Jesteśmy największym internetowym sklepem akwarystycznym w Polsce

12 powodów dlaczego kupić u nas

 

Zastanawiają się Państwo, dlaczego warto kupić u nas? Poniżej znajduje się lista 12 korzyści dlaczego zakup u nas się opłaca!

1 Jesteśmy dużym sklepem internetowym z akwariami i oczkami wodnymi na Europę Środkową - Polskę, Czechy, Słowację.

To dzięki Państwu staliśmy się jednym z największych e-shopów akwarystycznych w Europie Środkowej. Działamy w Polsce, Czechach i na Słowacji, posiadamy magazyny we wszystkich tych krajach. W 100 % jesteśmy przekonani, że u nas znajdą Państwo najszerszą ofertę, najlepsze ceny, najlepsze usługi, a dodatkowo doręczymy towary z prędkością błyskawicy. Zaoszczędzony na szukaniu najlepszych ofert czas będą mogli Państwo przeznaczyć na relaks obok akwarium lub oczka wodnego.

2 Wysyłamy z prędkością błyskawicy

Posiadamy towar w magazynie i zaraz po przyjęciu zamówienia zaczynamy przygotowywać towar do wysyłki. Cały proces ekspedycji jest zautomatyzowany, steruje nim software i bierze w nim udział wiele osób. Nie jest niczym niezwykłym to, że zamówienie w dniu roboczym mamy zapakowane i gotowe do wysyłki już 10 minut po jego otrzymaniu. Po przygotowane przesyłki pod koniec każdego dnia przyjeżdżają do naszego magazynu firmy przewozowe, by następnego dnia do południa mogli dostarczyć przesyłki.

3 Profesjonalna obsługa klienta

Nasi klienci zwracają uwagę na szybkość i fachowość obsługi klienta jako jedną z naszych największych zalet. Na Państwa pytania, a jest ich :-), odpowiadają doświadczeni akwaryści. W dni robocze otrzymają Państwo odpowiedź najpóźniej do godziny od otrzymania zapytania. Zapytania można zobaczyć na przykład pod produktami, odpowiadamy również na maile oraz na naszej infolinii. Na ile pytań już odpowiedzieliśmy? Nie do wiary 120 000!

4 Kiedy coś komuś obiecujemy dotrzymujemy słowa

Dla każdego produktu + w podsumowaniu koszyka można zobaczyć przewidywaną datę dostawy. Niestety nie jesteśmy w stanie dać Państwu gwarancji za firmę kurierską, możecie jednak polegać na tym, że towar zostanie odesłany w terminie podanym na stronie internetowej.

5 Powierzchnia magazynowa ponad 1000 m2 z zaawansowanym systemem

Rozrastamy się z prędkością błyskawicy, wymaga to od nas posiadania dużych przestrzeni do magazynowania dużej ilości towarów, nawet teraz, gdy czytają Państwo ten tekst, powiększyliśmy je na nieco większy obszar :-). Można powiedzieć, że cały magazyn z wszystkimi ludźmi w środku jest takim powiększonym mrowiskiem, dlatego czymś zupełnie oczywistym jest innowacyjny systemem oprogramowania, który zarządza całą organizacją magazynu i każdy dokładnie wie co ma robić.

6 Doświadczony zespół ekspertów

Żadny one man show, za całą sprzedażą stoi wielki zespół kilkudziesięciu osób związanych z różnymi specjalizacjami, czy to redaktorzy, specjaliści obsługi klienta, programiści, zaopatrzeniowcy, hodowcy roślin, magazynierzy... Doskonale się uzupełniamy i tworzymy niezawodny zespół.

7 40 000 klientów skorzystało już z naszych usług

Tym, co nas najbardziej cieszy jest fakt, iż nasi klienci polecają nas swoim przyjaciołom i kolegom. Większość nowych klientów nie trafia do nas dzięki reklamom, wyszukiwarkom czy Facebooku, ale z polecenia naszych zadowolonych klientów. Właśnie dlatego największa część zamówień pochodzi od klientów, którzy regularnie robią u nas zakupy. 40 000 to już duża liczba, oznacza to, że jest bardzo prawdopodobne, że jeśli znają Państwo jakiegoś akwarystę, to prawdopodobnie już o nas słyszał lub był już na naszej stronie internetowej.

8 Współpracujemy z producentami

Nasza wielkość umożliwia nam robić zakupy bezpośrednio u producentów na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić lepsze ceny, szerszą ofertę oraz szybsze przyjęcie towarów do magazynu.

9 Jesteśmy hurtową i oficjalnym dystrybutorem wielu marek

Po co kupować gdzieś indziej, jeśli mogą Państwo robić zakupy bezpośrednio u źródła? Zaletę tą docenią Państwo wtedy, gdy dojdzie do jakieś nieprzyjemności związanej z towarem i trzeba to szybko zareklamować. Zamiast wysyłać towar do sprzedawcy, który go później prześle do nas z opóźnieniem, mogą Państwo wysłać towar bezpośrednio do nas, a my rozwiążemy roszczenie znacznie szybciej, byście Państwo byli zadowoleni. Oczywiście jako hurtownik i dystrybutor, potrafimy zaoferować Państwu również lepsze ceny.

10 Nie obniżamy naszych standardów

Wzrost sprzedaży jest dla nas ważny, ale nigdy nie robimy tego kosztem obniżenia jakości oferowanych usług i szybkości dostaw. Niezależnie od tego, czy jest to sezon lub ponadstandardowa ilość zakupów, zawsze sobie z tym poradzimy i Państwa przesyłka dotrze na czas.

11 Nieustannie wprowadzamy innowacje

Najważniejszą rzeczą jest to, by nie spocząć na laurach i stale oferować lepsze usługi, lepsze produkty, lepsze ceny, wszystko lepsze. Zawsze porównujemy się do największych i najlepszych sklepów internetowych (nawet w skali globalnej) i chociaż nie posiadamy wielkości międzynarodowych gigantów, wierzymy w to, że potrafimy zapewnić takie same lub nawet wygodniejsze zakupy.

12 Gwarancja bezproblemowej dostawy towaru

Wielu klientów boi się kupować akwaria i rośliny przez internet, ale u nas nie trzeba się niczego obawiać. Niestety, czasami zdarza się, że przewoźnik zniszczy akwarium lub inny towar albo przedłuży się dostawa roślin, które nie poradzą sobie w czasie transportu, na bezproblemową dostawę towaru dajemy gwarancję! Jeśli więc otrzymają Państwo uszkodzony towar, wystarczy podesłać nam zdjęcia na mail, a my bezzwłocznie wyślemy Państwu nową przesyłkę lub zwrócimy pieniądze! Ponadto mają Państwo możliwość zwrotu niewłaściwie zakupionych towarów w ciągu 14 dni, my zwrócimy Państwu całą kwotę na wskazane przez Państwa konto bankowe.