele rodzajów mikroorganizmów, które rozkładają substancje organiczne a ich działanie zapewnia idealne warunki dla wzrostu roślin. POWER SAND SPECIAL zawiera różnorodne mikroorganizmy, które szybko kolonizują podłoże i wytwarzają w nim silną mikroflorę.

Zastosowanie pumeksu: Podstawowy materiał POWER SAND, pumeks, ma porowatą, gąbczastą strukturę, która idealnie nadaje się do zasiedlenia przez mikroorganizmy podłoża w krótkim okresie czasu. Pumeks zapewnia także cyrkulację wody wewnątrz podłoża, tym samym umożliwia dostęp dużej ilości tlenu zabezpieczając korzenie roślin wodnych przed gniciem. Pumeks w podłożu zapobiega także akumulacji zanieczyszczeń i umożliwia długoterminowe utrzymanie żyznego podłoża.

Sposób użycia:

Rozłóż równo POWER SAND SPECIAL na dnie akwarium. Następnie przykryj substrat podłożem Ada Aqua Soil bądź innym. Opcjonalnie dla najlepszego efektu można zastosować pod substrat, bezpośrednio na szybę, ADA START 60, który jest mieszanką 5 dodatków do podłoża ADA z naszej konfekcji.

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

📝 30.8.2020 u produktu ADA Power sand SPECIAL M 6L

Polecam

Do tej pory nie dodano żadnego wpisu. Bądź pierwszy/a.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać