Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

ADA Power sand SPECIAL M 6L

Kod towaru 1896
399,99 zł
330,57 zł bez VAT
szt.

W magazynie 1 szt.

Towar zostanie dostarczony pojutrze 28.03.

Ten produkt doręczymy za darmo na terenie całej Polski

 • Dostarczenie zamówienia 26.03.

  dzisiaj

  Przyjęcie zamówienia

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 27.03.

  jutro

  Zapakowanie przesyłki

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 27.03.

  jutro

  Przekazanie przewoźnikowi

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 27.03.

  jutro

  Dostawa na adres

 •  
 • Dostarczenie zamówienia 28.03.

  pojutrze

  Dostarczenie zamówienia

w celu stwierdzenia dokładnego terminu dostawy proszę wziąć pod uwagę pozostałe pozycje z koszyka


POWER SAND SPECIAL jest substratem pod podłoże, zaprojektowanym, aby dostarczyć składników odżywczych dla korzeni roślin i wspierać rozwój dobroczynnych bakterii w podłożu. Porowata struktura wulkanicznej skały sprzyja natlenieniu podłoża i właściwemu przepływowi wody. Dodatki organiczne pomagają w rozwoju flory bakteryjnej. Power Sand Special występuje w 3 rozmiarach. Należy dobrać wielkość substratu do wysokości zbiornika.

Specjalne właściwości Serii POWER SAND i POWER SAND SPECIAL

Mieszanka torfów: Różne substancje organiczne, takie jak węglowodany i aminokwasy wydzielone z korzeni roślin są przetwarzane, przez mikroorganizmy znajdujące się w podłożu, w składniki, które mogą być ponownie zaabsorbowane przez rośliny wodne. Substancje organiczne jak torf spełniają także funkcję odnawialnego substratu dla mikroorganizmów zapewniając szybki wzrost roślin wodnych.

Mikroorganizmy podłoża: Jest wiele rodzajów mikroorganizmów, które rozkładają substancje organiczne a ich działanie zapewnia idealne warunki dla wzrostu roślin. POWER SAND SPECIAL zawiera różnorodne mikroorganizmy, które szybko kolonizują podłoże i wytwarzają w nim silną mikroflorę.

Zastosowanie pumeksu: Podstawowy materiał POWER SAND, pumeks, ma porowatą, gąbczastą strukturę, która idealnie nadaje się do zasiedlenia przez mikroorganizmy podłoża w krótkim okresie czasu. Pumeks zapewnia także cyrkulację wody wewnątrz podłoża, tym samym umożliwia dostęp dużej ilości tlenu zabezpieczając korzenie roślin wodnych przed gniciem. Pumeks w podłożu zapobiega także akumulacji zanieczyszczeń i umożliwia długoterminowe utrzymanie żyznego podłoża.

Sposób użycia:

Rozłóż równo POWER SAND SPECIAL na dnie akwarium. Następnie przykryj substrat podłożem Ada Aqua Soil bądź innym. Opcjonalnie dla najlepszego efektu można zastosować pod substrat, bezpośrednio na szybę, ADA START 60, który jest mieszanką 5 dodatków do podłoża ADA z naszej konfekcji.


Szukasz najwyższej jakości podłoża odżywczego? Już nie musisz, ponieważ właśnie je znalazłeś =  INVITAL DeepBasis🔥 

Przywieźliśmy dla Was ten najwyższej jakości substrat odżywczy z Japonii⛩, gdzie narodziła się nowoczesna akwarystyka🐠. Ten substrat odżywczy jest wykonany z gleby wulkanicznej 🔥 wulkanu ASO, znajdującego się w Japonii. Jest to gleba bogata w składniki odżywcze i minerały. Jeśli nie chcesz iść na kompromis, to zdobądź to podłoże, które jest jednym z najlepszych na rynku - dodatkowo możesz je teraz dostać w okazyjnej cenie.


Dlaczego zakup INVITAL DeepBasis opłaca się tak bardzo? 🛒🤔

Ponieważ importowaliśmy go bezpośrednio z fabryki w Japonii⛩. A ponieważ importujemy INVITAL DeepBasis bezpośrednio z fabryki, bez żadnych pośredników dystrybucyjnych😎 w przeciwieństwie do ADA Power Sand, który jest sprzedawany w Europie przez hurtownie, INVTAL DeepBasis jest na rynku znacznie tańszy niż ADA Power Sand. Daje to Państwu możliwość zakupu najwyższej jakości podłoża odżywczego w niższej cenie.✅

INVITAL DeepBasis znajdziesz tutaj😎 


Rating

Tylko klienci, którzy zakupili produkt mogą dodać recenzję.

W celu zapewnienia maksymalnej wiarygodności recenzji, które decydują o Twoim wyborze i dlatego są bardzo ważne, recenzje produktów mogą dodawać tylko klienci, którzy zakupili u nas produkty .

Oceniać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy.
Zaloguj się tutaj: Zaloguj się

📝 4.4.2022 u produktu ADA Power Sand SPECIAL S 2L

Kvalita

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

📝 30.8.2020 u produktu ADA Power sand SPECIAL M 6L

Polecam

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

📝 29.5.2020 u produktu ADA Power Sand SPECIAL S 2L

Nie ma nic do prawidłowego osądu. Po prostu ADA jest drogie, ale wiesz, co kupujesz. A jakość odpowiada zarówno marce, jak i cenie.

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

📝 27.4.2020 u produktu ADA Power Sand SPECIAL S 2L

Powiem ci za chwilę

CZ

Ta recenzja została dodana przez klienta z Czech, który dokonał u nas zakupu. Tekst recenzji został automatycznie przetłumaczony, ale treść nie została w żaden sposób zmieniona.

W sumie odpowiedzieliśmy już na 6 pytań dotyczących tego produktu ✔

0x

Pytanie dotyczy produktu: ADA Power Sand SPECIAL S 2L 27.02.2023 17:42
Witam. Czy ten produkt nadaje się jako substrat pod podłoże Controsoil Normal ?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
nie ma potrzeby aby pod controsoil wysypywać jeszcze dodatkowy substart. Jest to bardziej przeznaczone pod żwirek czy piasek. 

0x

Pytanie dotyczy produktu: ADA Power Sand SPECIAL S 2L 17.06.2022 11:34
Dzień dobry, oferowany produkt jest to de facto Power Sand Advance? Wydaje mi się, że Power Sand Special nie jest już obowiązującym nazewnictwem, stosowanym przez producenta. Pozdrawiam WD

INVITAL

Invital.pl pisze:
Witam,
posiadamy jeszcze na magazynie wersje właśnie z takim oznaczeniem jak ADA Power Sand SPECIAL S.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ADA Power Sand SPECIAL S 2L 31.08.2021 14:59
Dzień dobry, zamierzam odrestaurować akwarium. Moje akwarium ma zaledwie 40cm wysokości. Czy do tej wysokości lepiej zastosować ADA Power Sand Advance w wersji S czy M ? Dziękuję za odpowiedź

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, Użyj opcji M..

0x

Pytanie dotyczy produktu: ADA Power Sand SPECIAL S 2L 05.03.2021 07:01
Witam, mam akwarium 90x40x40cm, czy mogę wykorzystać zakupione już 4L podłoża ADA Power Sand S 2L i dokupić wersję ADVANCE 2L i wymieszać? Czy to da lepszy efekt?

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, jest to możliwe.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ADA Power sand Advance L 6L 09.02.2021 00:24
Witam mam akwarium 160*60*60 czy wystarczy mi kamieni lawowych frakcji S 20 kg i mam ancitrusy czy one nie mogą sobie zrobić krzywdy dziękuję za odpowiedź

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry, zależnie od zastosowania, ancistrus nie powinien zostać skrzywdzony.

0x

Pytanie dotyczy produktu: ADA Power Sand SPECIAL S 2L 24.05.2017 09:20
Dzień dobry, mam akwarium o rozmiarach 80x35 i wysokości 40 cm. Ile litrów Power Sand mam użyć, 2 lub 4 litry? Z góry dziękuję

INVITAL

Invital.pl pisze:
Dzień dobry,jest to zależne od warstwy klasycznego ADA aqua soil Amazonia. Jeśli z tyłu będzie 10 cm i więcej, to polecam 4 litry.

Zapytaj ekspertów

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na to, czego szukałeś/aś? Zapytaj nas:

Poprzez wysłanie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przetwarzania i wyświetlenia zapytań firmie INVITAL Aqua s.r.o. W każdym momencie istnieje prawo cofnięcia wyrażonej zgody. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w zasadach przetwarzania danych osobowych oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wkładania postów dyskusyjnych..Może Ci się podobać